18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kacu89

2013-01-12, 13:19
A macie jakieś proste, bo ta na aucie taka krzywa...

markop4321

2013-01-12, 13:21
maverick8 napisał/a:

Może z przepisami drogowymi to i zgodnie, ale regułami języka polskiego średnio (spacja przed wykrzyknikiem na złość polonistce?)



typowy PLATFUS UMYSŁOWY

jaro1

2013-01-12, 13:30
skoro politycy mają takie pomysły i mogą sobie wprowadzać jak widać co chcą to uważam że obywatele powinni przeciwstawiać się jak tylko się da...
kontrola jakiej jesteśmy poddawani już jest przesadzona...gorzej jak za komuny

feranos

2013-01-12, 13:58
Ta niby na złość rostowskiemu, a rejestracja PO

vass

2013-01-12, 14:03
Wielką łaskę zrobił, że będzie jeździł przepisowo, łaskawca normalnie. :)

dlugowieczny

2013-01-12, 14:03
Nie wiem w czym niektórzy problem widzą? Łamiesz przepisy, to płać mandaty, a nie płaczesz jeden z drugim na forum, nawołując do anarchii, która gdyby była, to byście z domu nie wychodzili. Co ja k***a piszę, przecież większość z was i tak nigdzie nie wychodzi. Daję wam słowo, że jak będziecie jeździć zgodnie z przepisami, żadem zły polityk, ani policjant, nic wam nie zrobi. Zresztą patrząc na inne kraje, to mandaty u nas są śmieszne.

kaspa01

2013-01-12, 14:16
ja pie**ole ale krzywo naklejone hah

sebeks

2013-01-12, 14:36
głupia polska mentalność. gdybyście umieli jeździć to by nie musieli stawiać fotoradarów. w UK co kilkaset metrów jest fotoradar, mandaty kilka razy wyższe i nikt k***a nie narzeka bo ludzie są kulturalni na drodze i wiedzą, że jak jeżdżą bezpiecznie to nikt nikomu mandatu nie wystawi

a w Polsce? wielki k***a skandal bo fotoradary postawili
ciekawe ile kosztuje rocznie leczenie dzieci potrąconych przez pojebów myślących, że droga jest tylko ich

gupichuj

2013-01-12, 14:45
Jak na mandatach nie zarobią to ceny paliw podniosą.

CNN

2013-01-12, 15:34
Takie podejscie do przepisow drogowych swiadczy tylko o waszym poziomie drodzy uzytkownicy, stworzone byly po to zebysmy sie nie pozabijali a jak macie taka ochote to smigac na odludnione miejsca i gazu do woli ; )

darnok99

2013-01-12, 16:10
Wdr napisał/a:

no w ch*j mu na złośc zrobicie normalnie zacznie tupać ze złości k***a dorośli ludzie a bawią się jak dzieci zamiast jak dorosły pogonić tych sk***ieli


Bicz pliz, wyjebiemy rzad i będziemy jeździć niezgodnie z przepisami - bo wtedy będzie można.

Loaloa

2013-01-12, 16:17
No to jest naprawdę żałosne. Jak się miało 7-8 lat to mówiło się "na złość mamie odmrożę sobie uszy". W cywilizowanym świecie jazda zgodnie z przepisami jest miarą dojrzałości umysłowek kierowcy, w Polsce miarą niechęci do ministra. Jeśli miałoby to zwiększyć bezpieczeństwo na polskich drogach to możecie jeszcze robić na złość mnie i wszystkim, którzy stracili członka rodziny zabitego przez bezmózgich kretynów za kierownicą.

Bujnik

2013-01-12, 16:58
sebeks napisał/a:

głupia polska mentalność. gdybyście umieli jeździć to by nie musieli stawiać fotoradarów. w UK co kilkaset metrów jest fotoradar, mandaty kilka razy wyższe i nikt k***a nie narzeka bo ludzie są kulturalni na drodze i wiedzą, że jak jeżdżą bezpiecznie to nikt nikomu mandatu nie wystawi

a w Polsce? wielki k***a skandal bo fotoradary postawili
ciekawe ile kosztuje rocznie leczenie dzieci potrąconych przez pojebów myślących, że droga jest tylko ich




Dobra dobra, sęk w tym, że kasiora z fotoradarów ma iśc niby na 'bezpieczeństwo', co w praktyce oznacza chyba jedynie więcej fotografów przy drodze. To nazywasz poprawą bezpieczeństwa? Bo ja osobiście nie mam nic przeciwko takiemu zbieraniu kasy z idiotów (sam nie jeżdżę grzecznie, ale odkąd mam prawko - tylko 2 lata, ale już trochę przejeżdżone jest - jedna fotka - zza drzewa), jeśli będzie pakowana ona w faktyczną poprawę bezpieczeństwa, czyli drogi! Bo co z tego, że przyk***ią ograniczenie do 30 i fotkę, skoro droga dziurawa i nic nie zapowiada się, by ją poprawić.

To właśnie jest najbardziej wk***iające w tym chorym kraju, że chce się wyciągnąć kasę, która zasila głównie budżety gmin, nie idzie to w poprawę jakości dróg. Gdyby były te fotki stawiane z głową (powiedzmy koło szkoł, centra miast itp.), to bym się pod tym podpisał obiema rękami. Ale jak widzę na trasie wiochę 2 domy, 300 metrów długa i 50 metrów przed końcem terenu zabudowanego sk***ysyny stawiają śmietnik, to mnie krew zalewa.

Dziękuję za uwagę.

iHadToGo

2013-01-12, 17:53
Wdr napisał/a:

no w ch*j mu na złośc zrobicie normalnie zacznie tupać ze złości k***a dorośli ludzie a bawią się jak dzieci zamiast jak dorosły pogonić tych sk***ieli



Dorosły powinien ganiać za jakimiś kretynami? To ty chyba jesteś w gimnazjum.

sebeks

2013-01-12, 18:06
Bujnik napisał/a:




Dobra dobra, sęk w tym, że kasiora z fotoradarów ma iśc niby na 'bezpieczeństwo', co w praktyce oznacza chyba jedynie więcej fotografów przy drodze. To nazywasz poprawą bezpieczeństwa? Bo ja osobiście nie mam nic przeciwko takiemu zbieraniu kasy z idiotów (sam nie jeżdżę grzecznie, ale odkąd mam prawko - tylko 2 lata, ale już trochę przejeżdżone jest - jedna fotka - zza drzewa), jeśli będzie pakowana ona w faktyczną poprawę bezpieczeństwa, czyli drogi! Bo co z tego, że przyk***ią ograniczenie do 30 i fotkę, skoro droga dziurawa i nic nie zapowiada się, by ją poprawić.



a czy ja tak powiedziałem? jak nie wiesz co to kultura na drodze i bezpieczeństwo to lepiej przeciądź się na autobus już dziś :) "sam nie jeżdżę grzecznie" to może łaskawie zacznij bo poprawa bezpieczeństwa to przeciwieństwo do pozwolenia kiierowcom takim jak Ty zapie**alania jeszcze szybciej. Jakby drogi w polsce były dobre to dopiero by się działo na ulicy jakby polskie pojeby wyjechały z domu :idzwch*j: