18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nasze stosunki z sąsiadami

ademicus • 2013-07-15, 17:17
Taka naszła mnie refleksja, jak wygladaja nasze stosunki z sąsiedzkimi państwami. I tak:
1. Niemcy - dymaja nas z ruskimi na wszelkie strony (rurociąg, stocznie, przemysł cięzki), propaganda antypolska za pomocą filmów fałszujących historie
2. Czesi - antypolskie nastroje odnośnie naszej zywności, bojkot polskich produktów,
3. Słowacy - tutaj nie pamiętam.
4. Ukraińcy - obrzucanie prezydenta "bUl" Komorowskiego jajkami, wtrącanie sie w suwerenne decyzje parlamentu, negowanie treści uchwał,
5. Białorusini - aresztowanie działaczy polskich, nie wpuszczanie polskich polityków, działania zmierzające do likwidacji mniejszości polskiej
6. Litwinie - likwidacja polskich szkół, niszczenie mniejszosci polskiej, nawoływanie do nienawiści przeciw Polakom
7. Rosjanie - Katyń, Smoleńsk, dymanie razem z Niemcami, zakaz wwozu polskiego miesa i przetworów

Potem zacząłem się zastanawiać, że dobrze że od szwecji i Norwegii oddziela nas bałtyk, lecz po chwili...

8. Bałtyk - zakazy połowów ryb, które doprowadziły do upadku polskie rybołóstwo.

A na bonus Izrael - lecz to już nie nasz sasiad, choć wydaje mi się że jestesmy jego satelitą

Na szczęście Minister Sikorski sobie poradzi :)

borisklinga

2013-07-15, 17:22
no i jeszcze wróg wewnętrzny, żydzi, cyganie, hanysy, górale, kaszubi, warszafka, polska C, łódz k***a,


czesi, slowacy, ukraina, litwa ma bol dupy bo kiedys granice Wielkiej Polski obejmowały "ich" ziemie, no wiec teraz ujadają kundle bo pan zachorował




Wypisz teraz wszystkich wrogów Izraela :) łatwiej będzie przełknąc to o Polsce

sz...........an

2013-07-15, 17:24
"A na bonus Izrael - lecz to już nie nasz sasiad, choć wydaje mi się że jestesmy jego satelitą" <--- ładne stwierdzenie :D

doob888

2013-07-15, 17:40
@up
to ci co wracają z wycieczki

Pan_Marszałek

2013-07-15, 17:46
Namnożyło się tych nowych państw ostatnio.Ale o państwie Bałtyk to jeszcze nie słyszłem :ubawdolez:

MorbidGod

2013-07-15, 17:51
Na szczęście minister sikorski jest ekspertem w międzynarodowym lizaniu fiutów

McMenel

2013-07-15, 18:02
Bo Polacy to sk***ysyny które nie chcą żyć w zgodzie z innymi. Zawsze szukają zwady i kłótni.

Incognito1984

2013-07-15, 18:50
Nikt nie pomyślał, że inne kraje też mają takich dobrych sąsiadów? Niemcy na przykład, Francja. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Majesty

2013-07-15, 19:23
Incognito1994 napisał/a:

Nikt nie pomyślał, że inne kraje też mają takich dobrych sąsiadów? Niemcy na przykład, Francja. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.



Co nas obchodzą inne państwa ? (wiem wiem podejście wygodne) powinniśmy skupic się na naszym państwie w celu rozwiązania innych istotnych problemów. :-/

ka...........ma

2013-07-15, 19:45
ademicus napisał/a:

Taka naszła mnie refleksja, jak wygladaja nasze stosunki z sąsiedzkimi państwami. I tak:
1. Niemcy - dymaja nas z ruskimi na wszelkie strony (rurociąg, stocznie, przemysł cięzki), propaganda antypolska za pomocą filmów fałszujących historie
2. Czesi - antypolskie nastroje odnośnie naszej zywności, bojkot polskich produktów,
3. Słowacy - tutaj nie pamiętam.
4. Ukraińcy - obrzucanie prezydenta "bUl" Komorowskiego jajkami, wtrącanie sie w suwerenne decyzje parlamentu, negowanie treści uchwał,
5. Białorusini - aresztowanie działaczy polskich, nie wpuszczanie polskich polityków, działania zmierzające do likwidacji mniejszości polskiej
6. Litwinie - likwidacja polskich szkół, niszczenie mniejszosci polskiej, nawoływanie do nienawiści przeciw Polakom
7. Rosjanie - Katyń, Smoleńsk, dymanie razem z Niemcami, zakaz wwozu polskiego miesa i przetworów

Potem zacząłem się zastanawiać, że dobrze że od szwecji i Norwegii oddziela nas bałtyk, lecz po chwili...

8. Bałtyk - zakazy połowów ryb, które doprowadziły do upadku polskie rybołóstwo.

A na bonus Izrael - lecz to już nie nasz sasiad, choć wydaje mi się że jestesmy jego satelitą

Na szczęście Minister Sikorski sobie poradzi :)



Cóż za erudycja ! NA PREZYDENTA CIE !

bloodwar

2013-07-15, 20:39
JB na 100% - Jebac Baltyk na 100%, tylko Ocean Spokojny nas moze sadzic!

zzupex

2013-07-15, 21:08
Embargo na mięso przez Rosję zostało już dawno zniesione.
Niemcy mają w interesie hamowanie polskiej gospodarki ponieważ gdyby nasi politycy aktualnie troszczyli się o kraj byłoby k***a po prostu zajebiście.
Litwini mają swoje humory ale nie zapominajmy ,że to malutkie państwo a polskie ambasady i działacze dyplomatyczni nie dają się wydymywać chociaż są wyjątki.
Białoruś to dzicz i "demokracja", podobnie na Ukrainie.
Czesi mieli problem z naszą żywnością ale równocześnie jest uważana (tu niepewne źródełko) za dobrej/bardzo dobrej jakości.

ko...........ca

2013-07-15, 22:53
Jeszcze USA - dyma nas w dupe korespondencyjnie