18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na żabkę w Oleśnicy

T3RMINATOR • 2024-01-14, 16:28
W piątek, 12 stycznia przed godziną 22 do sklepu sieci "Żabka" przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy weszła młoda kobieta, która chciała kupić napój energetyczny. Zgodnie z nowymi przepisami, obecnie można je sprzedawać wyłącznie osobom pełnoletnim, dlatego sprzedawczyni poprosiła klientkę o pokazanie dowodu potwierdzającego wiek. Jak dowiedział się portal MojaOlesnica.pl, zamiast tego z ust kobiety padły wulgaryzmy oraz groźby karalne. Dlatego pracownicy "Żabki" zamknęli sklep i zadzwonili po policję

lordmomo napisał/a:

po co im energetyki jak energi im nie brakuje


Zbyszek3000

2024-01-14, 16:32
I bardzo dobrze wpie**ol się należy!
Free energetyki

abstract667

2024-01-14, 16:35
Bratany zza wschodniej granicy którym się wszystko należy bo wojna? :v

M800

2024-01-14, 16:38
Czekam na ciąg dalszy z zewnętrznej kamery z oponami, benzyną i ogniem.

Majomir

2024-01-14, 16:40
Nie wiem, ale mi Oleśnica się kojarzy z takim złodziejstwem raczej ,że już byle co ,ale ukraść .

Janko

2024-01-14, 17:29
ch*j wie o co chodzi jakiś tam pojeb spasiony dał się takiemu Chudemu napie**olić

psotny_fiutek

2024-01-14, 17:40
No szkoda że mnie tam nie było..... ale bym temu farbowanemu pedałkowi naj***ł, sam by nie wstał.

Zbyszek3000 napisał/a:

I bardzo dobrze wpie**ol się należy!
Free energetyki



Lekcje odrobione gówniarzu ?

Do spania!!!

kris1978

2024-01-14, 17:46
Mógł/mogła sobie wziąć i wyjść. Za kradzież energetyka nic by im nie zrobili a za rozbój z pobiciem może być różnie

laser81

2024-01-14, 17:51
tu nic nie widac, twarze nie widoczne

cz0pek

2024-01-14, 18:35
strzelba najlepsza na wszystko :)

smc

2024-01-14, 18:50
Żapka to wylęgarnia patologii. Połączenie sklepu z meliną.

Ostatnio jak mnie oszukali na kasę, to zaj***łem im dwie czekolady. Sprzedawczyni powiedziałem, że mam wybebane i niech dzwoni na psy. Ale mnie znają bo mieszkam obok i się k***a chyba trochę boją. Czasem sobie coś wezmę beż płacenia, ale to rzadko. Zawsze gdy pracownica jest na zapleczu, a ja nie mam czasu czekać.kiedyś zaj***łem cały koszyk zakupów, gdy była kolejka kilku osób, patrzyli na mnie z podziwem

Tuston_bobczak

2024-01-14, 19:32
smc napisał/a:

Żapka to wylęgarnia patologii. Połączenie sklepu z meliną.
Ostatnio jak mnie oszukali na kasę, to zaj***łem im dwie czekolady. Sprzedawczyni powiedziałem, że mam wybebane i niech dzwoni na psy. Ale mnie znają bo mieszkam obok i się k***a chyba trochę boją. Czasem sobie coś wezmę beż płacenia, ale to rzadko. Zawsze gdy pracownica jest na zapleczu, a ja nie mam czasu czekać.kiedyś zaj***łem cały koszyk zakupów, gdy była kolejka kilku osób, patrzyli na mnie z podziwem



Boją? Czego się boją jaśnie panie ? Jeśli naprawdę odpie**alasz takie akcje to jesteś mega zjebem. A patrzyli na ciebie prędzej z politowaniem , niczym nie różnisz się od małpoluda prostującego wszystko bo zabili inną małpę

smc

2024-01-14, 20:15
Robię rozpie**ol w prawdziwym życiu, a nie w iternetach.

Jestem sadolem.