18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nasza reprezentacja

Li...........94 • 2013-10-16, 12:24


No cóż...

max666

2013-10-16, 16:27
polacy top 1 w pilce noznej ahehuehueuhe

Szymekspt

2013-10-16, 16:53
Wybierzcie jakąkolwiek dyscyplinę sportową w której istnieje reprezentacja Polski, lub przynajmniej coś na styl reprezentacji, czyli amatorskie trampki z zamiłowania, to okaże się, że Polacy w danej dyscypilinie coś znaczą, potrafią grać i nie są wyśmiewani.
Ale niee, ważniejsze jest posiedzenie przed telewizorem i patrzenie jak dobrze płatne dz**ki, z nowiuśkimi BMW pod stadionami i setkami tysięcy na kontach grają jak ostatnie p*zdy, a gracji mają, co nieprzmierzając Pan Łysy z Liverpoolu, parę tematów wyżej.
Dziękuję, podziękuję, wszystko byle nie to, gdzie grają pieniądze, a nie zamiłowanie :samoboj:

EdmundKemper

2013-10-16, 17:39
Szoqn napisał/a:

I żeby nie było, wyróżniam z nich piłkarzy: Błaszczykowski, Lewandowski, Boruc, Szczęsny...i tyle.



Chyba masz na myśli Mariusza Lewandowskiego bo Robert jakoś mało się przysługuje naszej reprezentacji. Mieć tyle okazji i nie strzelić gola to jest paranoja. Brożek, Rasiak czy nawet Robak by sobie lepiej poradzili.

luki666

2013-10-16, 18:24
Drogi Szoqn był kiedyś artykuł na ten temat . Maciek myśli , że jego rola to prawdziwe życie i myślę ,że te pierdoły nie maja najmniejszego sensu co i jak mówi .

Jason_x

2013-10-16, 21:24
Tak to jest jak kasa w głowie tylko, nie ma kultury treningu i piłki jak choćby na zachodzie. Niedługo będziemy remisować z San Marino i Gibraltarem.

XooX

2013-10-16, 22:19
Maciek to chociaż czasem pokazywał pazur..

Ceembe

2013-10-17, 10:07
Przecież Lewy to akurat dramat, od zawsze powtarzałem że za niego gra drużyna i ma fart bo w tej Borusii to koledzy wypracowywali mu bramki, tutaj nic nie potrafi zrobić nawet setki strzelić. I jego się zalicza teraz do jakiejś elity piłkarskiej no proszę Was, byle jaki zawodnik z I ligowego zespołu europejskiego (nie licząc oczywiście Polski) potrafiłby uciągnąć jakoś grę całej reprezentacji, a ten ciągnie ją w dół. Do tego to napastnik nie przejawiający najmniejszych śladów techniki.