18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy leczą homoseksualistów

wnk • 2013-04-24, 12:54
Wymowne zbliżenie od 0:50 :loldev:


W tle wielkiego skandalu jaki wybuchł po wypowiedzi jednego z czołowych ideologów lewicy o rzekomych skłonnościach homoseksualnych bohaterów lektury szkolnej "Kamienie na szaniec' autorstwa A.Kamińskiego odbył się tegoroczny Marsz Równości.

Ze względu na nowe prawo zakazujące bezpośredniej styczności różnych manifestacji młodzież z Narodowej Łodzi ograniczyła się w tym roku do statycznej pikiety w formie białego miasteczka medycznego. W jego obrębie spotkać można było specjalne służby, które zajmowały się odkażaniem z lewicowej ideologii i polecały działania profilaktyczne.

Przedstawiciele Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego ostrzegali, że legalizacja związków partnerskich stanowi jedynie etap na drodze do oswojenia społeczeństwa z pojęciem adopcji dzieci przez pary homoseksualne, a w konsekwencji nawet i pedofilii.

Z kolei przedstawiciele Fabryki Równości - organizatora marszu LGBT podkreślili, że ich postulaty od lat pozostają niezmienne, jednak rządzący nie kwapią się do przyznania im żądanych praw.

W tegorocznej edycji Marszu Równości główny nacisk położono na promocję odmienności wśród najmłodszych w ramach godzin wychowania seksualnego w szkołach.

Spór miedzy narodowcami a lewicą polega na podejściu do problemu homoseksualizmu. Ci pierwsi twierdzą, że preferencje seksualne to kwestia upodobań, wzorców i mody, którą od lat faszerowana jest Polska młodzież. Z kolei homoseksualiści zarzekają się, że łóżkowe preferencje są cechą, z którą człowiek się rodzi tak jak kolor skóry i nie można ich na siłę ograniczać.

Pomimo, iż obie manifestacje przebiegły bardzo spokojnie władze miasta zorganizowały na tę okoliczność niewspółmiernie duże siły prewencji. Chwilami trudno wręcz było dostrzec uczestników demonstracji skrytych za kordonem uzbrojonej w broń gładko lufową i gaz łzawiący policji.

SeleremJesteem

2013-04-24, 16:49
A ja też się wypowiem chociaż nikt tego już nie przeczyta: jedni i drudzy są popie**oleni.

Lordzik92

2013-04-24, 16:50
Wszystkie organizacje ktore robia medialny szum z gejami powinny zostac na dziendobry zdelegalizowane... Polska ma o wiele wiekszy problem niz erotyczne rozterki nieszczesliwych ofiar ludzkiego umyslu... Kraj popada w ruine, ludzie dostaja glodowe emerytury, mimo iz w ten system sa pompowane masy pieniedzy, ktore jednak znikaja po drodze, reformy prawa ida w strone zniszczenia wszystkiego co polskie, co chwile widac jakies spekulacje dotyczace afer... A tu caly kraj zyje pedalskim manifestem... Toz to rewolucji trzeba a nie pie**olenia o tolerancji!

Nejm

2013-04-24, 16:52
HAHAHAH! Krata piw dla operatora kamery ! Zwłaszcza przy ujęciu 0:50. Cała Polska się z was śmieje. Kraj upada, a wy go jeszcze dobijacie swoimi pedalskimi 'problemami' .

ga...........ro

2013-04-24, 17:00
Spalić wszystkich pedalskich zboków! Niech gniją pod ziemią a nie manifestują na ulicach!!!!

Numernabis

2013-04-24, 17:02
1) Nie, ja się nie zgadzam.

2) Nie chce widzieć Polski jako kolorowy azyl dla homoseksualistów.

3) Legalizacja związków homoseksualnych będzie przyzwoleniem dla dewiantów dla rozpoczęcia nowych protestów w sprawie legalizacji zoofilii a następnie pedofilii poprzez obniżenie wieku inicjacji seksualnej, jak to następuje w innych zachodnich krajach, na przykład Niemcy, Holadia.

4) To, że w 425 gatunkach występuję homoseksualizm to żaden argument. To co odróżnia nas od zwierząt to świadomość czynu i jego konsekwencji, oraz wysoka inteligencja, więc zaakceptowanie homoseksualizmu będzie krokiem wstecz a nie w przód.

5) Zdrowie. (ch.p.d.p. - choroby przenoszone drogą płciową)
Powszechne wśród gejów praktyki seksualne prowadzą do licznych ch.p.d.p. oraz zranień fizycznych, które są praktycznie nieznane w populacji heteroseksualnej. Także u lesbijek występuje podwyższone ryzyko ch.p.d.p. Poza tym, w badaniach przeprowadzonych w australijskiej klinice ch.p.d.p. stwierdzono, że lesbijki trzy do czterech razy częściej aniżeli kobiety heteroseksualne odbywają stosunki seksualne z mężczyznami zagrożonymi HIV.

