18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie dajcie robić się w chuja...

Rafal1757 • 2013-08-05, 20:34
Jako że właśnie zostałem załadowany w ch*ja postanawiam przestrzec przed tym innych sadoli.

Poszukuję pracy, rozsyłam CV do różnych firm, odpowiadam na ogłoszenia z neta.
Ostatnio na gumtree znalazłem ogłoszenie o treści:
Młodzi do drukarni, 14zł netto/h bez doświadczenia

Pomyslałem - zajebiście, wyslę im CV. Po kilku dniach odpowiedz

Twoja aplikacja została rozpatrzona pozytywnie :)

Przed spotkaniem, warunkiem koniecznym jest pobranie specjalnego

formularza z linku poniżej, wypełnienie go i wydrukowanie. Nastepnie prosze stawic sie z nim

na spotkaniu organizacyjnym 6, 7, 8 lub 9 sierpnia w Warszawie (adres i godziny podane są w formularzu)



xxxxtujmy.pl/download/55237/GM0ODN



Pozdrawiam



Problem w tym że po przejściu do strony z llinka, aby pobrac plik z formuarzem trzeba wypełnić jakąś zj***ną ankietę, po czym wpisać swoj numer tel. Tak zrobiłem, okazało się ze przychodzaca wiadmosc to 6 zł z moego konta i nadal nie można pobrac pliku...

Poszukałem w necie, wpsujac treść mojego maila do google, okazało się, że już kilka osób się nacięło na to.

W sumie to moja wina... po pierwsze nie wysyłać ogłoszeń przez neta, po drugie zastanowić się, gdy oferują 14 zł netto (a to przecież Polska), po trzecie gdy pie**olonego pliku nie ma w załączniku maila to nie pobierac z innych źródeł.
Moja wina, ale człowiek uczy się na błędach, więc przestrzegam innych sadoli.
Oczywiście sprawa zgłoszona na gumtree ale przecież nic facetowi nie zrobią.
Licencjat zrobiony, zaczynam magisterkę a cytując Ferdka - Nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z moim wykształceniem :P

Sativis

2013-08-05, 20:36
chyba w dupe


Edit.

Po przeczytaniu całej treści, uznaję, ze wyj***li Ciiebie w dupcię

znawca

2013-08-05, 20:40
kto w internetowych ankietach wpisuje prawdziwy numer telefonu :homer:

Masz rację to twoja wina.

Rafal1757

2013-08-05, 20:42
smsem przychodzi kod dostępu, który umożliwia pobranie pliku.

MCL

2013-08-05, 20:45
Taa... k***a widać poziom polskich uczelni. Licencjat zrobiony, w sumie k***a najniższa poprzeczka w studiach ale to swoją drogą, a w ch*ja się dał zrobić :lol:

Jajcarz

2013-08-05, 20:49
Człowieku naprawdę myślałeś, że dostaniesz 14zł bez doświadczenia za 1h?! Gdzieś Ty się uchował, jeszcze 7-8zł jestem w stanie uwierzyć, ale 14? Bez urazy, ale dostałeś to na co zasłużyłeś.

Rafal1757

2013-08-05, 20:53
mam znajomych zarabiajacych 10-12 zeta, chociaz faktycznie 14 bez doswiadczenia to naciagane deczko ...

Yanuha

2013-08-05, 20:53
już nic ci nie pomoże żeby tą szóstkę pln odzyskać to przynajmniej "piwo" masz.

maxdila0

2013-08-05, 21:03
Żerowanie na osobach bezrobotnych w taki sposób to ostatnie kurewstwo.

Człowiek z nadzieją wypełnia formularz a ostatecznie dostaje kopa w dupsko za 6zł.

Takim firmom życzę wąglika w korespondencji.

sanderus

2013-08-05, 21:05
dokładniej użytkownik tego serwisu cię wyr*chał astrocash.org :D 10 zł na tobie zarobił.

YoogiGoogi

2013-08-05, 21:12
nic mu nie zrobią.. takie rzeczy dzieją się na co dzień w internecie, eh.

doob888

2013-08-05, 21:43
chłopak chciał dobrze wyszło jak zawsze, a wy oczywiście po nim jedziecie mimo, że i was ostrzegł - nauczka na przyszłość.

ps. jestem pracodawcą i jak ktoś wysyła mi cv na maila to nawet nie przeglądam, chcesz robotę - idź osobiście, podaj rękę, pogadaj, a nie się pie**olisz z mailami...

calvis

2013-08-05, 22:02
jak się bezmyślnie podaje swoje dane, a zwłaszcza nr telefonu na nieznanych stronach w internecie i do tego nie czyta regulaminów to się ma za swoje. Ostatnio widziałem jak na podobny numer koleś próbował rozsyłać jakieś "darmowe" poradniki. Oczywiście już na pierwszej stronie drobnym drukiem było napisane ile kosztuje taka przyjemność delikwenta podającego numer tylko ilu frajerów tego nie czyta... (ja czytam :P )

kroplowa

2013-08-05, 22:03
Ja nie ściągam ze stron gdzie trzeba się rejestrować -.- W sumie to w ogóle nie ściągam

punkguy231531

2013-08-05, 22:29
Te strony z ankietami to jest ścierwo j***ne.Ostatnio też wysłałem na pewną ofertę CV i również podali link do strony,z której należało pobrać jakiś test i po rozwiązaniu go będzie możliwe skontaktowanie się z tym nieznanym rzekomym pracodawcą.Oczywiście od razu wyczułem,że coś tu śmierdzi,ale jak na prawdziwego sadola przystało podałem telefon brata i przyszedł później jakiś tajny kod,który należało wpisać na stronie.Odziwo te oferty,które miały przychodzić na telefon dało się bezproblemowo anulować wysyłając smsa o treści NIE na jakiś tam nr. podany w pierwszym smsie.Słyszałem,że niezłe korzyści czerpią ci,którzy rozsyłają takie linki ;) .