18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauka parkowania posiadacza BMW

mateusos • 2017-04-05, 19:46
Jak prosto nauczyć parkowania posiadacza bmw


mygyry

2017-04-05, 19:54
A kolega konfident nagrał i upublicznił :facepalm:

Dexterous

2017-04-05, 19:58
To już jest wieśniactwo i cebulactwo w pełnej okazałości. Raczej niczego to nie nauczy właściciela BMW, a tylko wk***i i narazi na spore koszty. Jeśli miałaby być to kara, za złe parkowanie, to chyba też trochę przesadzona. Z tej akcji płynie tylko radość dla dwóch ptasich móżdżków (i pewnie części sadoli).

Możliwe też, że parkowała kobieta - wymagać od nich umiejętności parkowania, to jakby wymagać od nas nie myślenia fiutem :amused:

realign

2017-04-05, 20:12
Noa ajak to baba przyjechała z kołtunem do fryzjera. I jeszcze wpie**ol zaliczy od chłopa.

Albo wszyscy kiepsko staneli i inaczej sie nie dalo. Wszyscy sie rozjechali i nagle orzyjechal szeryf...


Albo to fejk bo to BMW to grat starodawny, na zachodzie nikt tym nie jezdzi

donkapusta

2017-04-05, 20:19
Niestety czasami jest tak, że auta wcześniej zaparkowane, były już tak, że nastąpiło przesunięcie względem linii. SPokojnie mogło być tak, że auto zostało dłużej a inni już odjechali. Naprawdę należy uważać z osądami.

igorektgk

2017-04-05, 20:30
realign napisał/a:

Noa ajak to baba przyjechała z kołtunem do fryzjera. I jeszcze wpie**ol zaliczy od chłopa.

Albo wszyscy kiepsko staneli i inaczej sie nie dalo. Wszyscy sie rozjechali i nagle orzyjechal szeryf...


Albo to fejk bo to BMW to grat starodawny, na zachodzie nikt tym nie jezdzi


Jakie ty masz wyobrażenie o zachodzie? BMW 5 F10? Ten starodawny grat mógł mieć tylko rok :D

Nekromantheon

2017-04-05, 21:55
bogate dupki potem będą się pałować nagraniem przed kolegami. kierowca bmw stanął niedbale, bo dużo miejsc wolnych było, może na 5 minut

tranzystor

2017-04-05, 22:44
Zajechała para pedałów złomem o wartości przeciętnych Adidasów i z zazdrości postanowili rozj***ć komuś samochód, który tak na prawdę nikomu nie przeszkadzał.

Un...........en

2017-04-05, 22:49
komu to przeszkadzało? parking prawie pusty, samochód postawiony daleko od wejścia. Wgniecioną blachę powinni prostować uderzeniami pustych łbów tych parkingowych szeryfów.

Lukasz2525

2017-04-05, 22:52
@donkapusta - bzdura, to po prostu debilne parkowanie przodem, zawsze ścinają, a później nie mogą wyjechać tyłem jak stoją auta dookoła, ale zero refleksji, dalej robią tak samo.

CoJaTamKurwaWiem

2017-04-05, 23:08
Widze, ze tu sami posiadacze BMW i tacy, co to ani razu przepisu nie zlamali....
Wobec tego powiem jedno:
Dobrze mu, k***a !!!!!!!!!!

Kandar

2017-04-05, 23:39
Wie ktoś może co to za furka tych debili od umoralniania?

cowboy

2017-04-06, 00:45
tranzystor napisał/a:

Zajechała para pedałów złomem o wartości przeciętnych Adidasów i z zazdrości postanowili rozj***ć komuś samochód, który tak na prawdę nikomu nie przeszkadzał.



nie wiem jaki to dokladnie samochod, ale mysle ze jest drozszy od wszystkich par butow jakie w zyciu nosiles i bedziesz nosic razem ze swoja cala rodzina pare pokolen wstecz

Pr...........em

2017-04-06, 01:47
k***a, jaka zawiść :D "ja mam ch*jowo ale ktoś będzie miał gorzej!" Aż miło popatrzeć jak się uzewnętrzniacie.

karoldeicide

2017-04-06, 02:02
u mnie w tyrce na parkingu też tak jest - parkujesz gdzie się da a po robocie jak już pustki na parkingu to wygląda jakby jakiś cham i burak zaparkował ignorując linie parkingowe (jeżdżę bmw)