18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na żabkę w Oleśnicy

T3RMINATOR • 2024-01-14, 16:28
W piątek, 12 stycznia przed godziną 22 do sklepu sieci "Żabka" przy ulicy Kochanowskiego w Oleśnicy weszła młoda kobieta, która chciała kupić napój energetyczny. Zgodnie z nowymi przepisami, obecnie można je sprzedawać wyłącznie osobom pełnoletnim, dlatego sprzedawczyni poprosiła klientkę o pokazanie dowodu potwierdzającego wiek. Jak dowiedział się portal MojaOlesnica.pl, zamiast tego z ust kobiety padły wulgaryzmy oraz groźby karalne. Dlatego pracownicy "Żabki" zamknęli sklep i zadzwonili po policję

lordmomo napisał/a:

po co im energetyki jak energi im nie brakuje


Szangti

2024-01-14, 20:17
Nie podają narodowości znaczy UPAdlincy.

kupus

2024-01-14, 20:20
Tylko czekać aż nieletnie oskarki i inne patusy będą takie cyrki odpierdzielać, bo monsterka nie będą mogły kupić :-D

thomas183

2024-01-14, 20:29
Majomir napisał/a:

Nie wiem, ale mi Oleśnica się kojarzy z takim złodziejstwem raczej ,że już byle co ,ale ukraść .



A mi twoja ksywka z wpie**alaniem majonezu

LizTruss

2024-01-14, 20:49
Zbyszek3000 napisał/a:

I bardzo dobrze wpie**ol się należy!
Free energetyki



Free jak Twoja stara tylko energetyki mozna kupic bez grzybów

MarS_80

2024-01-14, 20:51
Nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby taką akcję o głupi energetyk - szczoch wywołać! Uzależnienie? Jedno jest pewne wyrok nie będzie w zawiasach! :)

adam550

2024-01-14, 20:57
Dla samego patrzenia na ból dupy gówniarzy, uważam że było warto wprowadzać ten zakaz xD

SanEscobarrrrr

2024-01-14, 21:08
abstract667 napisał/a:

Bratany zza wschodniej granicy którym się wszystko należy bo wojna? :v



Idź dalej ciągnąć putinowi. Zamieszani to Polacy, przynajmniej jeden to wychowanek Oleśnickiego klubu Fighters Factory.
Profilu na fb nie wrzucę, ale newsa chyba można :) stamtąd łatwo do profilu, na którym chłop wrzucił oświadczenie klubu, który stara się odciąć od sprawy.

https://mojaolesnica.pl/55678,723449,sukces-gracjana-kupczynskiego-na-gali-mma

Majomir

2024-01-14, 21:13
thomas183 napisał/a:

A mi twoja ksywka z wpie**alaniem majonezu



Oleśnica zabrała głos , złodziejski

1234dupa

2024-01-14, 21:13
Nie wygląda na zamykanie.

Juzwa

2024-01-14, 21:21
A co z automatami w marketach sprzedającymi energetyki i inne napoje? Też nie kupią?

Budrys2000

2024-01-14, 21:36
Te młode teraz to takie ograniczone umysłowo istoty, jak nie energetyki, to najki, to smartfony, ja to chociaż miałem niemiecki magnetowid Schneidera i kolekcję vhsów z Teresą Orłowski

;-)

Bmwf10520

2024-01-14, 21:43
abstract667 napisał/a:


Free energetyki



chyba sam masz problem tożsamosci,czyżbyś odkrył w papierach ze dziadek z akcją Wisła przybył do polski i miał końcówke nazwiska na - czuk?

Adamek_20

2024-01-14, 22:20
abstract667 napisał/a:

Bratany zza wschodniej granicy którym się wszystko należy bo wojna? :v



Nie to nasze roadki. Nieudacznicy przypuszczam że twojego pokroju skoro z góry zakładasz i zwalasz winę na obcokrajowców

PisPo

2024-01-14, 22:49
smc napisał/a:

Żapka to wylęgarnia patologii. Połączenie sklepu z meliną.
Ostatnio jak mnie oszukali na kasę, to zaj***łem im dwie czekolady. Sprzedawczyni powiedziałem, że mam wybebane i niech dzwoni na psy. Ale mnie znają bo mieszkam obok i się k***a chyba trochę boją. Czasem sobie coś wezmę beż płacenia, ale to rzadko. Zawsze gdy pracownica jest na zapleczu, a ja nie mam czasu czekać.kiedyś zaj***łem cały koszyk zakupów, gdy była kolejka kilku osób, patrzyli na mnie z podziwem



k***a jaki z ciebie gangster k***a strach się bać jprdl porażka

M883

2024-01-15, 06:33
smc napisał/a:

Żapka to wylęgarnia patologii. Połączenie sklepu z meliną.
Ostatnio jak mnie oszukali na kasę, to zaj***łem im dwie czekolady. Sprzedawczyni powiedziałem, że mam wybebane i niech dzwoni na psy. Ale mnie znają bo mieszkam obok i się k***a chyba trochę boją. Czasem sobie coś wezmę beż płacenia, ale to rzadko. Zawsze gdy pracownica jest na zapleczu, a ja nie mam czasu czekać.kiedyś zaj***łem cały koszyk zakupów, gdy była kolejka kilku osób, patrzyli na mnie z podziwem



Znałem takiego cwaniaczka, który podobnie robił na stacji benzynowej. Obsługa stacji cierpliwie zbierała materiały, aż zbierze się na kwotę poniżej niskiej szkodliwości społecznej i zgłosili wszystkie nagrania razem. Koleżka poszedł w pasiaki. Także nie bój się, przyjdą po Ciebie.