18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsza jest synchronizacja

~_Yarko_ • 2024-01-10, 00:26
Kto się pomyli ten odpada.


outline

2024-01-10, 01:06
Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że sp***oliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły

HrabiaCzarneWiadro

2024-01-10, 01:08
outline napisał/a:

Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że sp***oliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły



Znaczy zaufał kiedyś pewnej kobiecie jak powiedział klasyk. Rękę by sobie dał za nią uciąć, ewentualnie zmiażdżyć.

Majomir

2024-01-10, 02:18
outline napisał/a:

Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że sp***oliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły



Bo się przejęła a ty nigdy tego nie miałeś ?

PabloSkills

2024-01-10, 03:13
Teraz ma wafelek zamiast ręki.

Lo...........cz

2024-01-10, 07:37
outline napisał/a:

Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że sp***oliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły


k***a! Że co pilotuje? Pracownice to może pilotować prasując koszule. Ja jebie. Synu to jest prasa do ch*ja.

maxdila0

2024-01-10, 08:25
Są bariery bezpieczeństwa więc nie powinna ruszyć prasa ale chyba gościu był w polu za barierą "w maszynie".

KtM

2024-01-10, 08:33
Jak szybko sp***oliła ta głupia c**a co stała przy włączniku :lol:

metyoo

2024-01-10, 08:42
maxdila0 napisał/a:

Są bariery bezpieczeństwa więc nie powinna ruszyć prasa ale chyba gościu był w polu za barierą "w maszynie".



albo usunięte/przesunięte, żeby nie przeszkadzały w wyrobieniu normy... normy k***a :) sa sobie pętle na szyje zakładają :D

sirapacz

2024-01-10, 08:52
Palety mają styczniki (prawa się porusza góra-dół jak wchodzi i schodzi). wszyskie zwarte = zezwolenie na ruszenie maszyny. Chyba, że jeden był zwarty na stałe bo się popsuł.
Wtedy mamy jak na obrazku.
Moje domniemanie. Z warsztatów na wtryskarkach pamiętam, że była praca automatyczna czasowa. Miałem kilka sekund na wyjęcie detalu a potem wtryskarka ponownie zaciskała formę niezależnie od tego czy w środku było pusto, był detal czy ręka. Tak też mogła ta prasa działać ale nie chce mi się w to wierzyć.

rafalxp

2024-01-10, 09:42
Jak robiłem na tłoczni Delfo w Tychach (Fiat) to czasami dawałem na odbojnik prasy puszkę po coli po takim zabiegu miała grubość kartki papieru.
Kolejna sprawa u nas było tak,że czasami były detale takie,że też we 4 przy prasie tylko,że każdy miał na kablu przycisk i trzeba było razem wcisnąć inaczej prasa nie ruszyła.

Skavellion

2024-01-10, 12:01
Wszystko pieknie, ale postura jej ciala wskazuje ze sprawdza telefon, po czym slepo patrzy sie na miejsce wypadku wogole nie ogarniajac co sie stalo i szybko odchodzi chowajac cos (pewnie telefon) do tylniej kieszeni.....
:roll: :roll: :roll:

Kaczaffi

2024-01-10, 12:08
Synchronizacja idealna :)