18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauka parkowania posiadacza BMW

mateusos • 2017-04-05, 19:46
Jak prosto nauczyć parkowania posiadacza bmw


CoJaTamKurwaWiem

2017-04-06, 04:08
Prooooosze jak sie wielbiciele marki zlecieli :mrgreen:
Latwo was rozpoznac, bo spuchnietej od bolu dupie :mrgreen:
Wiecej kremu polecam :mrgreen:


dziaad

2017-04-06, 08:05
Jeep Wrangler JK (czyli aktualnie produkowany) i w dodatku na moje oko na 37" kołach, konkretnym lifcie (podniesieniu zawieszenia) i turbo pod maską (słychać jak gwiżdże). Mam TJ (dwie generacje wstecz). Frajda niesamowita, chociaż prowadzi się jak żuk i chleje jak dwa żuki.

Curvatura

2017-04-06, 08:12
Ktokolwiek uwierzył, że to nie fake?

qhash

2017-04-06, 08:30
realign napisał/a:


Albo to fejk bo to BMW to grat starodawny, na zachodzie nikt tym nie jezdzi



weź ty się puknij w ten durny łeb znaFco

~Velture

2017-04-06, 08:39
Cytat:

Ktokolwiek uwierzył, że to nie fake?


Jak widać to wszyscy komentujący.

nieubezpieczony

2017-04-06, 10:24
donkapusta napisał/a:

Niestety czasami jest tak, że auta wcześniej zaparkowane, były już tak, że nastąpiło przesunięcie względem linii. SPokojnie mogło być tak, że auto zostało dłużej a inni już odjechali. Naprawdę należy uważać z osądami.


Niestety czasami też jest tak, że auto parkuje tak długo, że stare linie - ukośne wyblakną, przyjdą panowie i pomalują prostopadłe, na złość kierowcom BMW. Dlatego też uważam, że należy uważać z osądami.

xawery666

2017-04-06, 13:34
A jak dla mnie to panowie bez mozgu, rozumiem gdyby parking byl zaj***ny od a do z, a tam wiecej miejsc wolnych niz zajetych. Gosc se stanal daleko od wejscia, pewnie na chwile to i byle jak i sie przyj***li. Debile.

Belweder

2017-04-06, 13:52
tranzystor napisał/a:

Zajechała para pedałów złomem o wartości przeciętnych Adidasów i z zazdrości postanowili rozj***ć komuś samochód, który tak na prawdę nikomu nie przeszkadzał.



Jaki samochód? Bo ja tam widzę BMW zaparkowane na 2 miejsca. Jakim w ogóle niemieckim ścierwem jeździsz,że tak zawsze płaczesz pod pociskiem nazistowskich aut? Golf IV czy Passat B5 i stąd taka fascynacja niemiecką motoryzacją? No a BMW szkoda, wpie**ol powinien dostać ten pajac co tak zaparkował chyba, że tak jak mówił ktoś wyżej po prostu ustawił się do aut które już odjechały.

disturbed666

2017-04-06, 15:53
ch*j w dupę tym co uszkodzili auto

Aleksander

2017-04-06, 19:13
donkapusta dobrze prawi sam nie raz się spotkałem z taką sytuacją, że lepiej zaparkować się nie dało