18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

di...........os

2012-11-16, 22:03
Na szczęście takich psychopatycznych wywrotowców jak ty, autorze tego obrazka, w Polsce jest mniej niż 5%.


I nie nazywaj mnie lewakiem kaleko intelektualny - ja zaś ciebie mogę nazwać mordercą. Bo jedynie połową sukcesu mordercy jest sam czyn: czy można nazwać kogoś, kto działał w afekcie, od imienia tego, co zrobił?


konował

2012-11-16, 22:07
No najlepiej jak by ten brevik odwiedził twoje gimnazjum.

Koniec Świata

2012-11-16, 22:08
Jak ktoś zajebie kogoś z rodziny fana Breivika to napiszę, że to wina multi-kulti i tutti-frutti.

Fett

2012-11-16, 22:09
ojejku ale się lewaczki oburzyły :mrgreen:

so whaat

2012-11-16, 22:09
Abstynent napisał/a:

so whaat, Sam się pie**olnij w ten twój zj***ny lewacki łeb gimbusie... :-x



idź w cholerę człowieku. przeczytałeś o "lewactwie" na sadolu i chcesz zaistnieć? wytrzyj mleko spod noska i użyj mózgu. domagasz się Polskiej wersji Breivika? to może odrazu się zapie**ol, oszczędzisz pracy swojemu idolowi, a i społeczeństwu wyjdzie to na dobre. czcicie zwykłego morderce i terrorystę, który zabił niewinnych ludzi, strzelając do nich jak do kaczek. powtarzam postulat - niech wszyscy wielbiciele tego idioty pie**olną się w głowe

TheAntichrist

2012-11-16, 22:13
Do tego powinno być "Gdzie? W SEJMIE!" i by było zajebiście.

WujaszekStalin

2012-11-16, 22:14
wert234 napisał/a:

-Hej, co się dzieje w tym temacie? O, ciekawe, ale mam inne zdanie niż wy...
-LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!! LEWAK!!!

sadistic.pl delivers...




5 dni na sadisticu i mysli że jest u siebie

wert234

2012-11-16, 22:19
Tak, bo portal zna się od momentu rejestracji. :)

Echis

2012-11-16, 22:25
Już k***a Polacy chcieli, żeby rząd rozpie**oliło. No i nie rozj***ło, ale połowa, a w tym równie znienawidzony prezydent, wypie**olili orła w ruskim lesie. I co się stało? Wielka feta? Przeca tego chcieli ludzie... Żadnej potańcówy nie było! Tylko narodowi się w głowie poj***ło i się podzielił, a k***y co zostały jeszcze na tym hajs zarobiły. Tu trzeba zmian, a nie mordów.

anonymousm

2012-11-16, 22:32
Jedyne, co sprawia, że ten portal jest znośny, to pedofilskie kawały. Pozwalają mi myśleć, że wy z tym Brejvikiem nie mówicie serio.

Archeolog

2012-11-16, 22:41
Cytat:

ojejku ale się lewaczki oburzyły :mrgreen:



Twój ból dupy jest o wiele bardziej zabawny. ;-)

Gl0BaL

2012-11-16, 22:56
Wszystkie gimbusy przeczytały słowo "lewak", "lewacka k***a" itp. a teraz żeby być fajnym używają w każdym temacie tego słowa... Tak samo jak innych milion razy powtarzanych schematów np:
"Oglądam harda jedząc obiad, ale jestem fajny"... Sam raz powiedziałem o tym że ludzkie szczątki nie robią na mnie wrażenia, a jak parzę na zwierzęta to nie mogę scierpieć, dostałem pareset piw... Teraz w co drugim temacie o zwierzętach na hardzie widzę swój miliard razy powielany przez debili (oczywiście jestem świadomy tego że niektórzy robią to nieświadomie) komentarz...
Gimbusy, bądźcie bardziej oryginalni...


Co do tematu...
Poj***ło was...
Mądry Polak po szkodzie...


A przed szkodą głupi.


Prokurator

2012-11-16, 23:03
Lewak to nie przyjaciel ani rodak

Li...........66

2012-11-16, 23:06
j***na gimbaza!! Robicie bohatera z człowieka który zabił prawie 100 osób tylko dlatego że chcieli innego świata niż on. Jeśli tak chcecie to będę j***ć wasze dziewczyny, matki i babki przystawiając im pistolet do łba żeby nie sp***oliły a powodem będzie to że macie inne imię niż ja CO WY NA TO SZMATY?! Nienawidzić kogoś tylko dlatego że woli inną 11 spoconych debili na boisku czy może innego sk***ysyna pchającego się do koryta Na prawdę trzeba być synem k***y i szmaty którego ojciec j***ł w dupę i patelnią w mordę jednocześnie żeby mieć tak zj***ny łeb. ch*j wam wszystkim w gardziel j***ne fiutolizy JKM z gimbazy które robią bohatera ze zwykłego przydrożnego klocka.

JedzMojLagier

2012-11-16, 23:08
Gl0BaL napisał/a:

Wszystkie gimbusy przeczytały słowo "lewak", "lewacka k***a" itp. a teraz żeby być fajnym używają w każdym temacie tego słowa... Tak samo jak innych milion razy powtarzanych schematów np:
"Oglądam harda jedząc obiad, ale jestem fajny"... Sam raz powiedziałem o tym że ludzkie szczątki nie robią na mnie wrażenia, a jak parzę na zwierzęta to nie mogę scierpieć, dostałem pareset piw... Teraz w co drugim temacie o zwierzętach na hardzie widzę swój miliard razy powielany przez debili (oczywiście jestem świadomy tego że niektórzy robią to nieświadomie) komentarz...
Gimbusy, bądźcie bardziej oryginalni...


Co do tematu...
Poj***ło was...
Mądry Polak po szkodzie...


A przed szkodą głupi.


zapomniales wspomniec o ateistach i osobach ktore razi patriotyzm ...