18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nelson Mandela

Sl...........nx • 2013-12-06, 09:16
Śmierć Mandeli uczczę kieliszkiem "czystej" aby było bardziej "rasistowsko".

Sl...........nx

2013-12-06, 18:53
fabiothethird, Ile razy można ci powtarzać, że w RPA akurat nie biali się panoszyli, tylko założyli kraj, który świetnie się rozwijał i przez to, jak dobrze to wyglądało, zaczęło napływać do niego mnóstwo czarnych i stopniowo zaludniać ten kraj. Apartheid był jak najbardziej słuszny, ponieważ to biali byli u siebie a czarni tam po prostu przybyli. To swego rodzaju wizja, jaka czeka Europę. My, biali zasiedliliśmy stary kontynent tysiące lat temu, dbając o jego rozwój i dorobek cywilizacyjny i dlatego teraz nadciąga do nas stale fala imigrantów. Nadejdzie czas, gdy będą większością i zaczną nami rządzić.

RPA się stacza przez czarny rasizm. Bo czarnym musi rządzić biały człowiek, dopóki większość tej rasy nie zacznie sobie radzić z podstawowymi problemami.

fabiothethird

2013-12-06, 19:05
@korinogaro, @PureWhite - no to się cieszę, że co do poglądów politycznych mamy jasność. Nie ma nic gorszego niż rządy lewicowe, zasiłki, państwo opiekuńcze, już o takim syfie jak feminizm, gender i związki homo nie wspominając. Ja jednak rozumiem go z innej strony. Otóż jestem autochtonem, który zmaga się z ludnością napływową, których komuniści tu przesiedlili z całej Polski do pracy. Oni na siłę chcą wprowadzać swoje zwyczaje i prawa, które są całkowicie sprzeczne z naszą kulturą i godzą w nasze dobre obyczaje. Na to zgody być nie może i za swój osobisty cel postawiłem sobie odebranie mojej ojczystej ziemi satrapom. Nawet nie wiecie jak to boli, jak jakiś ku*as, który twierdzi, że mieszka tu już tyle lat, że czuje się rodowitym mieszkańcem podpisuje uchwałę o tym, żeby puścić drogę szybkiego ruchu przez piękne, zielone teryny, które mój dziadek pielęgnował w pocie czoła. Jest to dla mnie historyczna hańba i dyshonor. Mam na szczęście taką przewagę, że mogę walczyć o władzę w wyborach, bez przelewu krwi.

@Slonx -
Cytat:

dlatego teraz nadciąga do nas stale fala imigrantów

a nie sądzisz, że tą fali Europa sama sobie sprowadziła rękami Angoli i Żabojadów, którzy woleli naściągać muslimów, żeby odwalali za nich całą brudną robotę, nie myśląc o tym, że kiedyś może się to zwrócić przeciwko nim? Czyż historia nie zna Spartakusa czy powstania sipajów?

Sl...........nx

2013-12-06, 23:41
fabiothethird napisał/a:

a nie sądzisz, że tą fali Europa sama sobie sprowadziła rękami Angoli i Żabojadów, którzy woleli naściągać muslimów, żeby odwalali za nich całą brudną robotę, nie myśląc o tym, że kiedyś może się to zwrócić przeciwko nim? Czyż historia nie zna Spartakusa czy powstania sipajów?



Nie ma niczego złego w sprowadzaniu taniej siły roboczej pod warunkiem, że ma się nad tym jakąś kontrolę i czyni się to odpowiedzialnie. Gdyby było powiedziane jasno: "Nie jesteście u siebie, dostosujcie się do naszego prawa, naszych zwyczajów i naszej kultury, albo wyjedźcie" wtedy nie byłoby problemu. Problem jest taki, że ktoś chce im stworzyć warunki takie, jak u nich.