18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najwieksi twardziele w historii

fuNny • 2013-12-01, 19:10
Kolejnosc przypadkowa :sparta:


Masutatsu Oyama
Oyama stwierdzil ze trening karate jest za cienki dla niego wiec postanowil opuscic spoleczenstwo i trenowac w gorach Japonii, gdzie spedzil 3 lata.Podczas swojego treningu walczyl z dzikimi zwierzetami i rozpie**alal drzewa i kamienie golymi piesciami. Kiedy wrocil do cywilizacji zbudowal szkole w ktorej walczyl z innymi ludzmi oraz zwierzetami. Podczas tych pokazow zabil 3 byki jednym uderzeniem piesci.


Grigori Rasputin
Kiedy uratowal bachora ruskiego cara Mikolaja II pokochala go cala rodzina krolewska i zostal ich dobrym kumplem. Zaslynal z tego ze lubil dupczyc, pić i ze byl k***a niesmiertelny! Pewnego dnia dostal nozykiem w brzuch od kumpla mnicha tak ze wylazly mu flaki - zszyli go i wyzdrowial.Innym razem grupa ludzi probowala go otruc winem z dodatkiem cyjanku w ilosci pozwalajacej na zabicie 5 roslych ludzi - troszke sie przytrul i szybko wyzdrowial.Zostal postrzelony 3 razy, za kazdym razem wstawal i nasmiewal sie ze sprawcow. Zostal pobity za pomoca maczug a jego cialo w zawiazanym worku wrzucono do lodowatej rzeki - wyalazl z worka ale w koncu sie utopil.


Simo Hayah
Finski farmer ktory podczas II wojny swiatowej uslyszawszy ze nadchodzi czerwona holota chwycil za swoj karabin mysliwski i zaszyl sie w lesie strzelajac do kazdego napotkanego kacapa. Lista jego zabic to 719 ruskow. Zyl tak przez 2 lata. Ruskie wysylali nieskonczone ilosci elitarnych zolnierzy zeby go zabic ale Simo rozj***l wszystkich.Nie pomagaly nawet bombardowania dywanowe.W koncu dostal jakims odlamkiem w twarz i zapadl w spiaczke ale przezyl, obudzil sie dzien po tym jak skonczyla sie wojna. Kacapy nazywali go "biala smierc"


Galvarino
Wojownik z Chile ktoremu obcieto obie dlonie po schwytaniu go przez wroga armie.Podobno nawet nie mrugnal podczas wykonywania wyroku.Zostal odeslany do domu jako przyklad dla reszty plemienia. Co zrobil po tak strasznym okaleczeniu ten psychol? Postanowil ze zostanie Wolverinem i kazal przywiazac sobie do obu rak noze i wrocil na pole bitwy. Mimo ze byla to najzajebistrza metoda zemsty w historii w koncu przegral bitwe i zostal powieszony.


Flamma, zwany “The Flame,”
Gladiator w starozytnym Rzymie ktory kochal swoja robote.Marzeniem kazdego gladiatora bylo wygranieodpowiedniej ilosci pojedynkow i w ten sposob zapewnienie sobie wolnosci, ale nie jego.Flamma chcial tylko jednego - sławy.Zaslynal z tego ze wygral swoja wolnosc 4 razy !!!


Musashi Miyamoto
Japoński rōnin, twórca szkoły walki dwoma mieczami. Musashi wygrał swój pierwszy pojedynek w wieku 13 lat. W swoim życiu stoczył ponad 60 udokumentowanych pojedynków i nigdy nie został pokonany przez żadnego szermierza. Brał udział w wielu wojnach. W wolych chwilach lubil wedrowac i interesowal sie poezją. W pewnej chwili swego zycia stwierdzil ze bedzie walczyl z niezliczonymi wojownikami ktorzy szukajac slawy wyzywali go na pojedynki drewnianym mieczem. Jego olbrzymia sila pozwalala mu na wygrywanie wszystkich walk tym drewnianym mieczykiem i rozpolawianie czaszek wrogow jednym uderzeniem.


