18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neymar

Mr Dan • 2013-06-26, 23:26
Jak wiecie już chyba, to Neymar jest nowym piłkarzem FC Barcelony.

Jak widać na filmie, to już jest w "formie" :amused:


caine1

2013-06-27, 16:53

dulek93

2013-06-27, 17:04
@up
dobre!
piwko jak byk...

Norus

2013-06-27, 17:06
@haqer tylko jeżeli go nadepnął to dlaczego złapał się za twarz? Fuck Logic!! Wiec przestań pie**olić za przeproszeniem bo to się nudne robi....

mustafo

2013-06-27, 17:27
banda ciot

tukanex

2013-06-27, 17:29
haqer napisał/a:


A poza tym dostał korkami po paluchach z pełnym przytupem.





:lodowka:

methos23

2013-06-27, 17:30
Hassos napisał/a:



O Panienka barcelońska się odezwała. Klip dla ciebie



Dzięki kolego :D

morks

2013-06-27, 17:30
@haqer wszystko fajnie tylko widać w następnym ujęciu, że go nie nadepnął, a nogę postawił w sporej odległości od nogi tego płaczka..

br...........en

2013-06-27, 17:42
Hassos napisał/a:

Faza aklimatyzacji w nowym klubie już za nim :)

brunobuszmen, oj biedny kibic barcelony nam się oburzył :emo:




To dziwne że bronie swojego klubu?! Już wiem co Cie boli :D Tak ironicznie zapytam, ile trofeów zdobył Twój Real w tym sezonie? Hmm, chyba 0? tak, tak 0... Dodam że mógłbyś sie nauczyć wzajemnego szacunku dla klubów, nawet wrogich dzieciaku...

joeblack33

2013-06-27, 17:59
Panie Brunobuszmen,
szacunek to ja mogę mieć do klubu, ale nie do vagin typu Marszczerano, Pedro, Sergio Busquets, a jak się wczoraj okazało i Neymar może do tych Panów/Pań dołączyć. Zero tolerancji dla oszustów

BonifacyDragon

2013-06-27, 18:07
brunobuszmen
koleś,nie zapomnij o super pucharze hiszpanii XD

br...........en

2013-06-27, 18:08
joeblack33 napisał/a:

Panie Brunobuszmen,
szacunek to ja mogę mieć do klubu, ale nie do vagin typu Marszczerano, Pedro, Sergio Busquets, a jak się wczoraj okazało i Neymar może do tych Panów/Pań dołączyć. Zero tolerancji dla oszustów



Wolność słowa, obraża Neymara, niech obraża, ale obrażanie całego klubu to zwykła dziecinada, mi osobiście też nie podoba sie to że Ronaldo goli nogi, ale nie robie z tego afery...

BonifacyDragon napisał/a:

brunobuszmen
koleś,nie zapomnij o super pucharze hiszpanii XD



Super Puchar zalicza sie do poprzedniego sezonu, ekspercie...

Bzzykacz

2013-06-27, 18:24
i tak real lepszy

T-Will

2013-06-27, 19:39
Haha, drugi temat o Neymarze a ten cieć @brunobuszmen wrzuca to samo, broniąc takie zachowanie...idź się jebnij w banie.

brunobuszmen napisał/a:


To dziwne że bronie swojego klubu?! Już wiem co Cie boli :D Tak ironicznie zapytam, ile trofeów zdobył Twój Real w tym sezonie? Hmm, chyba 0? tak, tak 0... Dodam że mógłbyś sie nauczyć wzajemnego szacunku dla klubów, nawet wrogich dzieciaku...



1. "Twojego" klubu?? haha, twój to może być co najwyżej papier toaletowy. Jeżeli nie zacząłeś być "kibicem" Barcy przed erą guardioli, to jesteś zwykłym sezonowcem.

2. Skąd wywnioskowałeś, że koleś jest kibicem Realu?
Jesteś doskonałym przykładem zj***nego, zaślepionego kibica FCB.


W ogóle mam polewkę jak to sezonowcy Barcy, widząc nieprzychylne opinie o swoim klubie czy zawodnikach od razu zakładają, że zostały one napisane przez kibiców Realu i od razu zaczynają lawinę głupich komentarzy w ich stronę...