18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy leczą homoseksualistów

wnk • 2013-04-24, 12:54
Wymowne zbliżenie od 0:50 :loldev:


W tle wielkiego skandalu jaki wybuchł po wypowiedzi jednego z czołowych ideologów lewicy o rzekomych skłonnościach homoseksualnych bohaterów lektury szkolnej "Kamienie na szaniec' autorstwa A.Kamińskiego odbył się tegoroczny Marsz Równości.

Ze względu na nowe prawo zakazujące bezpośredniej styczności różnych manifestacji młodzież z Narodowej Łodzi ograniczyła się w tym roku do statycznej pikiety w formie białego miasteczka medycznego. W jego obrębie spotkać można było specjalne służby, które zajmowały się odkażaniem z lewicowej ideologii i polecały działania profilaktyczne.

Przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego ostrzegali, że legalizacja związków partnerskich stanowi jedynie etap na drodze do oswojenia społeczeństwa z pojęciem adopcji dzieci przez pary homoseksualne, a w konsekwencji nawet i pedofilii.

Z kolei przedstawiciele Fabryki Równości - organizatora marszu LGBT podkreślili, że ich postulaty od lat pozostają niezmienne, jednak rządzący nie kwapią się do przyznania im żądanych praw.

W tegorocznej edycji Marszu Równości główny nacisk położono na promocję odmienności wśród najmłodszych w ramach godzin wychowania seksualnego w szkołach.

Spór miedzy narodowcami a lewicą polega na podejściu do problemu homoseksualizmu. Ci pierwsi twierdzą, że preferencje seksualne to kwestia upodobań, wzorców i mody, którą od lat faszerowana jest Polska młodzież. Z kolei homoseksualiści zarzekają się, że łóżkowe preferencje są cechą, z którą człowiek się rodzi tak jak kolor skóry i nie można ich na siłę ograniczać.

Pomimo, iż obie manifestacje przebiegły bardzo spokojnie władze miasta zorganizowały na tę okoliczność niewspółmiernie duże siły prewencji. Chwilami trudno wręcz było dostrzec uczestników demonstracji skrytych za kordonem uzbrojonej w broń gładko lufową i gaz łzawiący policji.

rzymcio9

2013-04-24, 18:29
Tak jak kilka osób komentujących, nie mam nic do geja, który jest gejem, sam mam kumpla, który zalicza się do tej mniejszości, nie widzę w nim żadnej choroby psychicznej, po części jest to wina tego, że stracił ojca gdy miał dwa lata (poczytajcie/obejrzyjcie sobie o zależności brak ojca- homoseksualizm), zaznaczam, że sam nie jestem homo (jakby komuś "zabawnemu" to przyszło do głowy). Dziwi mnie tylko fakt, że na tych wszystkich manifestacjach 90% homoseksualistów (tak, pedał to dalej homo), to r*chające się co 5 sek i siejący hiv, pedały. Reszta gejów i lesbijek zadowolona byłaby tym, że mają możliwość zawarcia związku partnerskiego, np. żeby mieć prawo do informacji o stanie zdrowia po wypadku, móc pochować partnera, ale pedał samym swoim wyglądem prowokuje każdego do tego, aby zostać zauważonym, gej to jest osoba która nie obwieszcza całemu światu, że jest homoseksualna i jaka to ona nie jest szczęśliwa z tego powodu, niech się nie dziwią, że ciągną do siebie rzesze przeciwników.

b7kj

2013-04-24, 19:00
Chcą się ładować w ciemną grotę - OK
Chcą wiedzieć co się dzieje z ich partnerem w szpitalu - OK aczkolwiek niechętnie
Chcą małżeństw i adopcji dzieci - Kula w łeb aż do skutku
Jak są tacy fifarafa i mają potrzebę potomstwa to niech sami sobie je zmajstrują we własnym zakresie. A co do małżeństwa to niech sie k***a zdecydują, albo to jest relikt przeszłości i wymysł Ciemnogrodu oraz Kościoła, albo to jest super hiper ekstra przywilej którego im odmawiamy.