William Marshal – Knight Of Knights
Taki Angielski odpowiednik Musashiego.Rycerz ktory wyzywal na pojedynki spotkanych rycerzy, rozpie**alal ich i zabieral im fanty. Zostal zapamietany jak facet ktory nigdy nie przegral pojedynku a na lożu smierci oswiadczyl ze jego ofiarami padlo ponad 500 innych rycerzykow. :walikonia:

bloodwar

2013-12-01, 19:21
Dziecinny sposób pisania dyskfalifikuje artykuł

osa79

2013-12-01, 19:21
bosze ile bzdur nabazgrałeś.., bez składu i ładu baśnie pomieszane z faktami...

pi...........ja

2013-12-01, 19:42
Prawdziwe to jak kronika Kadłubka.

fuNny

2013-12-01, 19:52
bloodwar napisał/a:

Dziecinny sposób pisania dyskfalifikuje artykuł

Pszepraszam panie profesorze :badyl: choc po ponownym przeczytaniu tych swoich wypocin stwierdzam ze pisanie na kacu mija sie z celem :szczerbaty:

mornest

2013-12-01, 20:09
Gdzie Zawisza Czarny?!

Ciapaty88

2013-12-01, 22:19
Musashi Miyamoto tylko to jest ciekawe, jeśli to prawda oczywiście.

kaktuz

2013-12-02, 02:30
ja też rozpie**alam głazy w lesie ale tylko jak nikogo nie ma w pobliżu

oc...........an

2013-12-02, 04:17
ch*j mnie obchodzi jak pisałeś to gówno, bo zrobiłeś takie błędy, że aż musiałem okno otworzyć z żenuncji.

Simo h*ja - gówno k***a, a nie 719. Simo zaszczelił z karabinu snajperskiego 509.

Natomiast prawdziwym rozpie**alatorem jest Mihail Ilyich Surkov!



Sk***ysyn ma na koncie 702 zaj***nych hitlerowców. I oskarżenie o propagandę mija się z celem, ponieważ praktycznie każdy jego strzał był udokumentowany dla propagandy. Na dodatek o wyczynach h*ja świat dowiedział się po wojnie w 1990. Natomiast o Surkovie było głośno już w 1944.

I żeby k***a nie było, że to propaganda sowiecka to masz link do książki napisanej przez hamerykanów: Sniping: An Illustrated History

No i trzeba rozgraniczyć grubą kreską trudność strzelania do żołnierza Radzieckiego w 1940 roku, a żołnierza Niemieckiego z okresu 42-45. h*ja owszem, nabił 500 zabić w krótkim czasie, ale biorąc pod uwagę "strategię" a raczej jej brak w tym czasie w RKKA wyczyn przestaje być aż tak spektakularny.

Na drugim miejscu jest Vladimir Gavrilovich Salbiev, który upolował 601 nopowców-hitlerowców.

Na trzecim Vasiliy Shalvovich Kvachantiradze z 259 Regimentu Strzelców ze swoimi 534 zabiciami.


Na dodatek kretynie sprawdź sobie ile trwała wojna z Finlandią, bo to co żeś odj***ł z 2 latami to w żadne ramki się nie mieści :roll:

Za same kłamstwa jakie napisałeś w tym artykule bym ciebie k***a znalazł i strzeliłbym ci lepa na p*zdę za głupotę.

raza

2013-12-02, 13:14
@UP
O Simo głośno było od razu, był w Finlandii bardzo popularny, więc nie wiem, skąd rok 1990?
Co do porównań Hayha - Surkov, to zważ, mocium Panie, że Rosjanin swój imponujący wynik nabił w jednak dużo dłuższym czasie. Nie byłbym więc za tak jednoznacznym przyznawaniem palmy pierwszeństwa.

~CanesPL

2013-12-02, 15:20
DUST DEVIL, wyluzuj, bo jeszcze ci pompka szczeli.

Kamil90rts

2013-12-02, 17:15
@DUST DEVIL a czy to co powiedziales oznacza ze zastrzelenie ponad 500 osob to fraszka?

kakagonzalez

2013-12-02, 19:40
@DUST EVIL - a czytałeś Ty dokładnie? Ponad 500 zgarnął z M28, a kolejnych dwustu z pistoletu L-35. Razem 705 sztuk kacapskiej swołoczy w niecałe pół roku. Tfu, niecałych 100 dni.

LLancer

2013-12-02, 19:42
Masutatsu Oyama - Knight - 237lvl z Super fist abilyty, dużo expił.
Grigori Rasputin - Druid - 257lvl z Russian abilyty i premium "kochanek carycy".
Simo Hayah - Paladin - 186lvl z Magic Finland hunter rifle, w pvp zabijał z jednego hita.
Galvarino - Knight - 111lvl z two Big knife of Destroy i Big revenge rage.
Flamma - Knight - 234lvl z armor of Glory, cały czas na pvp na arenie.
Musashi Miyamoto - Knight - 237lvl z two swords of Destiny i z wooden sword of Honor.
William Marshal - Knight - 201lvl z Magic knight armor i Magic knight sword.
Lata w Tibi i WoW'ie zrobiły swoje.