18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koniec Świata

2012-11-16, 23:10
Wcześniej była moda na bycie emo, hipsterem, hip-hopowym debilem-kapturem, a teraz jest moda na bycie PRAWDZIWYM PRAWICOWCEM, kołtunem, intelektualnym prymitywem i idiokratą.

Lewaki, lewaki, wszędzie lewaki... Antyintelektualizm w internecie trwa. To druga fala dzieci neo w wersji prawicowej.

:krejzi:

Bulionk2

2012-11-16, 23:14
Aż chce się czytać te głupie wypowiedzi :amused:

Brzeszczot w dupie

2012-11-16, 23:48
Znaleźli się k***a wielcy filozofowie i prawilni. Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem!

killerZeWsi

2012-11-17, 00:11
No chodź tu ch*ju, z przyjemnością cię zapie**olę. Umówmy się tylko na spotkanie, mi na ch*j moje ch*jowe życie, ty spełnisz swoje ambicje, popie**olony świrze, czekam na ciebie, polski pojebie breiviku.

Brzeszczot w dupie

2012-11-17, 00:20
killerZeWsi, ty to możesz podawać na siłowni ręczniki homoseksualnym kulturystom.

Sorg

2012-11-17, 00:55
Miało być coś treściwego, ale wszyscy się od lewaków i gimbusów wyzywają. To jest poziom, tak trzymajcie.
A kilerzewsi czy jak mu tam: Proszę, wyjdź. :facepalm:

WIEWIORa

2012-11-17, 01:00
ja ja ja to zrobię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dajcie mi tylko dostęp do broni i vize do sejmu PROSZĘ WAS, dajcie mi szanse a to zrobię !

jo...........17

2012-11-17, 01:45
so whaat napisał/a:

żeby zapie**olił prawie stu niewinnych ludzi, w tym Polaków i Waszych przyjaciół? pie**olnijcie się w głowe, gimbusy.



Czy on zabil niewinnych? Wybijal ludzi na wyspie w ktorej zgromadzilo sie lewactwo a jak wiemy to lewactwo robi wiecej krzywdy niz ludzie jak oni. Czasami trzeba cos poswiecic aby zyskac wiecej.

di...........os

2012-11-17, 02:31
@ Brzeszczot w dupie

Wy, palanty, walczycie z niewidzialnym wrogiem. Iluż k***a na oczy widziałeś członków mitycznej antify? Wśród ludzi o zdrowym podejściu do życia występują różnice zdań - nie są one jednak powodem do mordobicia. Mordobiciem zajmuje się antifa i ci, którzy wszelkim niepowodzeniem tego świata obarczają lewaków na spółkę z żydami, arabami, cyganami i innymi rządami. Problem się jednak zaczyna tam, gdzie wasza natura troglodytów przeszkadza tym, którym nie w smak bezproduktywne mielenie jęzorem i apoteoza nienawiści.


Gdyby zniknęli wam z pola widzenia lewacy, musielibyście sobie szybko znaleźć innych, nowych złych.

Brzeszczot w dupie

2012-11-17, 08:17
dionizodoros napisał/a:

@ Brzeszczot w dupie


po czym zaczynasz gadkę od:
dionizodoros napisał/a:

Wy


k***a synek, ja jestem w jednej osobie.

baza1000

2012-11-17, 09:40
Chciał dobrze, ale złym sposobem taka prawda.

i ch*j wam w dupe. Wpie**alaja sie araby, zydzi do europy i europejskiej kultury, w dodatku probuja udowodnic, ze ich wiara jest najwazniejsza i k***a katole im na to pozwalaja bo nietolerancja, bo antysemityzm, bo anty, anty , anty. ch*j mnie to obchodzi!!! k***a jakiemus czlowiekowi wierzacemu w cos innego przeszkadza krzyz w szkole i go zdejmuja. Poj***lo ??? nie wierzy to niech nie patrzy. Co za popie**olony swiat! gdzie przodek ciemiezonego, k***A przedstawicel kraju, w ktorym ludzie tracili zycie za prawde i wolnosc nie potrafi oficjalnie powiedziec, ze to pie**olone niemcy chcieli rozpie**olic swiat !! bo oni nie uznaja tamtych niemcow za niemcow tylko za nazistow, NIE k***A TO BYLI NIEMCY tacy sami jak teraz i tacy sami niemcy jak teraz uwazali sie za najczystsza rase!! araby k***a chca byc oficjalnie uznawani za mniejszosc i miec prawa, ale nie maja praw za to , ze k***a min. rozj***li WTC i za to, ze oni sami nie rozumieja swojej religii bo oczy im przeslania j***na nienawisc do nieczystych. Co do tych j***nych niewdziecznikow zydow nawet nie bede sie wypowiadal. w 39' pewnie ostrzej by potraktowali czlowieka, ktory zareagowal jak breivik i pewnie by sobie pluli w brode, ze nie zauwazyli problemu. Gdybym mial jakakolwiek bron to rozj***l bym kazdego araba jakiego bym spotkal, bo to jest teraz najwiekszy problem dla nas europejczykow. Moi znajomi wola k***a j***nego kebaba od pie**olonych pierogow!!!!!!!!! j***ne "polaczki"jak ktos sie spina o takie okreslenie to jest pseudo patriotom, bo k***a POLACY albo nie zyja, albo maja po 90 czy nawet wiecej lat i moze jestem tylko po zawodowce i nie wiem zbyt duzo, ale kocham swoj kraj i kulture i nikt mi k***a nie powie, ze takie sk***ysyny zasluguja na tolerancje, a wy okazujcie swoj patriotyzm poprzez wklejanie "prawdy" na fora internetowe zamiast wyjsc na ulice i rozpie**olic ten rzad i ta cala pseudo europe w p*zdu. Niech w Polsce ktos rozpieroli stu niewinnych ludzi, w tym Polaków i naszych przyjaciół, nawet nich mnie zajebia, ale niech europa zauwazy ten problem.

piroman88

2012-11-17, 10:28
wert234 napisał/a:

-Hej, co się dzieje w tym temacie? O, ciekawe, ale mam inne zdanie niż wy...
-LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!!

sadistic.pl delivers...



Nikt cie tu nie trzyma siłą :P nie pasi to wypie**alaj

Trollu

2012-11-17, 11:38
so whaat napisał/a:

żeby zapie**olił prawie stu niewinnych ludzi, w tym Polaków i Waszych przyjaciół? pie**olnijcie się w głowe, gimbusy.



Jak ktoś ma przyjaciół lewaków....

di...........os

2012-11-17, 14:22
Brzeszczot w dupie napisał/a:


po czym zaczynasz gadkę od:

k***a synek, ja jestem w jednej osobie.




Nie, wy jesteście w wielu osobach. Podpięci jesteście pod mózg wspólny: on niedomaga i stąd tylu niedomagających.