18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nic do gościa nie mam

excitebrd • 2012-09-05, 16:44


ale nie popisał się na antenie :facepalm2: :facepalm2:

mi...........ji

2012-09-06, 06:57
TYGRYS2008 napisał/a:

od strażaków się odpie**ol bo to jedyna instytucja w Polsce, której można zaufać!!!



Już to gdzieś słyszałem i też miało najwięcej piw.

SkoQ

2012-09-06, 09:23
Ehh ja się żadko wypowiadam, ale panowie niestety pie**olicie, i pie**olcie sobie dalej. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, zza kompa rzeczywiście napie**alanie na strażaków jest może nawet trochę i zabawne, inaczej sytuacja wygląda kiedy siedzisz w zawiniętym na drzewo wraku z połamanymi nogami...
Mieszkam przy międzynarodowej E40 wypadki to nic nadzwyczajnego, gdyby nie ,,te prostaki z OSP" to dzisiaj po ziemi chodziło by dużo mniej ludzi ;)

Morei_Sky

2012-09-06, 12:39
Ale ochotnicza podpala by miec od akcji. Powiem tak, spalonych budynkow nie widze, wiec wieze ze straz dziala, bandziorów widze, wiem że policja śpi.

~Bambi~

2012-09-06, 15:26
CHWDSP!! Tylko bóg może nam gasić pożary!

Kagen

2012-09-06, 17:55
SkoQ napisał/a:

inaczej sytuacja wygląda kiedy siedzisz w zawiniętym na drzewo wraku z połamanymi nogami...



Dokładnie tak. Większość wypowiadających się tutaj negatywnie użytkowników pewnie i tak nigdy w życiu nie miała do czynienia ze strażą pożarną, ale krytykować potrafi każdy ;]

KingOfEvil

2012-09-12, 20:23
Momomomomo monster kill, tak mi się przypomniało ; D

Chada123

2012-11-26, 20:45
Jak widzę wasze wypociny to mam ochotę pójść na dodatkowy j.polski na lekcje z ortografii...
Albo 90% użytkowników na sadisticu jest po zawodówce (zaocznej do tego) albo spaliście na lekcjach.
"Wieże" możecie sobie zbudować, a "żadko" to możecie się zesrać.
Jak ma w tym kraju być lepiej skoro nawet obywatele nie znają zasad ortograficznych ojczystego języka... I ja się pytam "gdzie byli rodzice?!"
Aaa i podkreślam, że wiek tu nie ma nic do rzeczy, bo sam jakiś stary nie jestem...