18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nie dajcie robić się w chuja...

Rafal1757 • 2013-08-05, 20:34
Jako że właśnie zostałem załadowany w ch*ja postanawiam przestrzec przed tym innych sadoli.

Poszukuję pracy, rozsyłam CV do różnych firm, odpowiadam na ogłoszenia z neta.
Ostatnio na gumtree znalazłem ogłoszenie o treści:
Młodzi do drukarni, 14zł netto/h bez doświadczenia

Pomyslałem - zajebiście, wyslę im CV. Po kilku dniach odpowiedz

Twoja aplikacja została rozpatrzona pozytywnie :)

Przed spotkaniem, warunkiem koniecznym jest pobranie specjalnego

formularza z linku poniżej, wypełnienie go i wydrukowanie. Nastepnie prosze stawic sie z nim

na spotkaniu organizacyjnym 6, 7, 8 lub 9 sierpnia w Warszawie (adres i godziny podane są w formularzu)



xxxxtujmy.pl/download/55237/GM0ODN



Pozdrawiam



Problem w tym że po przejściu do strony z llinka, aby pobrac plik z formuarzem trzeba wypełnić jakąś zj***ną ankietę, po czym wpisać swoj numer tel. Tak zrobiłem, okazało się ze przychodzaca wiadmosc to 6 zł z moego konta i nadal nie można pobrac pliku...

Poszukałem w necie, wpsujac treść mojego maila do google, okazało się, że już kilka osób się nacięło na to.

W sumie to moja wina... po pierwsze nie wysyłać ogłoszeń przez neta, po drugie zastanowić się, gdy oferują 14 zł netto (a to przecież Polska), po trzecie gdy pie**olonego pliku nie ma w załączniku maila to nie pobierac z innych źródeł.
Moja wina, ale człowiek uczy się na błędach, więc przestrzegam innych sadoli.
Oczywiście sprawa zgłoszona na gumtree ale przecież nic facetowi nie zrobią.
Licencjat zrobiony, zaczynam magisterkę a cytując Ferdka - Nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z moim wykształceniem :P

Riots

2013-08-05, 22:45
Te 6 zł może być najlepiej wydanymi 6 zł. Wiesz już, o co w tym chodzi i zastanowisz się następnym razem. Bo wtedy możesz nie stracić 6 zł tylko 100.

Rafal1757

2013-08-05, 23:25
Tak naprawdę to już nie chodzi o 6 zł... myślałem po prostu że znalazłem wreszcie jakąś ogarniętą robotę, a tu jakiś człowiek sk***iel po prostu zrobił mnie w ch*ja

Hrodgar

2013-08-06, 00:46
Jeżeli na jakiejś stronie pojawia się prośba o podanie numeru telefonu, to z góry wiadomo że ktoś chce wyciągnąć kasę.

Zasia

2013-08-06, 01:43
Ale Cię pięknie w ch*ja zrobili hahahahaha xD

Mr0K

2013-08-06, 01:45
widać, że licencjat się przydał :)

wishpie

2013-08-06, 01:50
Dość stary ale i popularny przekręt.
Z tej samej strony było można pobrać "wycieki" egzaminów.

Widać mało komu zależy by pozbywać się takich stron, więc bardzo długo sobie działają :-/
A innych podobnych jest jeszcze sporo...

Ezoteryk

2013-08-06, 01:51
Człowieku wysłałem jakiegoś esa też do ankiety ( musiałem coś tam obejść ) pisało że za darmo no to myślę okey , wysłałem dostałem kod jaki był do wpisania i co za 1 minute dostałem sms myślę spoko jakieś reklamy , 2 minuty później patrze znów sms , i następne reklamy , pomyślałem coś nie tak , spojrzałem na stan konta a tam z 25 zł ( dopiero co doładowane ) zrobiło mi na 12 zł myślę "k***a wyj***li mnie na kasę ( myślałem że ten SMS coś kosztował a był za darmo ) tak wiec pomyślałem pie**olić to , wybrałem się do ciepłego łóżka wyspać się po tym wydarzeniu , rano wybrałem się po kolejne doładowanie za 25 zł niby pięknie aż do wieczoru kiedy doładowałem nareszcie zakupione doładowanie , dostałem 3 SMS naraz , znowu te pie**olone reklamy , okazało się że nagle mam na koncie 5 zł , k***a coś nie pasuje ( pomyślałem ) wyszło na to że ten pie**olony SMS to było jakieś ze zezwolenie na wysyłanie mi płatnych reklam w esemesie za których odczytanie brało mi z konta np 12 zł ( nie znam dokładnie ilości ) , gówna nie dało się usunąć musiał zakupić nową kartę i znowu problemy z numerami itp itd , otóż po przeczytaniu tej historii , pamiętajcie o jednym jak każą wam wysłać SMS niby darmowego by otrzymać jakiś kod do przejścia przez obejście pokażcie solidnego Fuck'a w stronę monitora , a następnie ostrzeżcie o tym innych bo sk***ysyny nie wiedzą jak już zarobić to robią w h*ja .

