18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nelson Mandela

Sl...........nx • 2013-12-06, 09:16
Śmierć Mandeli uczczę kieliszkiem "czystej" aby było bardziej "rasistowsko".

xts

2013-12-06, 10:52


[*]

nowynick

2013-12-06, 11:04
ten powyżej to Freeman nie Mandela, ale wybaczam, bo mi też wszystkie murzyny się pierdzielą.

Dlatego swoje maluję na niebiesko ;)

~tip.top

2013-12-06, 11:06
kkndkkndkknd napisał/a:

ten powyżej to Freeman nie Mandela


a ja myślałem, że to Kofi Anal :roll:

~Angel

2013-12-06, 13:10
tip.top napisał/a:


a ja myślałem, że to Kofi Anal :roll:



Tobie tylko jedno w głowie.


~tip.top

2013-12-06, 13:19
Przestań obgryzać te skórki Aniouq... to obrzydliwe :P

fabiothethird

2013-12-06, 18:08
pie**olicie. O ile koleś z filmy wyżej, który kradnie w sklepie to zwykły murzyn, który nie zasługuje na nic więcej jak zbieranie bawełny pod okiem zarządcy, to Mandela był wielkim przywódcą, który pokazał białym, że nie wszędzie mogą się bezprawnie panoszyć. Mimo 28 lat spędzonych w wiezieniu nie stracił woli ducha i doprowadził do zakończenia Apartheidu. A wy co? Głosujecie na palantów, którzy teraz w sejmie próbują przeforsować, żeby płeć można było sobie wybrać, bo geny o niczym nie świadczą. I wy uzurpujecie sobie legitymizację do krytyki Mandeli? No k***a...

Catacombe

2013-12-06, 18:13
kkndkkndkknd napisał/a:

ten powyżej to Freeman nie Mandela, ale wybaczam, bo mi też wszystkie murzyny się pierdzielą.

Dlatego swoje maluję na niebiesko ;)



Ale od Freemana to sp***alaj, dobre?

korinogaro

2013-12-06, 18:29
@fabiothethird, piewco Mandeli, na tamtym terenie biali byli przed czarnymi, więc to murzyny się przyszwendały do kraju białych (około 300 lat temu). Poza tym ten wspaniały Mandela podpisał ustawę gdzie nawet dziewczynki 10-12-14 latki) mogą w praktyce usuwać ciążę w dowolnym momencie jej trwania bez zgody i wiedzy rodziców (ciekawe ile czarnych się wyskrobało a ile białych, zapewne czarnych więcej). Poza tym to siły którym przewodził Mandela gwałciły/ą, mordowały/ują, gotowały/ują, torturowały/ją biały afrykanerów.

PureWhite

2013-12-06, 18:32
@fabiothethird
W WSI24 to ci wmówili?
Mandela to zasrany komuch, w ciągu 20 lat rządów RPA zmieniło się w stolicę gwałtów i mordów na białych przez czarnych, odbieranie im ziemi i wiele innych "pokojowych" rewolucji. Pierwsi na tych terenach byli biali Holendrzy, nie musieli nikogo tam mordować żeby te tereny były ich.
Mandela to twarz lewactwa jak wisi nad Europą, trzeba z takimi sk***ysynami walczyć, jeśli nie chcą współpracować z prawowitymi właścicielami ziem.

fabiothethird

2013-12-06, 18:41
@korinogaro - nie jestem piewcą lewactwa jak możesz wyczytać z mojego komentarza, co nie zmienia faktu, że wk***iaja mnie białasy panoszące się po całym świecie i tępiące inne cywilizacje. Owszem - jak Holendrzy przybyli na Przylądek Dobrej Nadziei to tamtejsze plemiona nadal popierdzielały w listkach figowych, ale to nadal były ich autochtoniczne ziemie, więc nie pisz głupot, że biali tam byli pierwsi (w Afryce?!!). Biali wytępili Azteków, Inków, Aborygenów, Indian i można by jeszcze mnożyć mniejsze i większe cywilizacje. Na szczęście Azjaci prowadzili politykę izolacjonizmu i się nie dali. Pytanie tylko brzmi - dlaczego ci bohaterowie z dawnych czasów dają się teraz r*chać na prawo i lewo Arabom, którzy od czasów Hidżry potrafili tylko wypasać kozy? Odpowiedź bardzo prosta - wszystkiemu winien pan o nazwisku Bosch. Ale to już temat na inną opowieść.

korinogaro

2013-12-06, 18:49
@fabiothethird Zulusi którzy obecnie zamieszkują RPA są ludnością napływową. Z resztą się zgadzam. Nie chodziło mi nawet o jego zapatrywania polityczne ale o fakt że wcale taki fajny to on nie był (Mandela).