18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsza wiadomość dnia

Katoneo • 2013-07-24, 14:12
Czy tylko mnie wk***ia ta cała medialna farsa?


qbamatus

2013-07-24, 14:16
rozumiem w UK i np. Kanadzie czy Australii, ale u nas... Poziom dziennikarstwa taki, że zamiast poważnych tematów mamy przepychanki polityczne albo newsy takie jak ten- przez 24h na dobę :/

ostatni

2013-07-24, 14:20
Wszystko byleby nie mówić o tym, że wszystkie podatki zostały podwyższone, odsetek samobójstw jest w POlsce wyższy niż w Grecji pogrążonej mitycznym kryzysem gdzie i tak zarabia się 2 razy więcej, że dziura budżetowa urosła na tyle, że premier nie dał rady już kłamać, że robi się wszystko byśmy nie mieli nic z naszego gazu łupkowego itd. Dziękujemy lemingom!

LxDead

2013-07-24, 14:21
Gdyby brytole miały choć trochę oleju w głowie to zrobiliby z tą "kochaną" familią królewską to samo co ruscy zrobili ze swoją. Po ch*ja im oni? Na pokaz? Tylko marnują na nich forsę i czas tak jak my na nasz popie**olony i nic nie warty rząd.

hejcior

2013-07-24, 14:33
LxDead napisał/a:

Po ch*ja im oni? Na pokaz? Tylko marnują na nich forsę i czas tak jak my na nasz popie**olony i nic nie warty rząd.



A jeśli nawet są na pokaz to wielki ch*j Ci do tego. Twój mocno ograniczony umysł nie pojmie tego, czym jest rodzina królewska dla Brytyjczyków. Żal Ci nie swoich pieniędzy, które są "marnowane" na utrzymanie Królowej? Musze przyznać, że Ci zazdroszczę, że nie masz poważniejszych zmartwień.

AdresatkaNieznana

2013-07-24, 14:35
kolejny temat zastępczy, który nie pokazuje nędzy jaka nas ogarnia i nieudolności polityków. Który to już w ciągu ostatnich paru miesięcy?

-Mama Madzi i show Rutkowskiego
-Facet który chce wysadzić Sejm
-Ksiądz Lemański
-Lizanie nóg księży z bitej śmietany
-Grycanki
-Smoleńsk
-Violetta Villas + wszystkie zmarłe gwiazdy, których tematy wałkowane są tygodniami
-Kadra w piłce nożnej

+ sto tysięcy innych równie bezsensownych tematów. A o diametralnie rosnącym zadłużeniu, korupcji, kolesiostwie, podnoszeniu podatków i podniesieniu wieku emerytalnego ile mówiono? Jeden, góra dwa dni i zamieciono pod dywan. Ludzie pokrzyczeli, postrajkowali i koniec. Polska niezależna telewizja.

Fa...........um

2013-07-24, 14:35
Wiadomo o co chodzi ... przecież nie można mówić, że złodziej Rostowski chce nas już do końca oj***ć z kasy, że chce nas zadłużyć na kolejne 200 lat, wiec pie**oli się o jakimś bachorze.

Dupa_Zza_Krzaka

2013-07-24, 14:39
Nie mam takiego problemu, nie oglądam telewizji.

Eustachy6

2013-07-24, 14:44
Mnie to nie wk***ia bo nie oglądam telewizji :D

2m...........ad

2013-07-24, 14:55
zrobiłem kupę, ma ktoś numer to TVN'u ?

Cyjanek

2013-07-24, 14:56
A ja myślałem, że ktoś sobie jaja zrobił i przerobił to... A to k***a prawda. Ja pie**ole :/

LxDead

2013-07-24, 15:23
hejcior napisał/a:



A jeśli nawet są na pokaz to wielki ch*j Ci do tego. Twój mocno ograniczony umysł nie pojmie tego, czym jest rodzina królewska dla Brytyjczyków. Żal Ci nie swoich pieniędzy, które są "marnowane" na utrzymanie Królowej? Musze przyznać, że Ci zazdroszczę, że nie masz poważniejszych zmartwień.



Ty już wiesz jaki jest mój umysł, co? Panie Psychologu? Te wszystkie rodziny królewskie zaczynając od anglii skończywszy na Monako to relikty, cienie tego czym były kiedyś, dziś celebryci. I zadziwia mnie chęć utrzymywanie czegoś tylko z powodu sentymentalności, na pokaz. Wszyscy oni mają gówno do gadania w sprawach państwowych. Są praktycznie takimi ozdobami na pokaz. Po ch*ja to komu? Tylko po to by marnować czas i poświęcać uwag na to co taki oszołom zjadł, wypił itd, itp? Jak tak dalej pójdzie to i u nas rudy ch*j wymyśli coś takiego bo to świetnie uwagę odwraca od rzeczywistych problemów. Powoli wypatrujcie jakiegos potomka Piastów lub Jagiellonów, bo te czartoryskie ścierwa to takie raczej nie wypały :krejzi:

kitikonti

2013-07-24, 15:26
Emocje jak przy krojeniu chleba :D

Rolijng

2013-07-24, 15:32
Gdzie jest k***a mama Madzi jak jest potrzebna ?!