18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy zakłócili wizytę Janusza Palikota w Kielcach

polik95 • 2013-06-26, 23:02

Akcja Narodowców podczas wizyty Palikota w Kielcach dnia 26.06

Zl...........ny

2013-06-27, 01:00
zj3banyRyj napisał/a:

3:35 wypie**alaj wypie**alaj
3:39 jeszcze Polska nie zginęła....

Niema to jak mordy darcie polskiego hymnu... ani postawy ani należytego szacunku, jeden głupszy od drugiego.



Janusz wracaj tańczyć z Grodzkim i Kaliszem. Wyborcy Palikota to największa hołota, do utylizacji.

urotsukidoji

2013-06-27, 01:15
Patrząc na tych idiotów przypomina mi się piękny napis ze ściany jednego z budynków mojego rodzinnego miasta

"Boże chroń Polskę bo ja już nie mogę..."

lechu665

2013-06-27, 01:27
Jakiś zlot pedałów po chemioterapii? No ładnie skaczą i śpiewają, mogliby się jeszcze za rączki trzymać.

hide999

2013-06-27, 01:53
lechu665 napisał/a:

Jakiś zlot pedałów po chemioterapii? No ładnie skaczą i śpiewają, mogliby się jeszcze za rączki trzymać.



Próbujesz być zabawny? Według Ciebie śpiewanie hymnu narodowego i rozganianie neokomunizmu to pedalstwo? Ja jestem dumny z tego, że wreszcie coś zaczyna się ruszać dzięki tym ludziom. Sadistic też ma swój wkład, dzięki propagowaniu tych filmów. Zacząłem wierzyć, że komuchy odejdą wreszcie od władzy. Może nie dziś, nie jutro ale za jakiś czas osiągniemy sukces. Wszyscy na wybory !!!

Jeadong

2013-06-27, 02:05
Najlepszy argument paliknura żeby przekonać do siebie tych ludzi, "chcecie marichuanę? ", j***ny wieśniak

tylkoodra

2013-06-27, 02:43
gdyby nie było takich akcji ze strony narodowców to palikot przyjechałby do kielc, pogadał sobie i pojechał, nikt by o nim w Polsce nie wiedział że był w Kielcach, a przez taki akcje narodowców takie ścierwa są tylko nagłaśniane.

Imper3838

2013-06-27, 04:43
Palikota nie cierpię. Ale panowie Narodowcy mogli pokazać wyższy poziom trochę.

Ale ogólnie dobrze, że ktoś coś robi. Może coś się zmieni w przyszłości.

Stoho

2013-06-27, 05:33
1 snajper w okolicy wiejskiej i tyle by załatwiło

Gorgor

2013-06-27, 07:22
Black Pitt napisał/a:



Nie frajerze, było nas 3 braci, co roku jeździliśmy na kolonie, w szkole była higienistka, dentysta.
Ojciec był tokarzem a matka frezerem, zapie**alali fizycznie i NIE należeli do partii.

Teraz gównozjadzie jestem ojcem 2 dzieci i mimo j***nia na cały etat nie mogę ich wysłać na obóz, za dentystę muszę płacić i komplety książek bo szkolnictwo jest w dupie, dowolność programowa, która zrobiła Ci dziurę w dyni, w kwestii socjalizmu.




Nie ma sensu dyskutować z kimś komu wyprali w szkole mózg i dla niego socjalizm = stalinizm.

DonSalieri

2013-06-27, 07:49
k***a co za tępe debile , po h*ja oni tak drą tego ryja ? k***a gorzej jak w ZOO

bigosamigos77

2013-06-27, 08:37
Nie jestem jakimś fanem Palikota ale ci cali "narodowcy" przedstawieni na filmie reprezentują wybitną biedę intelektualną :) Młodzież w strojach sportowych w wieku poborowym, która akurat nie miała nic lepszego do roboty poszła sobie podrzeć ryja. Człowiek który zapie**ala na cały etat żeby wyżywić rodzinę, nie ma czasu na takie akcje, a jeśli już ma chwile woli poświęcić ją dla swoich bliskich. Więc nasuwa się sama odpowiedź kto chodzi na pseudo demonstracje ;)

dominik_jachas

2013-06-27, 08:42
Narodowcy ?? Przecież to banda łysych debili wyciągniętych z klatki stadionowej, zachowujących się jak ułomy... jak tak ma wyglądać ruch narodowy, który ma rządzić Polską, to ja dziękuję.
Nawet, jeśli mają pozytywne zamiary, to wyraz tych całych tępych akcji z darciem ryja na lewaków ma raczej negatywny efekt, bo nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie zagłosować na ludzi utożsamiających się z grupą bandytów i neonazistów. Gdzie się podziała normalność w tym kraju, no ja pie**ole....

rockface123

2013-06-27, 08:45
@up właśnie to chciałem napisać łysę tepę pały to nie przyszłość narodu tylko zakała.

Stefansuchar

2013-06-27, 09:01
Brawo!!!

Polskie młode pokolenie potrzebuje kogoś mądrego kto pokaże mu jak,bo jeszcze tego nie wie.

mazin

2013-06-27, 09:26
Brawo Kielce!!!!