18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na bank

exculibrus • 2015-06-16, 01:09
Zaznaczam, że informacji o zdarzeniu nie wyszukiwałem, te które posiadam są przekazem ustnym.

Miejsce akcji: Szwecja, Sztokholm, osiedle Skarholem. Aby było zabawniej miejsce zdarzenia to jedno w p*zdu ruchliwe centrum: stacja metra, największa w Sztokholmie galeria handlowa, zawsze tłoczna zajezdnia autobusowa (po prawej gdy samochód odjeżdża), dziesiątki sklepików, sklepów i lokali, jakieś 300m pieszo do posterunku policji, z 30 sekund biegiem od stróżówki z ochroniarzami (nie takimi jak w Polsce, ich uprawnienia podchodzą bardziej pod USA). Generalnie zawsze wracając do domu chodziłem w tamtym miejscu i poza wieczorami nigdy nie zdarzyło mi się aby iść niezatłoczonym chodnikiem.

No więc akcja:
Panowie w biały dzień podpalają samochód na polskich blachach (nie wiem czy Polacy - wątpię; po prostu zaraz obok jest osiedle licznie zamieszkane przez Polaków) po to aby mieć dywersję, ok 200m dalej rozpie**alają koparką ścianę banku, wpie**alają się do środka z kałachami, odjeżdżają i uciekają autostradą (milion kamer, korki itp).

Do tej pory nie zostali złapani. Tak właśnie wygląda słoneczna, europejska stolica gwałtów.






btw ostatnio 1.5km od mojego domu a 2km od miejsca napadu wyłowiono z wody ciała młodego polskiego małżeństwa. Brak informacji na ten temat.

AKEVITT

2015-06-16, 01:22
a w teksasie 3/4 widzów by zaczęło napie**alać do złodziei z miejsca.

chester

2015-06-16, 06:12
Dzisiejsze społeczeństwo... Idealne do takich akcji. Zamiast coś zadziałać to wszyscy komóreczki bo niezły materiał na YouTube będzie. :D

I nie chodzi mi o to, że ktoś ma zgrywać pie**olonego Johna McClane'a i ryzykować życiem ale jak już przed tobą stoi gościu z AK-47 i nie boisz się nagrywać, to czemu nie miałby się znaleźć jakiś cwaniak co by mógł podlecieć pod tył samochodu i rozj***ć oponę nożem (mówisz że centrum i mnóstwo sklepów to i restauracji/kawiarenek też, nóż by się znalazł). Nawet widać na filmiku jak na koniec się rzucili więc mimo dzisiejszego "pasywnego" społeczeństwa nie jeden kozak by się znalazł co choćby dla nagłówku w gazecie w stylu "Brawurowy napad na bank i odważna interwencja przechodnia" z chęcią utrudniłby im ten napad - tylko trzeba pomyśleć jak. Nie mieliście nigdy takiej rozkminy co byście zrobili jak byliby byście świadkiem napadu na bank? :->

KaruzeLek

2015-06-16, 06:25
AKEVITT napisał/a:

a w teksasie 3/4 widzów by zaczęło napie**alać do złodziei z miejsca.



Ta pewnie ze smartfona i na fejsa...

VIPwood

2015-06-16, 06:47
Może to Gang Albanii ??

NieLubjeLudzji

2015-06-16, 07:58
Na szczescie w Polsce takie rzeczy nie maja miejsca. Nie sa potrzebne bo banki sa oparte na przedpotopowej technologii , ktora 12-letni "haker" moze obejsc po przeczytaniu kilku tutoriali z neta. Nie zebym wytykal palcami jakis plus bank czy cos.

lol2412

2015-06-16, 09:10
KaruzeLek napisał/a:



Ta pewnie ze smartfona i na fejsa...


Świetne masz pojęcie na temat Texasu... Tam nie ma takich pedałków, sami twardziele. Klamę ma każdy i każdy potrafi jej użyć. Poza tym moim zdaniem to najbezpieczniejsze miejsce w USA, mało kolorowych a przestępcy boją się zostać odstrzeleni.

NieLubjeLudzji

2015-06-16, 09:17
Zdajesz sobie sprawe z tego, ze Teksas to drugi stan pod wzgledem ilosci napadow na bank?

FenomeN1312

2015-06-16, 10:11
... A później dostałbyś dożywocie, za zabicie dwóch, czy trzech złodziei.

bosslolkowy

2015-06-16, 10:40
Byłem w tym pięknym kraju z 10-12 razy i powiem Wam, że sp***olił się na maska. To co było tam 10lat temu, a teraz to przepaść... szkoda, bo Svensony to fajni ludzie.

kapral

2015-06-16, 12:14
chester napisał/a:

Dzisiejsze społeczeństwo... Idealne do takich akcji. Zamiast coś zadziałać to wszyscy komóreczki bo niezły materiał na YouTube będzie. :D

I nie chodzi mi o to, że ktoś ma zgrywać pie**olonego Johna McClane'a i ryzykować życiem ale jak już przed tobą stoi gościu z AK-47 i nie boisz się nagrywać, to czemu nie miałby się znaleźć jakiś cwaniak co by mógł podlecieć pod tył samochodu i rozj***ć oponę nożem (mówisz że centrum i mnóstwo sklepów to i restauracji/kawiarenek też, nóż by się znalazł). Nawet widać na filmiku jak na koniec się rzucili więc mimo dzisiejszego "pasywnego" społeczeństwa nie jeden kozak by się znalazł co choćby dla nagłówku w gazecie w stylu "Brawurowy napad na bank i odważna interwencja przechodnia" z chęcią utrudniłby im ten napad - tylko trzeba pomyśleć jak. Nie mieliście nigdy takiej rozkminy co byście zrobili jak byliby byście świadkiem napadu na bank? :->



k***a aż sie zalogowałem pierwszy raz od ch*j wie kiedy.

jezeli masz 25 lat to wyjdz k***a z piwnicy albo najlepiej idz mieszkac do lasu bo poziomem intelektualnym jestes bliżej kory jesionu niż naszego gatunku.

tak k***a, ktos bedzie ryzykował utratę życia za ubezpieczone pieniądze banku, który swoją drogą ma ich w k***e dużo.

jesteś niebezpieczny bo jesteś głupi. tak jak ten fajfus co chodził z kamerą i ludzi nagrywał nad wisłą.
idź ty ksiazke poczytaj a myslenie zostaw innym.

de...........07

2015-06-16, 12:15
Ciekawe ile jeszcze ludzie ukradli po napadzie.

Mikizz

2015-06-16, 12:20
Mam nadzieję, że ich nigdy nie złapią.