18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na McDonalda

swieca • 2013-04-29, 11:14
I wzorowy obywatel

mlex14

2013-04-29, 16:13
[qoute]Ziboleusz
u nas taki wzorowy obywatel poszedłby siedzieć ze pobicie -.-[/qoute]
Tja. Zobacz sobie art. 25 KK, poczytaj do tego jakiś komentarz, może z kilka wyroków.
A potem sobie takie głupoty wypisuj matole. Niestety w gimbazjum takich rzeczy nie uczą skąd w sumie masz to wiedzieć :E

sulik

2013-04-29, 17:26
pracownik maca powinien za wspoludzial beknac, za to ze spowrotem bron przyniosl. chyba ze chcial zostac pracownikiem miesiaca

kniga84

2013-04-29, 17:34
ten pracownik jest jakis dziwny w 15sec bierze dla siebie i rzuca na podłoge gruby szmal a póżniej jeszcze bron zanosi i kładzie obok gościa

Grafi_

2013-04-29, 20:22
Ziboleusz napisał/a:

u nas taki wzorowy obywatel poszedłby siedzieć ze pobicie -.-

Już nie przesadzaj że u nas taki poj***ny kraj ;p Gimbusy czytają, uczą sie i powtarzają a już qwa dość mam wysłuchiwania wszen i wobec że żyje w najbardziej poj***nym kraju na świecie ;)

Gienek2

2013-04-30, 09:01
a u nas jakby się jeszcze okazało, że to np syn prokuratora to zamkneli by sklep a właściciel to wogóle psychopata pedofil

Prof._Kot_Budd

2013-04-30, 16:08
Taaa, znowu to samo... Bronić pachołki swojej korporacji, ona was wyzywi, da pracę i raka, żeby koledzy od farmakologii też mogli powiedzieć: I'm lovin it ! Ryzykować życie dla korporacji ... Ja pie**ole, zaczynam serio wierzyć, że podprogowo zaprogramowali was w dziecinstwie. Ja na szczęście nie miałem kablówki :D

Bad_Motherfucker

2013-05-03, 10:53
Z racji tego, iż prawdopodobnie byli to ci "bardziej opaleni", więc w grę wchodzi skakanie po głowie, i okładanie go po japie przez następne 10 min nagrania - szkoda, że nie ma też tych charakterystycznych małpich wrzasków- zawsze poprawiają mi humor.