18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsza wiadomość dnia

Katoneo • 2013-07-24, 14:12
Czy tylko mnie wk***ia ta cała medialna farsa?


Sativis

2013-07-24, 15:40
Kim jest William ? i kim jest Kate?? Ogólnie ktoś mi wytłumaczy ocb?

Dzoyo

2013-07-24, 15:43
Bo się ch*jowej telewizji nie ogląda ani nie czyta zj***nych onetów.


FtR.

2013-07-24, 15:48
Ja pie**ole. Dziecko to dziecko, też ludzkie tylko rodzice sławni. Na ch*j to show? Każdy je, trawi i sra ale oczywiście trzeba wszystko na pokaz. Brytoli niech to kręci, w końcu kiedyś będzie nimi rządził, ale na cholerę Polakom wiedzieć, że się zesrał? Współczuję młodemu, teraz nie rozumie, ale gdy będzie miał już te parę lat więcej to się nie będzie mógł k***a pierdnąć bo wywoła sensację.

mucha505

2013-07-24, 15:51
Katoneo napisał/a:

Czy tylko mnie wk***ia ta cała medialna farsa?



Po prostu jesteś ignorantem. To są bardzo przydatne informacje.

lysypllp

2013-07-24, 15:55
Smutny i żałosny poziom dziennikarstwa.

kabelUSB

2013-07-24, 16:05
normalni ludzie mają na to wyj***ne

sati696

2013-07-24, 16:13
Ja nie oglądam wiadomości w telewizji,wystarczą mi informacje z Sadistic.pl,krótko,rzetelnie i tylko ważne wydarzenie.

MiLiTaRiA

2013-07-24, 16:14
Wie ktoś kiedy dodadzą zdjęcie tego dzieła?

D-Rose

2013-07-24, 16:23
MiLiTaRiA napisał/a:

Wie ktoś kiedy dodadzą zdjęcie tego dzieła?




hejcior

2013-07-24, 16:26
LxDead napisał/a:



Ty już wiesz jaki jest mój umysł, co? Panie Psychologu? Te wszystkie rodziny królewskie zaczynając od anglii skończywszy na Monako to relikty, cienie tego czym były kiedyś, dziś celebryci. I zadziwia mnie chęć utrzymywanie czegoś tylko z powodu sentymentalności, na pokaz. Wszyscy oni mają gówno do gadania w sprawach państwowych. Są praktycznie takimi ozdobami na pokaz. Po ch*ja to komu? Tylko po to by marnować czas i poświęcać uwag na to co taki oszołom zjadł, wypił itd, itp? Jak tak dalej pójdzie to i u nas rudy ch*j wymyśli coś takiego bo to świetnie uwagę odwraca od rzeczywistych problemów. Powoli wypatrujcie jakiegos potomka Piastów lub Jagiellonów, bo te czartoryskie ścierwa to takie raczej nie wypały :krejzi:



Po tonie twoich wypowiedzi można się domyślać sprawności twojego umysłu, nie trzeba być psychologiem.
Nie będę pisał wywodu, próbując Ci wytłumaczyć co Brytyjczycy widzą w tych "celebrytach", bo będzie to daremny trud. Ja powiem tak, a ty odwrotnie. Musisz tam pomieszkać, żeby zrozumieć czym Oni są dla narodu i tyle.

Niezrozumiałe jest dla mnie natomiast wałkowanie tego gówna w naszej telewizji. Ale na to jest prosty sposób, jak pare osób już zauważyło, wyłączyć tv i po problemie.

Ko...........ey

2013-07-24, 16:38
'"Teraz zjadł zupkę".
"Teraz zrobił kupkę".
Naród w ekstazie
przynajmniej na razie.
Tylko co to do cholery mnie obchodzi?
Niech tvn24 sobie rodzi.
Czy tak już będzie
zawsze i wszędzie?
Nie upadajcie na głowę,
oddajcie "szkło kontaktowe"!'

T0B1

2013-07-24, 17:06
W takich chwilach te arabusy w UK mogły by się tam rozpie**olić w tym tłumie. Może ludzie dookoła zaczęliby się zastanawiać, czy warto byłoby zginąć za takiego "niusa".

witek_byku

2013-07-24, 17:16
nom... ja też posrałem się z wrażenia :krejzi: