18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na bank

exculibrus • 2015-06-16, 01:09
Zaznaczam, że informacji o zdarzeniu nie wyszukiwałem, te które posiadam są przekazem ustnym.

Miejsce akcji: Szwecja, Sztokholm, osiedle Skarholem. Aby było zabawniej miejsce zdarzenia to jedno w p*zdu ruchliwe centrum: stacja metra, największa w Sztokholmie galeria handlowa, zawsze tłoczna zajezdnia autobusowa (po prawej gdy samochód odjeżdża), dziesiątki sklepików, sklepów i lokali, jakieś 300m pieszo do posterunku policji, z 30 sekund biegiem od stróżówki z ochroniarzami (nie takimi jak w Polsce, ich uprawnienia podchodzą bardziej pod USA). Generalnie zawsze wracając do domu chodziłem w tamtym miejscu i poza wieczorami nigdy nie zdarzyło mi się aby iść niezatłoczonym chodnikiem.

No więc akcja:
Panowie w biały dzień podpalają samochód na polskich blachach (nie wiem czy Polacy - wątpię; po prostu zaraz obok jest osiedle licznie zamieszkane przez Polaków) po to aby mieć dywersję, ok 200m dalej rozpie**alają koparką ścianę banku, wpie**alają się do środka z kałachami, odjeżdżają i uciekają autostradą (milion kamer, korki itp).

Do tej pory nie zostali złapani. Tak właśnie wygląda słoneczna, europejska stolica gwałtów.






btw ostatnio 1.5km od mojego domu a 2km od miejsca napadu wyłowiono z wody ciała młodego polskiego małżeństwa. Brak informacji na ten temat.

bosslolkowy

2015-06-16, 12:25
dexter - to Szwecja. Szwedzi by nic nie ukradli, chyba, że ciapate. To pewnie zaj***li krany,umywalki z łazienki, wszystkie krzesła, wieszaki itd...

Snoon

2015-06-16, 13:50
300m na piechotę? A rowerem czy hulajnogą to ile?

chester

2015-06-16, 14:11
kapral napisał/a:



k***a aż sie zalogowałem pierwszy raz od ch*j wie kiedy.

jezeli masz 25 lat to wyjdz k***a z piwnicy albo najlepiej idz mieszkac do lasu bo poziomem intelektualnym jestes bliżej kory jesionu niż naszego gatunku.

tak k***a, ktos bedzie ryzykował utratę życia za ubezpieczone pieniądze banku, który swoją drogą ma ich w k***e dużo.

jesteś niebezpieczny bo jesteś głupi. tak jak ten fajfus co chodził z kamerą i ludzi nagrywał nad wisłą.
idź ty ksiazke poczytaj a myslenie zostaw innym.



No ja pie**ole! Na pewno jakbym miał komuś zostawiać to nie k***a tobie, bo nie umiesz nawet czytać ze zrozumieniem. Wiem że w tej sytuacji złodzieje okradają złodziei i dobrze że nikt się nie wpie**ala bo od tego jest policja, którą opłacasz z podatków, poza tym życie jest najważniejsze a w tej sytuacji nie ratujesz życia inne bezbronnej osobie. I żebyś mi nie wygarnął że neguje własny komentarz bo chodziło mi w nim o takich przysłowiowych wojaków/dresów co lubią poczuć adrenalinę i tak prędzej czy później zginą po kosie na jakiejś ustawce. Nawet możesz zobaczyć na filmie jak gościu wychodzi na ulice przed nich jak ci zaczynają odjeżdżać.

Więc proszę cię łaskawie wytrzyj pianę z pyska i idź umoralniać i obrażać ludzi gdzie indziej.

ProVVe

2015-06-16, 15:10
Jesli Polska para leży martwa to sa dwie opcje... Morderstwo dla kradziezy fury lub sprzeczka po napadzie...

bosslolkowy

2015-06-16, 15:17
chester - w sumie napisałeś komentarz o tym, że ktoś powinien atakować rabusi po czym przyznałeś rację kapralowi i zbluzgałeś go przy okazji :D
Jaki w tym sens? :D

Markosz

2015-06-16, 15:24
300 metrów pieszo? A rowerem 150?

crankshaft

2015-06-16, 15:45
Bo np. 600 metrów samochodem. Jeden napisał, drugi podchwycił i robią z siebie durni.

Novik

2015-06-16, 15:49
a niech okradaja banki bo banki do jedno wielkie kurestwo

Grachu

2015-06-16, 16:03
p*zdowate społeczeństwo, k***a 200 osób z telefonami i nikt nic nie robi. Już kiedyś pisałem o tym, że kiedy ktoś potrzebuje pomocy to prędzej złapie telefon debila który nagrywa niż pomocną dłoń...

crankshaft

2015-06-16, 16:10
Już widzę jak lecisz pomagać widząc dwóch typów z kałachami. Będziesz w nich rzucał butami, telefonem czy może plecakiem?

fastmoney

2015-06-16, 16:57
bosslolkowy,

Sensu brak. Idiota i tyle.

Grachu,

Następny inteligent, kto tu ma bronić i kogo? Mają walczyć z uzbrojonymi w kałachy złodziejami którzy okradają jeszcze większych złodziei czyli bank? i co ty byś takiego zrobił jestem ciekaw?

FenomeN1312

2015-06-16, 17:30
@bosslolkowy to forma rozładowania napięcia w internecie za to, że dostał jedynke z pszyry. :D

kokos_123

2015-06-16, 19:59
Ta laska w 1:06 :roll:

I_am_G

2015-06-16, 22:08
1. To nie jest najwieksza galeria w Sztokholmie
2. W Szwecji zabronione jest posiadanie broni przy sobie nawet jak ma sie licencje
3. W tym samym czasie odbywał sie ślub w rodzinie królewskiej wiec większość policji było w Centrum/Slussen ;)

kapral

2015-06-17, 08:56
chester napisał/a:



No ja pie**ole! Na pewno jakbym miał komuś zostawiać to nie k***a tobie, bo nie umiesz nawet czytać ze zrozumieniem. Wiem że w tej sytuacji złodzieje okradają złodziei i dobrze że nikt się nie wpie**ala bo od tego jest policja, którą opłacasz z podatków, poza tym życie jest najważniejsze a w tej sytuacji nie ratujesz życia inne bezbronnej osobie. I żebyś mi nie wygarnął że neguje własny komentarz bo chodziło mi w nim o takich przysłowiowych wojaków/dresów co lubią poczuć adrenalinę i tak prędzej czy później zginą po kosie na jakiejś ustawce. Nawet możesz zobaczyć na filmie jak gościu wychodzi na ulice przed nich jak ci zaczynają odjeżdżać.

Więc proszę cię łaskawie wytrzyj pianę z pyska i idź umoralniać i obrażać ludzi gdzie indziej.



zamknij morde :idzwch*j: