18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nassim Haramein-fundamentalny fraktal tworzenia

Mesjaszowaty • 2014-06-12, 14:44
Chcialbym wam przedstawic postac Nassima Harameina, jest to wyjatkowo wybitna postac co potwierdzi przesledzenie jego dokonan.Jego przekonania przez wiekszosc jego kariery byly uznawane za niedorzeczne poniewaz nie pokrywaly sie z teoriami nauki glownego nurtu,polecam zaznajomic sie z jego pracami.Moim zdaniem warto no chyba ze lubicie lykac "prawdy" podawane przez system "edukacji" a wtedy nawet nie komentujcie bo nic z ksiazek przewaznie nie bedzie zgadzalo sie z tym co on mowi, czas na zmiane paradygmatu...Na youtube bedzie reszta filmikow, kto sie zainteresuje ma szanse szybko tam nadrobic a samego wklejania linkow byloby za duzo, wyklad trwa kolo 9 godz, okrojony mniej i wolalem polskie napisy bo lektor ivo wiadomo-padaka.Ksztalcic sie sadole!A ci pseudo sadole powtarzacze szkolnej wiedzy:
Juz mozecie nazywac go szamanem, wariatem czy czym tam.No, juz :lol:



















Mesjaszowaty

2014-06-23, 13:34
Kezcuz napisał/a:

Wchodzę na profil gościa który mi daje piwka, i widzę że jesteś "świadomym" , a do tego nie na bakier ekonomią sądząc po komentach które mi zpiwkowałeś ;-) Obczaj forum http://forum.wybudzeni.pl Nie jest to jakieś aktywne miejsce na razie, ale mam wrażenie że jest tam potencjał otwartego umysłu i całościowego podejścia do prawdy (znaczy się bez mitów na temat złego pieniądza i krwiożerczego kapitalizmu). Sam się nie udzielam jakoś bardzo na razie, ale zdaje mi się że tam jest potencjał. Także zapraszam cię tam mesjaszowaty ;-)


pozytywnie, jakos nie moge ci wiadomosci PW poslac :shock:
patrze teraz, czytam, kiedys bylem zarejestrowany na otworzumysl i stronka zniknela z dnia na dzien.czytam dalej a sie okazalo ze wybudzeni to kolejne podejscie autorow(chyba tylko czesci z nich)otwartegoumyslu z tymze w zmienionej nieco formie :lol: niezle.

abcdefgz

2014-06-23, 23:01
Mesjaszowaty, Jest tam temat o OU. Wydaję mi się żę to nie jest podejście autorów, bo OU miał jednego autora tego ketraba, a on podobno w ch*ja leciał z nimi. To dobrze w sumie, bo patrząc na te niemalże komunistyczne elementy w jego publikacji (nie pamiętam jak to się tam nazywało, Rozwiazanie czy cos) to niewidziałbym bym siebie angazujacego się wtakie coś wprzyszłości.

epilebzj

2014-06-24, 17:10
Kiedyś był wyśmiewany, ostatnio dostał prestiżową nagrodę za swoją teorie.
Piramidy - jak dla mnie największą zagadką nie jest jak je zbudowano ale po co i kiedy. Nassim mówi, że faraonowie nie byli w nich pochowani, więc po co powstały ? Można tylko spekulować

Dygresja: Einstein mówił że nie rozumiesz czegoś dostatecznie dobrze jeśli nie potrafisz tego w prosty sposób wytłumaczyć. Nassim tłumaczy w taki sposób, że prawie każdy jest w stanie to zrozumieć