18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wdr

2013-01-12, 22:35
przyj***ni z deczka jesteście ale cóż jak nie chwytasz po co się stawia te fotoradary to łaskawie zamknij mordę jeden z drugim a nie pie**olicie że oooo łamiesz przepisy to płacisz k***a matoły zobaczcie ile siana z tego trzepią i pomyślcie tłuki że te pieniądze zamiast trafiać na oświetlenie dróg wymianę starego asfaltu to idą na łatanie pie**olonej dziury dzięki której zaraz będziesz pie**olonym niewolnikiem u jakiegoś Niemca no ale na ch*j trochę pomyśleć użyć swojej pustej bani lepiej zaraz obywatelsko napinać klatę i pie**olić najlepsze w tym jest to że jeśli by w tym kraju do czegoś doszło to bym poszedł razem z tymi ludzi a nie tak jak znakomita większość Was zacnych obywateli pie**olicie że tak jest dobrze tak ma być a jesteście j***ni w dupę mocniej niż nie jedna k***a występująca w filmikach i trafiająca na harda to samo....j***ne księżniczki!

kapelan_szturmowy

2013-01-12, 23:53
Popieram przedmówców. Można, a nawet należy jeżdzić przepisowo, pod warunkiem że te przepisy mają sens. Dostalem w zeszłym tygodniu fotkę, i nie było by w tym nic szczególnego gdyby nie to, że jechałem 55km/h na trasie która remontowali z rok temu i nie zdjeli ograniczenia do 30 (!) oraz znaku zwężenie jezdni, roboty drogowe. Dookoła puste pola, lasek, kompletne odludzie. Teraz sobie wyobraźcie - długa prosta, ograniczenie do 30 oraz pozostałe znaki wspomniane wyżej, ale jadę spokojnie, bo załadowany i nagle 'cyk', trójnóg za słupkiem, i jestem lżejszy o 250zł i 4 punkty. No i jak tu się nie wk**ić? to czysty napad rozbójniczy. Zawróciłem troche dalej na przystanku PKSu, obejrzałem go, i korciło mnie żeby go zabrać ze sobą, ale napewno te k***y gdzieś się w lasku czaiły.

jaro1

2013-01-17, 12:05
nie wiem czemu przeczytałem rasistowskiemu...

Riffer

2013-02-01, 17:30
Czy tylko ja widze na tablicy "PO k***A" ??