18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nick Scott

Mi...........an • 2012-05-14, 23:52
Wiem, że nie sadystyczne ani nie śmieszne ale warto zerknąć. Może to zmotywuje kogoś do wzięcia się za siebie?


Cytat:


W sierpniu 1998 Nick Scott miał wypadek, który na zawsze zmienił jego życie. Przednia opona w jego samochodzie eksplodowała a auto przekoziołkowało 5 razy zanim się zatrzymało. Nick został wyrzucony przez szybę. Poważne złamanie kręgosłupa na zawsze przykuło go do wózka inwalidzkiego. Nick na nowo musiał szukać sensu swego życia. I tak trafił na kulturystykę. Założył stowarzyszenie niepełnosprawnych kulturystów. Aktywnie uczestniczy w wystawach i konkursach.




Kilka fotek:
Tutaj jeszcze jako totalna parówa...
Tu już mamy ,,miśka"
A to efekt pracy nad sobą i determinacji.

Colossus

2012-05-15, 21:11
hart napisał/a:

@up por*cha, pewnie więcej niż Ty.



Ciekawe jak, skoro pały nie czuje.

mare30ks

2012-05-15, 21:21
nie wiedzialem ze od pakowania sie lysieje.
w zyciu nie pojde na silownie

kaime

2012-05-15, 21:25
Ciekawe, czy musi zaciągać ręczny w wózku, gdy przeciąga auto :amused:

s0pel

2012-05-15, 22:02
Ciekawe jak prezentują mięśnie nóg :>

lu...........5z

2012-05-15, 22:17
stworek napisał/a:


Ciekawe ile wyciska na nogi ?



Cytat:

Ciekawe jak prezentują mięśnie nóg



Cytat:

Niech pokaże, jak nogi zrobił





memphis564

2012-05-15, 23:50
Heh fajna metamorfoza, nie wiedzialem ze kulturystyka robi z inwalidow, murzynow :O

etro

2012-05-16, 00:34
Vanparek, wygrałeś konkurs na najdurniejszy komentarz tego dnia. Brawo

Vanpurek*

mirabelek76

2012-05-16, 09:54
robal007 napisał/a:


Jesteś rumunem?



rumuni jedzą gówno , nie marnotrawią go

marna

2012-05-16, 11:12
mirabelek76 napisał/a:



rumuni jedzą gówno , nie marnotrawią go



ano, marnotrawienie jest słabe. podobnie jak stawianie spacji przed przecinkiem :P

Ozzy Blizzard

2012-05-16, 14:31
vanpurek napisał/a:

No spoko, teraz wygląda ale na ch*j mu to... Wcześniej pewno nie por*chał, bo był opasłym nerdem, a teraz se nie por*cha, bo jest sparaliżowany od pasa w dół. Ot, j***ny paradoks.



Jesteś tępym kretynem jeśli myślisz ,że robił to po to żeby "móc por*chać" .. -.- Zastanów się chociaż przez chwilę, co ty byś zrobił jak byłbyś na jego miejscu ? Siadłbyś przed komputerem, nadal napie**alał w gry, wpieprzał żarcie i gapił się jak inni cieszą się życiem ? Nie.. to jest całkiem inaczej jak przeżyjesz taką tragedię jaka go dotknęła . Chcesz coś w sobie zmienić, szukasz sensu .
Na koniec taka reklama Nike która może Ci coś uświadomi. Mam nadzieję że go zrozumiesz, pozdrawiam wszystkich kumatych . /watch?v=obdd31Q9PqA