18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nick Scott

Mi...........an • 2012-05-14, 23:52
Wiem, że nie sadystyczne ani nie śmieszne ale warto zerknąć. Może to zmotywuje kogoś do wzięcia się za siebie?


Cytat:


W sierpniu 1998 Nick Scott miał wypadek, który na zawsze zmienił jego życie. Przednia opona w jego samochodzie eksplodowała a auto przekoziołkowało 5 razy zanim się zatrzymało. Nick został wyrzucony przez szybę. Poważne złamanie kręgosłupa na zawsze przykuło go do wózka inwalidzkiego. Nick na nowo musiał szukać sensu swego życia. I tak trafił na kulturystykę. Założył stowarzyszenie niepełnosprawnych kulturystów. Aktywnie uczestniczy w wystawach i konkursach.




Kilka fotek:
Tutaj jeszcze jako totalna parówa...
Tu już mamy ,,miśka"
A to efekt pracy nad sobą i determinacji.

_R...........s_

2012-05-15, 00:12
Wyleciał przez okno powiadasz. Czyli miał niezapięte pasy. W dodatku opona mu eksplodowała, tak to jest, jak się oszczędza na oponach. Tak więc on jest sam sobie winien. Jakby k***a zapiął pasy, to nic by mu się nie stało.
Wiem, kawał sk***ysyna ze mnie, zamiast pogratulować gościowi sukcesu, to wytykał mu winę za własną głupotę. No ch*j, takie życie. Żeby potem nikt nie pomyślał że jazda bez pasów jest taka fajna. Nie ma to jak się odbijać od sufitu i siedzeń podczas dachowania, a potem ocknąć się leżąc na suficie (przeszedłem takie coś, nic ciekawego).

Mi...........an

2012-05-15, 00:21
Nie powiadam To cytat co oznacza, iż to nie moje słowa. Ale leżałeś na suficie to możesz nie wiedzieć ;-)

Aa...........rR

2012-05-15, 00:50
@kudlaty1125 to że opona eksploduje to nie oznacza, że jest słabej jakości ;] . Mi wyj***ło Dunlop'a, na moje szczęście a wasze nie szczęście nie oglądaliście mnie na Hardzie :D .

Charles_Manson

2012-05-15, 02:03
No spoko, teraz wygląda ale na ch*j mu to... Wcześniej pewno nie por*chał, bo był opasłym nerdem, a teraz se nie por*cha, bo jest sparaliżowany od pasa w dół. Ot, j***ny paradoks.

mirabelek76

2012-05-15, 08:39
nóg nie widać, pewnie tylko górę ćwiczył ... cienias ;)

deniZ

2012-05-15, 09:52
Wypad na solarium i juz pol sukcesu ;)

mirabelek76

2012-05-15, 09:53
@up taniej gównem się wysmarować

Pa...........an

2012-05-15, 10:18
Bardzo fajny materiał pokazujący, że nawet w sytuacji pozornie bez wyjścia (spasły i sparaliżowany wieprz na wózku) można wyjść i coś w życiu osiągnąć.
Dobra, a teraz idę coś wszamać do kuchni i zaraz wracam, by kolejne pół dnia spędzić na opie**alaniu się przed kompem :)

stworek

2012-05-15, 11:17
Nie żebym był jakimś tam ch*jem bez uczuć, bo filmik fajny i doceniam pracę kolesia ale pierwsze co mi przyszło do głowy to pytanie:
Ciekawe ile wyciska na nogi ?

Nerfpl

2012-05-15, 11:48
E tam. Nie chce mi się.

pakicito

2012-05-15, 16:18
Cytat:

Mi wyj***ło Dunlop'a,


co z tego, że dunlop? jemu chodziło pewnie o starość opony; czasami tylko butfieją a czasami wypie**alają się

mare30ks

2012-05-15, 16:53
opony wybuchaja lub nie ale pasy sie k***a zapina

StereoTyp

2012-05-15, 17:02
Kurde, jak patrze na takich ludzi to rzeczywiście mnie to motywuje... Od dzisiaj zaczynam ćwiczyć i nie ma ch*ja.... O... już mi przeszło....

sinjids

2012-05-15, 17:08
Co takiego fajnego jest w kulturystach? Mnie tam zawsze siłownia nudziła.