6) Zdrowie psychiczne.
Dobrze udokumentowane badaniami są wysokie wskaźniki zaburzeń psychiatrycznych wśród gejów i lesbijek, w tym depresji, narkomanii i prób samobójczych. Są one faktem nawet w Holandii, gdzie związki gejowskie, lesbijskie i biseksualne (GLB) są znacznie bardziej akceptowane przez społeczeństwo aniżeli w USA. Istnieje wysoka korelacja pomiędzy depresją i narkomanią a niebezpiecznymi praktykami seksualnymi, które prowadzą do poważnych problemów medycznych. (Patrz dział hard)

7) Długość życia.
Jedyne przeprowadzone badanie epidemiologiczne dokonujące pomiaru długości życia mężczyzn, którzy są gejami lub biseksualistami, wykazało, że tracą oni do 20 lat życia

8) Monogamia - w znaczeniu długotrwałej wierności seksualnej – jest rzeczą rzadką w związkach GLB, zwłaszcza wśród mężczyzn gejów. Jedno z badań wykazało, że 66% par gejowskich informowało o stosunkach seksualnych poza związkiem, które miały miejsce w ciągu pierwszego roku, a prawie 90% miało stosunki seksualne poza związkiem po pięciu latach jego trwania.

9) Poziom promiskuityzmu.
W okresie przed wybuchem epidemii AIDS, w badaniach przeprowadzonych w roku 1978, 75% białych gejów deklarowało posiadanie więcej niż 100 męskich partnerów seksualnych w ciągu życia: 15% miało 100-249 partnerów seksualnych; 17% miało 250-499; 15% miało 500-999; a 28% zadeklarowało posiadanie więcej niż 1000 męskich partnerów seksualnych.
W następnych latach poziom promiskuityzmu obniżył się, ale kilku obserwatorów obawia się, że promiskuityzm znowu zbliża się do poziomu z lat siedemdziesiątych. Konsekwencją medyczną promiskuityzmu jest znacznie większe u gejów prawdopodobieństwo zakażenia HIV/AIDS, syfilisem i innymi ch.p.d.p.

Podobnych poziomów promiskuityzmu nie odnotowano wśród lesbijek. Jednakże w badaniach australijskich 93% lesbijek poinformowało o tym, że miało stosunki seksualne z mężczyznami, przy czym lesbijki 4,5 raza częściej aniżeli kobiety heteroseksualne miały więcej aniżeli 50 męskich partnerów seksualnych w ciągu życia. Każdy stopień zmienności partnera seksualnego niesie z sobą ryzyko ch.p.d.p.

10) Kiedy środowisko zaakceptuje związki homoseksualne, nie będziesz mógł czuć się bezpiecznie bo będziesz żył ze świadomością, że w każdej chwili możesz zarazić się HIV-em od jakiegoś monogamisty nieświadomego swojej choroby.

Lagan

2013-04-24, 17:04
Zapewne niewiele osób wie, że homoseksualizm jest w biologii zjawiskiem powszechnym, można więc stwierdzić, że nie jest to wynaturzenie, a raczej pewna norma, która jest jednak niekorzystna z punktu widzenia tej nauki. Na przykład u żyraf, w świecie zwierząt częściej obserwuje się zachowania homoseksualne niż heteroseksualne. Duży ich odsetek można także zauważyć wśród nietoperzy. Warto także zaznaczyć, że u człowieka możemy wyróżnić 12 rodzajów płci (genetyczna, seksualna itd.). Dlatego też, jeżeli już homoseksualizm występuje to okej, niech będzie. Ale proszę mnie nie wk***iać, że dzieci chcą adoptować, bo o ile u homoseksualnych pingwinów to może zdaje egzamin to u ludzi jest to zbyt ryzykowne. Po pierwsze za dużo pojebów i pedofilów na świecie, a po drugie w dzisiejszym świecie obowiązek wychowania normalnie myślącego dziecka dopasowanego do społeczeństwa powinien przypaść parze normalnej względem tegoż społeczeństwa, czyli kobiecie i mężczyźnie. Pozdrawiam.

EdmundKemper

2013-04-24, 17:08
@DUST DEVIL
Np. taki kanibalizm też występuje w naturze, u zwierząt. Więc idąc tym tokiem, że homoseksualizm jest w porządku, bo wynika z natury to zacznijmy się jeść nawzajem.

Lisado

2013-04-24, 17:14
Pan Kleks napisał/a:


W takim, ze jest to naturalne. Od ch*ja zwierzat ma sklonnosci do homoseksualizmu i taka jest k***a natura, nie masz na to wplywu.




jak według Ciebie naturalne jest bolcowanie się w dupę dwóch facetów w szpilkach czy zabawianie się dwóch kobiet to czym jest prokreacja dwóch odmiennych płci (czytaj kobiety i mężczyzny) w celu przedłużenia naszego gatunku że tak się wyrażę?

Ptoon

2013-04-24, 17:26
Co za debile piszą tu o zwierzętach.... Jak pies r*cha czyjąś nogę, albo pluszowego miśka to powiecie, że jest nogoseksualistą lub miśkoseksualistą? Zachowania "homoseksualne" u zwierząt są dlatego, że samiec zwiększa szanse na zapłodnienie r*chając wszystko co popadnie, jak najwięcej i jak najszybciej, daje mu to większe szanse na przekazanie genów. Widział ktoś homoseksualne samice u zwierząt? Nie ma takich, więc cały ten argument jest z dupy wzięty. To że zwierzęta opiekują się w stadzie potomstwem też jest po to żeby zwiększyć szanse na przeżycie, a nie dlatego że takie pingwiny samce postanowiły sobie żyć razem....

oc...........an

2013-04-24, 17:37
Qui Pro Quo napisał/a:

@DUST DEVIL

Gay alert ...

Jak jesteś pedałkiem to wara od dzieci, wypaczysz im mózgi, dla mnie homoseksualizm to choroba psychiczna którą należy leczyć ołowiem w dawce 7.62 doskroniowo ^_-



k***a naucz się stosować znaki interpunkcyjne, a potem pisz swoje wywody (słyszałeś kiedyś o kropce?)

Gay alert? Poj***ło ciebie chłopcze, to, że nie jestem przeciwko hinduizmowi nie oznacza, że jestem hinduistą, bronienie wegetarianizmu nie klasyfikuje mnie jako wegetarianina itp. Takie są moje poglądy. Dodam jeszcze, że swój pozna swego, jeśli już mam wdawać się w szczekaninę z tobą :P



Co do kanibalizmu i homoseksualizmu - k***a, to są dwa różne pojęcia. Zacznijmy od tego, że homoseksualiści w żaden sposób nie działają na waszą szkodę, chcą tylko żyć i móc mieć prawa do np. odwiedzania partnera w szpitalu jako członek rodziny. Na dodatek mówimy tylko i wyłącznie o jednym jedynym konkretnym zachowaniu. Już pedofilia nie ma u mnie żadnego wyrozumienia, ale jest to również całkowicie inne pojęcie, ponieważ dotyczy bezbronnych dzieci, czego nie można powiedzieć o homoseksualizmie, który dotyczy dwóch pełnoletnich osób, których działanie nijak nie wpływa na szkodę innych i których zachowanie jest dojrzałą decyzją. Kanibalizm to absolutnie inna kategoria.


Porównywanie kanibalizmu i homoseksualizmu ma podobny sens jak porównanie komunizmu do wegetarianizmu
:homer:

Malix

2013-04-24, 17:53
Ja napiszę tyle - mi nic nie przeszkadza, jestem tolerancyjny dopóki mi nie narzuca się pewnych poglądów.
Lubią się wzajemnie w domu miziać - ok, ich sprawa, tylko niech nie wychodzą z tym na ulice i niech nie domagają się specjalnych praw.

XtravaganZa

2013-04-24, 17:55
@UP: Chyba za te ONR-owskie łyse pały i inne ścierwa z młodzieży wszechpolskiej... Nie wiedziałem, że tyle ciemnoty w Łodzi jest.

McMenel

2013-04-24, 17:55
cys23 napisał/a:

Widzę, że teraz ten temat się będzie ciągnął miesiącami, latami...

Pedały manifestujące się na ulicach, mówiąc że pedalstwo jest spoko, to zwykłe pedały...pedały, którzy w domowym zaciszu dzielą się swoim pedalstwem, nie robiąc z tego wielkiego halo, to homoseksualiści. Wątpie, żeby homoseksualiści komuś przeszkadzali...

Demokracja się dosłownie do dupy dostała. Granice są otwarte, niech wypie*dalają do holandi...a zamiast namiotu z pielęgniarkami postawiłbym 3 typów z AK47- najlepszym lekarstwem na szerzącą się zarazę...albo wynająć dwóch allah akbarów. Same pozytywy by były...dwóch kozoje*ców i 200 pedałów mniej.



A teraz daj mi jeden logiczny powód dla którego należy zdelegalizować homoseksualizm. I mam tu na myśli coś co wpływa na społeczeństwo w sposób realny. Taki jak na przykład ekonomia. Większość z was nie potrafi takiego logicznego powodu podać. Tylko na zasadzie "bo tak". Mi nie przeszkadzają. Bo niby w czym ?? Kobiety mi odbierają ?? Każą mi być homoseksualistą ?? Odbierają mi miejsca pracy tylko dla tego że są homo ?? Jeden k***a logiczny wywód. Wątpię aby chociaż jeden się znalazł...

Ehhcotam

2013-04-24, 18:19
@McMenel
Daj adres to przyjade i Ci podam ten logiczny powód.