18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy zakłócili wizytę Janusza Palikota w Kielcach

polik95 • 2013-06-26, 23:02

Akcja Narodowców podczas wizyty Palikota w Kielcach dnia 26.06

krecik

2013-06-27, 09:43
brawo? k***a pie**olnijcie się w łeb... z takimi bezmózgami to my k***a k***a zawsze będziemy zaściankowym krajem

MrZet

2013-06-27, 09:45
Zlot chłopców po chemioterapii? Dobrze, że ich mamy przezornie kupiły im bluzy z kapturkiem, co by im główki pełne idei nie zmarzły.

korinogaro

2013-06-27, 09:58
Ale ich sk***ysyn co chce rozmontować Polskę teraz musi nienawidzić :D

kdow

2013-06-27, 10:12
Przecież to jest bydło w dresach drące ryje jak zwierzęta. A wy się nad tym spuszczacie, k***a, gdzie wyście pogubili mózgi?!

Gorgor

2013-06-27, 10:14
hide999 napisał/a:



Próbujesz być zabawny? Według Ciebie śpiewanie hymnu narodowego i rozganianie neokomunizmu to pedalstwo? Ja jestem dumny z tego, że wreszcie coś zaczyna się ruszać dzięki tym ludziom. Sadistic też ma swój wkład, dzięki propagowaniu tych filmów. Zacząłem wierzyć, że komuchy odejdą wreszcie od władzy. Może nie dziś, nie jutro ale za jakiś czas osiągniemy sukces. Wszyscy na wybory !!!



Obudź się człowieku, od 23 lat rządzą ludzie, których mordy są pełne populizmu i pustych frazesów. Wykorzystali naiwność takich ludzi jak Ty i nabrali was na hasła patriotyczno-katolickie. To nigdy nie jest ich wina, to wina wyimaginowanych komuchów.
Najśmieszniejsze jest to, że ten łysy motłoch będzie potrzebował socjalu, bo nie widzę przed nimi żadnej przyszłości. To jest równoznaczne z podcinaniem gałęzi na której się siedzi.

Adi_Devil

2013-06-27, 10:20
Szkoda tylko że 90% z nich to łysi neonaziści

tranzystor

2013-06-27, 10:35
polik95 napisał/a:


Akcja Narodowców ...



Jacy to tam "narodowcy"? Większość nie zna słów Mazurka Dąbrowskiego, potrafią tylko drzeć ryje i sukać dymu.

d-wade

2013-06-27, 10:52
MatejPila24 napisał/a:

hehe gdzie nie pojedzie, to prosi o interwencje... boi się społeczeństwa... tak jak 459 innych w tym rządzie..



Od kiedy jest 460 ludzi w rządzie?

deolic

2013-06-27, 11:16
Nawet o Piszu wspomnieli w 0:38 :) Pamiętam to, co ktoś wrzucił mu świński ryj, kiedy był w naszym mieście.

heyah077

2013-06-27, 11:37
Podoba mi się sama akcja ale myślę że w sejmie są gorsi idioci !!

Zl...........ny

2013-06-27, 11:46
krecik napisał/a:

brawo? k***a pie**olnijcie się w łeb... z takimi bezmózgami to my k***a k***a zawsze będziemy zaściankowym krajem



To pedalstwo, plucie na ojczyznę, aborcje i inne dewiacje jest rozumiem "nowoczesne"? Idź być lewacką k***ą gdzieś indziej ;)

drago285

2013-06-27, 12:00
Gdzie ten gościu co tak klaska ?

krecik

2013-06-27, 12:39
Zly_wrecz_okropny napisał/a:


To pedalstwo, plucie na ojczyznę, aborcje i inne dewiacje jest rozumiem "nowoczesne"? Idź być lewacką k***ą gdzieś indziej ;)



Jeśli przeszkadza ci, że ktoś jest gejem i wolisz żeby chore dziecko urodziło się i całe życie było roślinką to chyba jesteś niedorozwiniętym gimbusem. A plują na ojczyznę właśnie ci idioci bo jak można śpiewać hymn mając ręce w kieszeni? No pytam się jak? Ale nie oni są super! BRAWO DLA NICH :samoboj:


vajron

2013-06-27, 14:27
Łysi, elita polskiego narodu. Tylko oni podźwigną nasz kraj na nogi. Bijąc hipsterów i żyjąc z socjalu.

Tych łysych debili razem z lewackimi pedałami powinni wszystkich wyj***ć, byłby w Polsce spokój w końcu. Jedni walczą z drugimi, a porządni, pracujący obywatele muszą patrzeć, jak łysi się pieszczą z pedałami. Jedni drugich warci, obie strony to gówno.

Zl...........ny

2013-06-27, 15:41
krecik napisał/a:



Jeśli przeszkadza ci, że ktoś jest gejem i wolisz żeby chore dziecko urodziło się i całe życie było roślinką to chyba jesteś niedorozwiniętym gimbusem.



Pięknie przeinaczasz fakty krety...krecik. ;) Albo jesteś wyjątkowym debilem albo chcesz coś nam wmówić, otóż nikt nie walczy przeciwko gejom, tylko przeciwko paradom zboczeńców (nie gejów), przeciwko adopcji dzieci itp dewiacom które zagrażają normalnych ludziom to raz. Po drugie zwyrodnialcy od aborcji zawsze wyciągają asa kalekich dzieci i gwałtu z rękawa. A głównie rozchodzi się o tępe bladzie którym szkoda na tabletki lub prezerwatywy i zabijają własne dzieci w świetle prawa. Rozumiesz już sierściuchu?