18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na McDonalda

swieca • 2013-04-29, 11:14
I wzorowy obywatel

Ziboleusz

2013-04-29, 11:16
u nas taki wzorowy obywatel poszedłby siedzieć ze pobicie -.-

Riffer

2013-04-29, 11:25
Ziboleusz napisał/a:

u nas taki wzorowy obywatel poszedłby siedzieć ze pobicie -.-



smutne, ale prawdziwe.

btw. ten Bandyta non stop zostawial bron i zajmowal sie pieniedzmi, lakomy strasznie byl :D

PYTHON

2013-04-29, 11:27
trzeba było big macki kroić bo takie małe i drogie

go...........11

2013-04-29, 11:28
Dobrze, teraz do przyjazdu policji powinni mu spuścić taki wpie**ol, że nie wiedziałby za co. A z taśmy by "wyparowało" kilka sekund.

Roszp

2013-04-29, 12:07
Cytat:

u nas taki wzorowy obywatel poszedłby siedzieć ze pobicie -.-


govinem napisał/a:

smutne, ale prawdziwe.



Pielęgnujcie dalej k***a mity jak to w Polsce źle i że się bronić nie wolno.
1.Prokuratura nie będzie wszczynać z urzędu postępowania o pobicie jakiegoś precla. ch*j ją to po prostu obchodzi.
2.Jednak coś takiego jak "obrona własna" (w co wlicza się również obrona innych osób oraz mienia) funkcjonuje.
3.To nie ameryka, w sprawie cywilnej tego typu pan napastnik zostałby przez sędziego wyśmiany, sprawa zostałaby oddalona a później płaciłby koszta postępowania sądowego.

Jak się nie podoba to won na saksy, tam k***a "lepiej".

m.statystyka

2013-04-29, 12:19
zawsze piwo za wpie**ol złodziejowi ! uwielbiam takie filmiki, ale wcześniej czytam komentarze - czy złodziej dostał wpie**ol czy uciekł, jak dostał to oglądam, jak nie dostał to nie... nie lubię niesprawiedliwości.

kniga84

2013-04-29, 12:24
haha wzorowy obywatel chyba ten w 0:15 chciał odłożyć działke dka siebie.

Gogul

2013-04-29, 12:44
krata browarów za odwagę. nie jeden zesrałby się na rzadko widząc zdarzenie, nie mówie juz nawet o pomocy.

Sznufi

2013-04-29, 13:14
@Roszp

W polsce zawsze znajdzie się jakiś zakompleksiony prokurator kutafon, ze zbyt małą ilością wygranych spraw. Taki gnój oskarżał mojego młodszego brata w sprawie o pobicie ! Brat widział, jak jakiś koks tłucze chłopaczka więc podszedł i kulturalnie zaj***ł z tyłu koksowi z sierpa. Przypie**olił tak skutecznie, że koks miał wstrząśnienie mózgu. Całe szczęście na rozprawie trafiliśmy na rozsądnego sędziego.

SusScrofa

2013-04-29, 13:35
ehh... za parę groszy dostał baty i może pójdzie siedzieć. A politycy okradający całe narody bezkarni... JUSTICE FOR ALL!

makabrax

2013-04-29, 13:53
@Roszp
w jakim ty kraju żyjesz? czytasz czasami gazety? co jakiś czas pojawiają się informacje że ktoś został oskarżony bo "przekroczył granice obrony koniecznej" albo że "obrona nie była adekwatna do zagrożenia"
tak samo jak były sprawy wygrane przez "bandyte" koleś włamał się do domu, a właściciel go w nim zamknął i zadzwonił po policję, a ch*j go potem oskarżył o przetrzymywanie wbrew jego woli i dostał odszkodowanie od kolesia który chciał go okraść... to jest właśnie pok***ione polskie prawo...

Pr...........zy

2013-04-29, 13:53
złodziej okrada złodziei - w czym problem?
Mały gówniany hamburger 3zł - toż to czyste sk***ysyństwo, wiem, wiem, wieśmaków to i tak nie odstrasza bo w donaldzie jest coool...

El Caudillo

2013-04-29, 14:46
Ja miałem imprezę na Rynku kiedyś musiałem się prać z 1 typkiem potem jak przyszła Policja dołączyli się dwaj koledzy. Sprawa od początku nie budziła niczyich wątpliwości kto zaczął, a Wy faktycznie przesadzacie do nikt mi nie miał za złe:
- że trenowałem kick boxing i dlatego kolo miał opuchnięte połowę japy po moim prostym z góry (nad źle trzymaną gardą)
- że nie zachowałem się jak przystało na uczciwego chłopca i nie dałem się sprać

Dodam jeszcze, że powiedziałem policjantom, że trenują, a oni że to świetna sprawa bo sobie poradzę dzięki temu. Finał nikomu nic się poważnego nie stało, a ja się pogodziłem z agresywnym towarzystwem.

Mój trener sambo miał z kolei taką dziwną akcję jak na bramce stał, że jakiś pijany szwab zaczął robić dym w knajpie i szarpać się z ochroną to on mając go dość założył dźwignie i jeb go na chodnik. Pechowo szkop jakiś lewy był i się połamał przy upadku. Miał trochę dymu, ale ostatecznie za nic go chyba nie skazali.

@ edit miało być trenuję, a nie trenują

Roszp

2013-04-29, 15:29
makabrax napisał/a:

ktoś został oskarżony bo "przekroczył granice obrony koniecznej" albo że "obrona nie była adekwatna do zagrożenia"



Widzisz, trzeba znać swoje prawa. Owszem, można się bronić, ale jak gość leży na podłodze obezwładniony a ty go napie**alasz z buta "bo mu się należy" to już nie jest obrona konieczna, to raczej tego typu spraw dotyczy.

makabrax napisał/a:

tak samo jak były sprawy wygrane przez "bandyte" koleś włamał się do domu, a właściciel go w nim zamknął i zadzwonił po policję, a ch*j go potem oskarżył o przetrzymywanie wbrew jego woli i dostał odszkodowanie od kolesia który chciał go okraść... to jest właśnie pok***ione polskie prawo...


Fakt, była taka sprawa, dosyć głośna. Szkoda, że w USA.