18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Największy Joint na świecie

kar425 • 2014-02-07, 23:45
Oj nie pogardziłbym takim "maleństwem" :tecza:

Brzydki09

2014-02-10, 01:32
Lubie Placki!!! :krejzi:

hnd

2014-02-10, 03:16
W kościółku mówili, że niedobre to nie biere, ale sam ryja zachleje co piątek, bo to po bożemu.
Idźcie w ch*j.

Wszystko jest dla ludzi k***a mać i niech ludzie sami decydują co chcą żreć, pić i palić.

Keepo

2014-02-10, 04:21
milosciprzyjazn napisał/a:


And again - nie nasza k***a wina, że obracasz się wśród zjebów i jak zjeb wyrażasz sobie na ich podstawie opinię o wszystkich ludziach na Ziemi :roll:


Nie mówię tutaj o wszystkich ludziach tylko o napotkanych w moim życiu ćpunach i kto tutaj obraca się w jakim towarzystwie drobny ćpunku.. Wyraziłem się dość jasno żeby zrozumieć że piszę tylko o tej danej grupie ludzi(czyt. podludzi). Ale że Ty ćpunku zadajesz się tylko z takimi osobami to wydawało Ci się że obrażam wszystkich ludzi na ziemi. Człowieku Ty nawet nie potrafisz porządnie mojego tekstu zacytować :kupa: Musieli Cię bardzo lubić w szkołach takich frajerów jak Ty najłatwiej wykorzystywać, bo nie jesteście asertywni śmiecie :D

Ti...........ch

2014-02-10, 05:49
milosciprzyjazn napisał/a:

@ment200

A sarkazm coś ci mówi?

Czemu nazywacie ćpunów ludzi jarających trawę, skoro niejeden z was chleje, pali szlugi, pije kawę, a często nawet nie wie, że jest uzależnionym od cukru.
Albo powinni wprowadzić prohibicję na wszelkie używki i być konsekwentnymi, albo zaprzestać tej hipokryzji i wmawiać ludziom, że marihuana to prosta droga do heroiny. No k***a, chyba nic dziwnego, skoro często to ci sami dealerzy, którzy tworzą czarny rynek mj tworzą przy okazji czarny rynek twardszych narkotyków. Jak można k***a być tak pozbawionym wszelkich umiejętności logicznego myślenia i rządzić jakimś krajem?



Nikogo nijak nie nazwałem i w gównoburzy nie uczestnicze. Zauwazyłem tylko hipokryzje użyszkodnika Pącki. Te dwa cytaty są z jednego jego postu. Tak więc milosciprzyjazn wstrzym ryj, bo widze że napaliłeś sie jak ruski strażnik na egzekucje.

Sztumiak

2014-02-10, 10:08
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.



Pozwól że wyjaśnie Ci że marihuana jest stosowana w medycynie od czasów Azteków, olej konopny jest lekarstwem na raka, stwardnienie rozsiane, jaskre i wiele chorób z którymi wspólczesna medycyna nie daje sobie rady. 70 % leków w aptece można zastapić medyczną marihuaną. Tworzywa z konopi są kilka razy bardziej wytrzymałe niż współczesne ubrania, Konopie dostarczja więcej energii cieplnej przy spalaniu niż drewno tej samej a nawet 2x, 3x 4x masie ... Szkodzi mniej niż kawa czy alkohol ( lecz wszystko w nadmiarze szkodzi)

Koncerny farmaceutyczne straciły by za dużo na legalizacji, dlatego j***ny Durniu wpie*dalaj legalną fete z apteki i truj się tym co rząd Ci daje w ładnym opakowaniu a nie wymądrzaj się na temat o którym wogóle nie masz pojęcia PAJACU JEBA*Y

Bo na pewno twoje życie to wzór szczęścia ... :sraka:

kfasny

2014-02-10, 11:51
jaram od okolo 10 lat regularnie. pracuje na kierowniczym stanowisku. zarzadzam flotą samochodów i 17 osobami. regularnie uprawiam sport i mam hobby. przekonalem sie nie raz ze na bol glowy/brzucha nie ma lepszego lekarstwa. wszystko jest dla ludzi a CI ktorzy najbardziej bija tu piane pewnie co weekend upie**alaja sie do nieprzytomnosci. wierze w to ze kiedys w tym kraju bedzie mozna zapalic na legalu i wychodowac sobie planta na balkonie.

socjalmmv

2014-02-10, 12:20
Ćpun, powiedział alkoholik.

jednoręki-ujeżdżacz

2014-02-10, 12:49
Masakra, aż szkoda czytać te wypociny półgłówków. Matko... Wy na prawdę macie gówno zamiast mózgu. Ci co naj***ni (z pewnością) nie raz leżeli i się obrzygiwali nie mogąc wstać z ziemi krzyczą to co widać powyżej. Hipokryci i debile z dużą domieszką ignorancji. Dobra, idę puścić sobie dymka. Pokój ludziom czystych umysłów i otwartych serc.

Tamtaramtam

2014-02-10, 12:59
Od ćpunów polowa wbija a jak przyjdzie weekend to zarzygani po miescie pijani biegają drząc mordy ile wlezie. Tak w ogóle jak komuś tak bardzo przeszkadza trawka to co taki człowiek robi na sadolu??

ra...........el

2014-02-10, 14:58
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.



musze przyznać, że to jest całkiem dobry troll(ing). co wrażliwsi mogliby go potraktować poważnie, nawet sie wk***ić

sorry. dopiero po fakcie spojrzałem i zauważytłem, że jednak znaleźli sie tacy co się osrali przez tego posta...

arek.lasvegas

2014-02-10, 16:00
Moim skromnym zdaniem typek ma niepoukładane w głowie. Zamiast zlizywać cały klej świata z tylu bletek nie lepiej byłoby zainwestować w kilka paczek rolsów i skręcić pięknego joincika?? A nie męczyć tak niesamowicie...

Dymekx

2014-02-10, 16:16
@trane1 ciekawi mnie ile razy się schlałeś bo uznajesz ze swoimi ziomkami, że pije się po to by się schlać.

wolo1994

2014-02-10, 18:48
Jak widzę te komenty to mnie k***a strzela. Lubisz zapalić sobie? To jesteś j***nym ćpunem i tyle. Alkohol szkodzi na wątrobę i trzustkę a to gówno na mózg, robi dziury i ch*ja pamiętasz. Wątroba się zregeneruje, z zepsutą trzustką da się żyć a z rozj***nym mózgiem jakoś się nie da... Więc nie pie**olicie od rzeczy, że alkohol to trucizna a to ścierwo leczy.

brovareck

2014-02-11, 01:23
trane1 napisał/a:

to wykuriwaj do holandi j***ny ćpunie, cwe*e od marihauny ktorzy szczescia w zyciu nie moga znalezc i sie wszedzie chwala jacy to nie sa cool bo ćpają.


nawet mi cie nie żal xD

kfasny

2014-02-11, 08:05
wolo1994 napisał/a:

Jak widzę te komenty to mnie k***a strzela. Lubisz zapalić sobie? To jesteś j***nym ćpunem i tyle. Alkohol szkodzi na wątrobę i trzustkę a to gówno na mózg, robi dziury i ch*ja pamiętasz. Wątroba się zregeneruje, z zepsutą trzustką da się żyć a z rozj***nym mózgiem jakoś się nie da... Więc nie pie**olicie od rzeczy, że alkohol to trucizna a to ścierwo leczy.





hahahahah niby 19 lat a pie**oli jakby mial 13 :D