18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki- Crack

PaQ93 • 2012-08-25, 00:45
Trochę mądrych słów na temat cracku który według mnie jest najgorszym narkotykiem jaki kiedykolwiek powstał :emo:








Po tagach nie znalazłem :hitler:

rockface123

2012-08-25, 13:11
super kawał dobrej roboty z materiałem nie zmarnowałem czasu oglądając te 3 party filmu polecam.


aż mi się rzygać chciało jak oglądałem jarających to świnstwo i jak to robili... już wole papierosy

Dawkopolo

2012-08-25, 13:40
Kokaina nie jest wyłącznie inhibitorem wychwytu zwrotnego dopaminy, również serotoniny i noradrenaliny.
A tak poza tym jest wiele więcej narkotyków "gorszych"... Ćpać trzeba umieć, zresztą picie alkoholu to też ćpanie.
@up
Crack chociaż czapuje, a papierosy niszczą nie dając przyjemności.

entesee

2012-08-25, 13:58
2 pierwsze części najlepsze , potem taka lipa jak ich łapali :)

dzejosB

2012-08-25, 14:45
Laska już w pierwszej minucie filmu mówi, że to lepsze niż seks. A skoro tak to im wszystkim wybaczam.

xsound

2012-08-25, 14:54
slannesh napisał/a:

hmm "krokodyl" albo metamfetamina gorsza raczej.



No meth silniejsza kolo 60x od fety, odstawienie jej nie powoduje jakiś dolegliwości fizycznych, spowodowanych brakiem narkotyku. Pozostaje jedynie silny pociąg psychiczny.

Pare fotosów co meth robi z ząbkami:








A co do krokodyla..
dezomorfina+multum śmieci z reakcji=krokodyl
To tak zwana brudna metoda, więc nie dziwne że się takie rzeczy dzieją, jak amputacje kończyń itp.

Dezomorfina jest dość prosta do otrzymania, a jej składnki mozna dostac w aptece/sklepie z artykulami przemyslowymi. Synteza "na szybko" trwa 2 godziny (ze wszystkimi śmieciami), a 4 godziny jesli wszystko chce sie wlasciwie wykonac - chociaż w tym wypadku nawet dobrze oczyszczone składniki wejściowe pozwolą jedynie pożyć "trochę" dłużej.
Jednak to "krokodyl" uzaleznia zarowno fizycznie jak i psychicznie.

Dawkopolo

2012-08-25, 15:05
sama dezomorfina jest mniej neurotoksyczna od heroiny lub morfiny.
Za to benzyna, jod z zapałek itp. to już inna kwestia, kiedy dostaje się do obiegu.


he...........01

2012-08-25, 15:13
Oglądałem całą serie jak jeszcze puszczali, możliwe że nadal to leci. Ciekawy dokument. Niektórych może nawet pouczy żeby nie gonić smoka (chociaż to w przypadku opium). Każdy jest kowalem swojego losu. Wszystko jest dla ludzi.

majones123

2012-08-25, 21:42
Wrzuc takie coś o marihuanie. Chetnie obejze.

soadfan

2012-08-25, 22:49
Może gdyby dragi były legalne to kartele narkotykowe nie miałyby nic do roboty a dzieciaki nie kupowałyby jakiegoś zanieczyszczonego gówna a ćpuny kupowałyby sobie heroinę w aptece a nie robiliby kompot albo krokodyla.
Patologia

Olcikk

2012-08-25, 23:08
Panie Boże, dziękuję, że żyje w tym zacofanym kraju daleko za murzynami.
Lubię pooglądać takie rzeczy, ale nie brać udziału. Ciesze się, że nasz kraj jaki jest taki jest, ale lepsze to, niż... to.

Ovenhaak

2012-08-26, 02:52
Dobry materiał, naprawdę ciekawy.

Natomiast niezły bajer z tą panią doktor w furgonetce, która radzi narkomanom, żeby wstrzykiwali sobie crack w odbyt jak europejczycy.

xsound

2012-08-26, 12:49
O Marihuanie jest tylko jeden rozsądny dokument - i nie jest to seria DRUGS INC. Nazywa się The Union. (dostępny z napisami).

Morei_Sky

2012-08-26, 17:34
Że don`t like drugs, but the drugs like me, dożuce pare swoich groszy :D . Najgorsze prochy - metafeta i krak , znaciskiem na metafete, najszybciej leci Ci to co masz w głowie, ciurkiem wypływa. A teraz ile można max przeżyć bedąc uzależnionym z opieką lekarską i żywnoscią ? Hera - nawet 40 lat uzaleznienia, crak, 35 lat uzaleznienia, marichuana 100 lat, alkoholizm 20-60 lat uzaleznienia, metafeta 20-25 lat, kodeina - 60 lat uzaleznienia, morfina 50 lat uzaleznienia. Nie pamietam skąd mialem te dane , ale są tru :)

Re...........ms

2012-09-01, 13:41
a jest jakiś dokument o krokodylu?