Koniec Świata

2013-04-24, 19:00
Narodowe chłopaki chcieliby poderwać paru tęczowych chłopaków, ale się wstydzą dlatego wyzywają ich od pedałów. Podobna sytuacja jak w przypadku chłopaków, którzy nie moga poderwać jakichś dziewczyn, więc wyzywają je od dz**ek.



Nie komunizm, nie faszyzm, tylko narodowy-homoseksualizm. :szczerbaty:

daf098

2013-04-24, 19:20
i tak oto powstał corocznie organizowany "dzień pedała" w którym to na przeróżnych placach zbierają się narodowcy,młodzież wszechpolska i homoseksualiści :D

kulwon przez f

2013-04-24, 19:21
jedzenie gowien wystepuje u 450 gatunkow zwierzat
neurochirurgia tylko w jednym

i ktore teraz jest ch*jowe?

JH...........DS

2013-04-24, 19:32
pedały do gazu razem z żydami

oc...........an

2013-04-24, 19:34
tataPszemka napisał/a:

pedały do gazu razem z żydami



Chcesz wybić żydów, którzy od prawie 70 lat walczą na bliskim wschodzie z muslimami i hamują ich rozwój? Poj***ło ciebie już kompletnie?! ;)

Plecionkarz

2013-04-24, 19:44
Ja jako należący do większości mam w dupie mniejszości, ch*j mnie one obchodzą i skoro niby jest demokracja to mniejszość powinna mieć mniej do powiedzenia niż większość. Niech sp***alają na kaukaz zboczone świnie.

morbek

2013-04-24, 20:23
Nie dam piwa za temat o nierówności, bo nie wyobrażam sobie 2 facetów wchodzących w ślinę na moich oczach fujjjjj

piter444

2013-04-24, 22:18
1:25 i dla czego on jest pedałem (drugi plan) :D
-To że stary to jeszcze ruda z niego p*zda :D
-Jaka normalna kobieta by go chciała
-Tak nawiasem to podsyłam zdj. z screenshootera dla tych którym nie chce się szukać :D

http://screenshooter.net/4428363/hrggveo

mare30ks

2013-04-25, 08:45
Lisado napisał/a:

jak według Ciebie naturalne jest bolcowanie się w dupę dwóch facetów w szpilkach czy zabawianie się dwóch kobiet to czym jest prokreacja dwóch odmiennych płci (czytaj kobiety i mężczyzny) w celu przedłużenia naszego gatunku że tak się wyrażę?



no ladowanie sie w dupsko przez 2 facetow to obrzydlistwo ale jak 2 panienki sie macaja to kazdy facet by chetnie dolaczyl i to juz nie jest obrzydlistwo :)


ludzi jest dostatecznie duzo (populacja ogolem) ze jak kilka % nie bedzie sie rozmnazalo to nic sie nie stanie- idac dalej tym tropem moznaby odrazu odstrzeliwac bezplodnych bo marnuja zasoby. pozatym homo nie jest zarazliwe jak niektorzy twierdza, nie jest takze przenoszone drogaplciowa bo skad by sie brali pierwsi homo.

i to nie pedalstwo jest winne naszemu ogolnie tragicznie niskiemu przyrostowi naturalnemu tylko kurewska wladza ktora sprawila ze na kawalerke w warszawie trzeba zapie**alac 30 lat o suchym pysku. szkodatylko ze to nie dotyczy ciapatych sk***ysynow ktore korzysta na zachodzie z socjalu i sie mnozy jak robactwo. to jest dopiero popie**olone ze bardziej sie oplaca wyjebac za granice i plodzic dzieciaki niz pracowac we wlasnym kraju...

Gienek2

2013-04-25, 09:53
jak widzę takie tytuły to przed włączeniem filmu już leci PIWO

Caban1908

2013-04-25, 15:59
@dust devil
sęk w tym że gatunków jest kilka milionów, a pedalstwo "stwierdzono" wśród 450. Więc co jest nienaturalne i chore?? Pedalstwo właśnie, którego tak gorąco bronisz.