18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawiedzony Dom (BYCZYNA OPOLSKIE)

ZiomZaZiomem • 2012-08-27, 14:53
5 kilometrów na północ od Byczyny znajduje się stary dom , z 1908 roku . 76 lat temu doszło w nim do brutalnych morderstw .. To było 18 sierpnia 1929 roku Henryk K***** wrócił do domu po obchodzie okolicznych lasów (prawdopodobnie był leśniczym)po czym pod wpływem alkoholu wszczął kłótnie z 34 letnią żoną ,sięgnął po strzelbę myśliwską po czym trafił ją najpierw w ramię a później w serce , na tym jednak się nie skończyło ..
Odciął żonie głowę i wrzucił do stajni gdzie wówczas trzymał świnie .. wtedy prawdopodobnie usłyszał płacz dziecka dobiegający z pokoju na wschód od wejścia , nie potrafił go uspokoić więc sięgnął po nóż i nim je uspokoił .. po tym jak doszło do niego co zrobił wszedł do góry po schodach , na strych , po czym przerzucił sznur przez drewnianą belkę .. rano znaleziono trzy ciała : Wisielca , dziecka z wydłubanymi oczami oraz kobiety którą pozbawiono głowy .. (Głowy nie znaleziono do dziś ) ..
Kolejne rodziny które wprowadzały się do tego domu szybko z niego rezygnowały , jak się później okazało widywano w lustrze kobietę która czesze swoje włosy , w kuchni odbywała się kilku-sekundowa kłótnia po czym głosy milknęły , spadały talerze a sztućce się wyginały, jednak najbardziej przerażający według tam mieszkających był płacz dziecka którego źródła nie dało się ustalić ..
Ostatnia rodzina uciekła z owej posiadłości około 20 lat temu pozostawiając wszystkie swoje rzeczy od zdjęć ,obrazów poprzez ubrania i sprzęt gospodarstwa domowego ..
dom musiał być opuszczany w pośpiechu .. do dziś nie wiadomo co widzieli ostatni mieszkańcy owego domu ..


Poniżej zdjęcia włącznie z ich prywatnymi rzeczami , które w pośpiechu zostawili na miejscu :)


al...........10

2012-08-27, 18:18
Jakieś namiary na ten dom? Współrzędne? Mam do Byczyny ok. 60km, chętnie się tam wybiorę. Poza tym dziewczyna przynajmniej od dwóch miesięcy truje mi dupę żebyśmy gdzieś pojechali, na pewno się ucieszy :)

xon123x

2012-08-27, 18:50
Ojciec Mateusz ma kapcia . . .

VanHelsingPL

2012-08-27, 19:25
kant napisał/a:

to skąd wiadomo, że wyniósł ją do stajni?



Po śladach krwi? :facepalm:

radbun

2012-08-27, 19:47
Jak dla mnie to ktoś zrobił ostry melanż studencki w jakiejś melinie, a to są zdjęcia poimprezowe.

A historia została chyba wyssana z palca, albo napisana przez imprezowiczów którzy byli jeszcze pod wpływem. Jak zauważył kant "Skąd wiedzieli ,że głowę wyniósł do stajni a jej potem nie znaleziono?"

Można tu oczywiście spekulować jak VanHelsingPL ,że po śladach krwi. Brawo Sherlocku..

Tylko szkoda ,że to są tylko domysły, bo ślady krwi mogła zostawić chociażby jego żona która dostała cioty w stajni a nie stać jej było na tampony -.-'
A może po prostu zrobił sobie spacerek po zamordowaniu żony bo chciał porozmawiać z końmi i nachlapał niechcący krwią w stajni?
Można sobie tak spekulować w nieskończoność. Co by to nie było to i tak autor nie powinien pisać ,że wrzucił głowę do stajni tylko np. Podejrzewają po śladach krwii ,że została wrzucona do stajni.

Jak autor chce wyjść na wiarygodnego niech najpierw nauczy się porządnie pisać, a potem niech stara się dać jak najwięcej dowodów na tą historię, jak chociażby artykuł w gazecie (i oby to nie był jakiś fakt) albo chociażby zdjęcia tej żony bez głowy czy dziecka bez oczu.
A najlepiej niech sam sobie zamieszka w tym domu z kamerą video i niech spróbuje coś nakręcić.
A może jakiś wywiad z ludźmi którzy tam zamieszkali? Bo jak na razie to wszystko nie trzyma się kupy.. albo właśnie trzyma się tej kupy za bardzo..

yommek

2012-08-27, 20:26
Polecam także gród rycerski w Byczynie http://www.grod.byczyna.pl/pl-12-malownicza_lokalizacja.html jest tam parę wartych odwiedzenia miejsc, miasteczko bardzo małe ale ciekawe i krajobrazy fajne, głównie lasy. Heh to jest dziwne bo historii słyszałem wiele ale nigdy sam niczego nie byłem świadkiem, nie bywam tam często (odległość - 30 km), a jak bywam to jestem pijany, lecz nawet z % niczego nie udało mi się dotychczas zaobserwować. Nie obiecuję, że wybiorę się w tamto "nawiedzone" miejsce w najbliższym czasie, ale jestem ciekaw i warto byłoby się jeszcze tam wybrać zanim spadnie śnieg.

manieeek

2012-08-27, 20:29
trzy słowa. Fejk jak ch*j.