18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsza jest synchronizacja

~_Yarko_ • 2024-01-10, 00:26
Kto się pomyli ten odpada.


Kutazz

2024-01-10, 12:10
Chyba mu paznokcia zerwało

KosmatyHui

2024-01-10, 12:33
k***a, co za kretynizm. A wystarczylo zrobic 8 przyciskow stojacych obok. Jak wszystkie lapki wcisna to obwod sie zamyka i prasa dopiero wtedy idzie w dol. Ale ktos napewno wpadlby na pomysl, jak to zabezpieczenie ominac, bo przeciez normy nie wyrobie.

piterpiotrek

2024-01-10, 13:26
powinny byc tam 4 przyciski po jednym na łebka i każdy kto jest gotowy naciska swój. Jeżeli są aktywne 4 nacisnięcia to maszyna się opuszcza i nikt nie zostanie przypadkowo zgnieciony. Sam to wymysliłem nwm czy cos takiego jest w realnym życiu :)

dgfdfg

2024-01-10, 14:37
outline napisał/a:

Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że sp***oliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły



Jak baba pilotuje jak ona nie widzi co się dzieje z drugiej strony nawet ???

76magg

2024-01-10, 15:56
Skavellion napisał/a:

Wszystko pieknie, ale postura jej ciala wskazuje ze sprawdza telefon, po czym slepo patrzy sie na miejsce wypadku wogole nie ogarniajac co sie stalo i szybko odchodzi chowajac cos (pewnie telefon) do tylniej kieszeni.....



Ewidentnie siedzi w telefonie głupia c**a.

Anal_Intruder_69

2024-01-10, 17:43
I tak po 14 godzin dziennie. 7 dni w tygodniu. W trujących oparach. Bez sprzętu i zabezpieczeń. Za gówniane pieniądze. Do emerytury w wieku 70 lat.

P.S. Kto od razu wiedział, że baba coś odjebie? :-P

Lo...........cz

2024-01-10, 17:54
maxdila0 napisał/a:

Są bariery bezpieczeństwa więc nie powinna ruszyć prasa ale chyba gościu był w polu za barierą "w maszynie".


Ale kolego wiesz że bariery bezpieczeństwa są w krajach gdzie na przykład przestrzegana jest Dyrektywa Maszynowa i minimalne wymagania. To jest kraj 5tego świata. Od takiego biedaka (co wyprodukował) kupisz wahacz do golfa albo inne istotne elementy naprawcze do kolarzóweczki.

liptonek

2024-01-10, 18:57
Jakie szanse na przeżycie ? Tzn koleś już nie żyje przez zmiażdżone organy i jeszcze o tym nie wie czy do można się z tego jakoś wylizać ? Źródło plis

0x_F_I_L_O_Z_O_F_x0

2024-01-10, 22:20
liptonek napisał/a:

Jakie szanse na przeżycie ? Tzn koleś już nie żyje przez zmiażdżone organy i jeszcze o tym nie wie czy do można się z tego jakoś wylizać ? Źródło plis



raczej żyje najwyżej reke uj***li

grudzin7

2024-01-11, 13:07
Widzicie te żółte pionowe klocki na krawędziach ściany po prawej i lewej od roboli? To są tzw. kurtyny bezpieczeństwa, czyli laserowe czujniki, które nie pozwalają maszynie ruszyć dopóki jakiekolwiek obce ciało przecina wiązkę. Ale to nieco spowalnia pracę (trzeba się odsunąć od wiązki) więc pewnie wyłączyli :homer:

proboszczcz69

2024-01-11, 14:32
Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie,
wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć.
I wiesz, co... I bym teraz, k***a, nie miał ręki.

vladok

2024-01-12, 00:53
Wygląda na czasówkę, za długo tam gmerał za drugim razem. Słonina się raczej do tego nie dołożyła, chyba że miała pilnować grzybka lecz wolała japić się w telefon.

Andrzejas

2024-01-12, 14:31
Ja się pytam, po jaki ch*j tam jest piąta osoba do obsługi? Jest czterech ziomków. Jakby grali w Tomb Raidera, to wiedzieliby, że prasa powinna mieć tyle przełączników zamykających obwód, co nóg pracowników, czyli osiem. Każdy staje nogami na dwóch przełącznikach na podłodze i dopiero, jak wszyscy staną na nich, to prasa spada w dół.
A tak, to ch*j im w dupę. Zamiast grać w normalne gry, to oni jakieś pie**olone tekkeny, finały fantazji i nieautomata!

LouisdeFunes

2024-01-13, 12:51
niech mu dadzą Paracetamol i może wracać do pracy