18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki zawsze spoko

maderfakermen • 2023-07-02, 22:30
No może tylko weszły za mocno.



cd:


maxkulczyk

2023-07-03, 00:02
k9 taki nowy narkotyk , efekt na filmie

diacon

2023-07-03, 00:10
A czy to nie jest tak że zaczyna się od marihuany? Tzn, czy lekkie narkotyki nie prowokują do zażycia tych mroczniejszych? I ogólnie eksperymentowania?

Batman_

2023-07-03, 00:13
diacon napisał/a:

A czy to nie jest tak że zaczyna się od marihuany?


Nie.

diacon napisał/a:

Tzn, czy lekkie narkotyki nie prowokują do zażycia tych mroczniejszych?


Nie.


diacon napisał/a:

I ogólnie eksperymentowania?


Nie.

adeko

2023-07-03, 00:32
Co za debil jej chciał dać pić? Myślał, że por*cha? Nie rozumiem.


S....a
Atyr
Hyh.

diacon

2023-07-03, 01:15
Batman_ napisał/a:

Nie.
Nie.
Nie.




A ja uważam że w wielu przypadkach doświadczenia z lekkimi narkotykami, prowokuje aby użyć tych twardszych, które daję lepszego kopa. Oczywiście kto ich użyje zależy od wielu czynników. Nie będę się tutaj rozpisywał, bo jak sądzę intelektualne pustaki nie rozumieją. Wszystko gra, kiedy jesteś na fali, kiedy używasz sobie dragi okazjonalnie, na imprezach, tylko po to aby dodać emocji, luzu, aby się wyluzować, wszystko jest w porządku, kiedy twoje życie, codzienność, i wszystkie emocje, są mocniejsze od weekendowych jarań, wszystko jest w porządku kiedy twoje normalne życie bez dragów zapewnia odpowiednią radość, endorfiny, zadowolenie, szczęście. Problem w tym, kiedy to wszystko zaczyna się walić, z pewnych względów, nie możesz dostarczać naturalnych dobrych emocji, endorfin, wtedy zamiast walczyć, przychodzi kolejny JOINT, po co walczyć o normalne życie, jak możne się narajać i być szczęśliwym, niestety to przestaje wystarczać, mnożą się kolejne problemy więc sięgnijmy po mocniejszą chemię. Chodzi o to, że dajemy mózgowi możliwości, pewnego zadowolenie, zażywanie narkotyków, i innych używek, daje nam możliwość ucieczki, jednak to tylko odczucie psychiczne, nie fizyczne, to wszystko dzieje się w naszej głowie, zadowolenie, spełnienie, wtedy stajemy się niewolnikami. Pytanie, jak długo będziemy mogli panować nad narkotykami, owszem każdy ma prawo decydować o swoim życiu, jednak ja bym skłaniał do pewnej refleksji. Ja przykładowo, boję się, prowadzę szczęśliwe życie, bez nałogów, jednak wiem gdzie sięgnąć.....

PabloPablo24hdyc

2023-07-03, 06:15
Nawet już narkotyki naszych demokratycznych wyzwolicieli dotarły już do Polski

GordonSrordon

2023-07-03, 07:08
vengo napisał/a:

Matka wie, że ćpiesz frajerzyno?




Frajerzyno? - pomyliłeś mnie ze swoim starym.
Więcej mam wspólnego z twoja matka niż ze ćpaniem.

ruchamdziwki

2023-07-03, 07:35
pankruk napisał/a:

Będę pie**olił jak monarowiec bo normalni ludzie z jakimiś zainteresowaniami tego gówna nie dotykają i nieważne czy to ta wasza k***a ukochana trawka czy inne gówno. Znałem ogarniętych chłopaków, którzy raz dali się namówić na jaranie i po roku napie**alali wszystko jak leci i są obecnie wrakami. Mam znajomego, który nie potrafi przeżyć tygodnia bez jarania i jak się do niego mówi to trzeba czekać ok. 20 sekund aż ogarnie co do niego mówisz bo łapie zwiechy jak stary bankomat.



to masz k***a meneli za znajomych

:-D

Pawehan

2023-07-03, 07:39
Nie wiem co ta młodzież teraz wpie**ala, ale żaden crack, Braun, koka, Hera, hasz tak nie działa. Chyba że to LSD ?? Jakiś psychodelik ? Dupalacze?

0dbytBiskupa

2023-07-03, 08:53
diacon napisał/a:

A ja uważam że w wielu przypadkach doświadczenia z lekkimi narkotykami, prowokuje aby użyć tych twardszych, które daję lepszego kopa. Oczywiście kto ich użyje zależy od wielu czynników. Nie będę się tutaj rozpisywał, bo jak sądzę intelektualne pustaki nie rozumieją.


A ja uważam, że jesteś taki ekspert-teoretyk, co to dużo słyszał i się wymądrza, ale mało przeżył.
Więc zamiast pisać elaboraty sam spróbuj miękkich i będziesz wiedział, jaka jest prawda. Bo na razie pie**olisz jak stary ksiądz, co w życiu nie r*chał, ale ma dużo do powiedzenia w kwestii seksu i wychowania dzieci.

AdamJan123

2023-07-03, 09:00
Pawehan napisał/a:

Nie wiem co ta młodzież teraz wpie**ala, ale żaden crack, Braun, koka, Hera, hasz tak nie działa. Chyba że to LSD ?? Jakiś psychodelik ? Dupalacze?



Jak dla mnie to wygląda jakby zjadła alfa-PVP czyli potocznie Flakka.

Huherko

2023-07-03, 09:33
Ja pie**ole Lucy! ... Co to się w tych Wilkowyjach odpie**ala to ja nie wiem ...

AnalAcrobat

2023-07-03, 10:21
Geraldinio napisał/a:

Wiadomo co brała? dobrze jest profilaktycznie wiedzieć, czego unikać na przyszłość...



Nie znam się na używkach, ale wydaje mi się że to były dopalacze.


Tak, to na pewno były dopalacze.

smoklol

2023-07-03, 10:23
Nie mieszaj