18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nawiedzony Dom (BYCZYNA OPOLSKIE)

ZiomZaZiomem • 2012-08-27, 14:53
5 kilometrów na północ od Byczyny znajduje się stary dom , z 1908 roku . 76 lat temu doszło w nim do brutalnych morderstw .. To było 18 sierpnia 1929 roku Henryk K***** wrócił do domu po obchodzie okolicznych lasów (prawdopodobnie był leśniczym)po czym pod wpływem alkoholu wszczął kłótnie z 34 letnią żoną ,sięgnął po strzelbę myśliwską po czym trafił ją najpierw w ramię a później w serce , na tym jednak się nie skończyło ..
Odciął żonie głowę i wrzucił do stajni gdzie wówczas trzymał świnie .. wtedy prawdopodobnie usłyszał płacz dziecka dobiegający z pokoju na wschód od wejścia , nie potrafił go uspokoić więc sięgnął po nóż i nim je uspokoił .. po tym jak doszło do niego co zrobił wszedł do góry po schodach , na strych , po czym przerzucił sznur przez drewnianą belkę .. rano znaleziono trzy ciała : Wisielca , dziecka z wydłubanymi oczami oraz kobiety którą pozbawiono głowy .. (Głowy nie znaleziono do dziś ) ..
Kolejne rodziny które wprowadzały się do tego domu szybko z niego rezygnowały , jak się później okazało widywano w lustrze kobietę która czesze swoje włosy , w kuchni odbywała się kilku-sekundowa kłótnia po czym głosy milknęły , spadały talerze a sztućce się wyginały, jednak najbardziej przerażający według tam mieszkających był płacz dziecka którego źródła nie dało się ustalić ..
Ostatnia rodzina uciekła z owej posiadłości około 20 lat temu pozostawiając wszystkie swoje rzeczy od zdjęć ,obrazów poprzez ubrania i sprzęt gospodarstwa domowego ..
dom musiał być opuszczany w pośpiechu .. do dziś nie wiadomo co widzieli ostatni mieszkańcy owego domu ..


Poniżej zdjęcia włącznie z ich prywatnymi rzeczami , które w pośpiechu zostawili na miejscu :)


chiver5

2012-08-27, 16:31
k***a, a najlepszy ze wszystkiego jest fakt, że zdjęcia z tego mieszkania wykonano w przyszłości (!) ---> 2024/12/04

evilmatt

2012-08-27, 16:31
Jak chałupa z 1908 roku (w co jakoś wątpie) to dobrze by było przeszukać strych. Może jakaś Parebelka, albo inny II wojenny fancik wpadnie. ;)

Herezzzy

2012-08-27, 16:33
skoro głowy nie znaleziono to skąd wiadomo że była rzucona świniom?

Ad...........ol

2012-08-27, 16:45
Cytat:

Odciął żonie głowę i wrzucił do stajni gdzie wówczas trzymał świnie


Z tą głową rozumiem że taki żart? Autorowi zapewne chodziło o resztę ciała a nie głowę, po prostu pisał to geniusz po prywatnej szkółce dziennikarstwa który nie wie co to równoważnik zdania, oraz co to chlew.

Tacy utalentowani pisarze raczej nie mogą liczyć na lepsze zlecenia jak pisanie pierdół o UFO czy duchach

wts1

2012-08-27, 16:54
Henryk K***** pierwsze co mi wpadlo na mysle ze ma na nazwisko k***a...

Radoslaf

2012-08-27, 16:57
Trzeba się temu bliżej przyjrzeć...

Ojciec_Mateusz

2012-08-27, 16:58
@pATRYKOify

Wyprawka do szkoły nabyta?

yommek

2012-08-27, 17:00
Mieszkam niedaleko tego miejsca, jeśli się tam wybiorę to walnę parę zdjęć, może video i zdam relację na sadisticu.

xts

2012-08-27, 17:05
Radoslaf napisał/a:

Trzeba się temu bliżej przyjrzeć...Obrazek



on się zajmie tą sprawą bitch


yommek napisał/a:

Mieszkam niedaleko tego miejsca, jeśli się tam wybiorę to walnę parę zdjęć, może video i zdam relację na sadisticu.



do it albo urwę ci ryja

trzymaj się ramy to się nie... :D

sz...........zz

2012-08-27, 17:12
ZiomZaZiomem napisał/a:

Henryk K*****

ZiomZaZiomem napisał/a:

strzelbę myśliwską


ZiomZaZiomem napisał/a:

świnie ..



Koleżka żyje i ma się całkiem dobrze. Jest dużo przesłanek, że może to być On. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

oscaros

2012-08-27, 17:24
też się bałem tego domu jak żyłem;]

PilakNaFejmie

2012-08-27, 17:39
Jak głowy nie znaleziono do dzisiaj, to skąd wiadomo, że zaniósł ją do stajni? oO

lubieplacki12

2012-08-27, 18:05
Ciekawy temat, jednak pachnie mi to wszystko zwykłą zmyśloną pierdołą.

Z kumplem jeździmy wśród okolicznych, rzekomo nawiedzonych chat. Odbywa się to w ten sposób. że zostawiamy sprzęt rejestrujący co się w środku dzieje, a sami siedzimy sobie w aucie oddaleni o kilkadziesiąt metrów. Później przeglądamy "taśmy" i patrzymy, czy coś ciekawego się działo.

Nagrajcie to miejsce w nocy, jeśli będzie działo się coś ciekawego to wrzucać! A nie k***a zdjęcia robione chyba w południe -_-

groniks

2012-08-27, 18:10
ogólnie data na każdym zdjęciu : 2024/12/04 - tylko prawdziwy fanatyk sadola jest w stanie cofnąć się w czasie żeby zamieścić artykuł o nawiedzonym domu

Moja_Pani

2012-08-27, 18:12
@lubieplacki12, bo duchy straszą tylko w nocy, kiedy jest cieeemno i mają +5 do straszności... ;>