Bake4.20

2013-08-06, 02:11
Tez szukam roboty przez gumtree i na takie sk***ysynstwo jeszcze nie trafilem, zreszta pewnie niechcialo by mi sie wypelnic formularza...

KaczyPWK

2013-08-06, 05:17
Wyj***li go na pieniądze przez jego głupotę, bo k***a jakim trzeba być głąbem zaznaczając tą fajkę (od regulaminu) i nie myśleć o przeczytaniu zasad tej zabawy. a 14 na godzinę hehe, da się ale po znajomości ewentualnie. taki pstryczek do przestrzegania się ch*jowym ogłoszeniom. Mimo wszystko pozdrawiam :)

MorbidGod

2013-08-06, 05:37
Strach zapytać z czego gościu ma licencjata

donplicco

2013-08-06, 06:06
@up Zarządzanie Polem Namiotowym, albo Zarządzanie Kompleksem Toalet Mobilnych.

stankry

2013-08-06, 08:11
Zamiast jechać po chłopaku doceńcie, że dzieli się tematem a nie czych z nadzieją, że innym przytrafi się to samo.

Piwko dla Ciebie ziomek, ale na przyszłość bądź bardziej ostrożny

Bobbson32

2013-08-06, 08:19
też wysłałem cv do tego gówna ale jak mi przyszło na e-mail żebym jakąś ankiete wypełnił to od razu się zorientowałem że szukają frajerów! zresztą też natrafiłem na podobne ogłoszenie;/

Dranzes

2013-08-06, 08:28
Ezoteryk napisał/a:

Człowieku wysłałem jakiegoś esa też do ankiety ( musiałem coś tam obejść ) pisało że za darmo no to myślę okey , wysłałem dostałem kod jaki był do wpisania i co za 1 minute dostałem sms myślę spoko jakieś reklamy , 2 minuty później patrze znów sms , i następne reklamy , pomyślałem coś nie tak , spojrzałem na stan konta a tam z 25 zł ( dopiero co doładowane ) zrobiło mi na 12 zł myślę "k***a wyj***li mnie na kasę ( myślałem że ten SMS coś kosztował a był za darmo ) tak wiec pomyślałem pie**olić to , wybrałem się do ciepłego łóżka wyspać się po tym wydarzeniu , rano wybrałem się po kolejne doładowanie za 25 zł niby pięknie aż do wieczoru kiedy doładowałem nareszcie zakupione doładowanie , dostałem 3 SMS naraz , znowu te pie**olone reklamy , okazało się że nagle mam na koncie 5 zł , k***a coś nie pasuje ( pomyślałem ) wyszło na to że ten pie**olony SMS to było jakieś ze zezwolenie na wysyłanie mi płatnych reklam w esemesie za których odczytanie brało mi z konta np 12 zł ( nie znam dokładnie ilości ) , gówna nie dało się usunąć musiał zakupić nową kartę i znowu problemy z numerami itp itd , otóż po przeczytaniu tej historii , pamiętajcie o jednym jak każą wam wysłać SMS niby darmowego by otrzymać jakiś kod do przejścia przez obejście pokażcie solidnego Fuck'a w stronę monitora , a następnie ostrzeżcie o tym innych bo sk***ysyny nie wiedzą jak już zarobić to robią w h*ja .



mogles trzeci raz doładować, na pewno by pomogło :jezdziec: :jezdziec:

wonsz3

2013-08-06, 09:11
Klasyczne PPA. Jeden ze sposobów zarabiania w necie. Uploadujesz plik ( w 99 % przypadków jest to fejk ) na stronę, która przed pobraniem wyrzuca ankiety, oferty do wypełnienia. Za jedno pobranie można wyłapać od 0.04$ do 20$ zależnie od serwisu i kraju z jakiego pobierany jest plik. Jeśli widzicie, że jest coś do pobrania i przed tym trzeba wypełnić ankietę to na 99% ktoś was robi w ch*ja. Wiem, bo sam w tym kiedyś siedziałem - uploadowanie fejkowych hacków do gier itp.

PS. Można na tym w ch*j zarobić :)