18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

najtrudniejsze

va...........er • 2013-09-14, 20:39
Sześć najtrudniejszych rzeczy do zrobienia dla sadola?
-ź, ż, ć, ś, ą, ę

z autopsji

umcykbumcyk

2013-09-15, 01:37
vander napisał/a:

Sześć najtrudniejszych rzeczy do zrobienia dla sadola?
-ź, ż, ć, ś, ą, ę

z autopsji



A próbowałeś kiedyś sam sobie zrobić loda? :krejzi:

lwRazor

2013-09-15, 10:13
Gowno mnie to obchodzi, ale jak widze takie pie**olenie to az zal dupe sciska (maść zaaplikowana) zeby nie napisac...

@damyrade20 pie**olisz sie z tymi numerami jakby nie mozna bylo dograc z pendrive jezyka dla klawy, wez sobie przyklej na czolo kartke z ponumerowanymi numerami jeszcze.

@vander mysle, ze dla ciebie natrudniejsze bylo wymyslenie tego haselka, bo ciezko wymyslic cos tak slabego.

@Ramasjang o ile zwykle nie stawiam dupeczka browarow o tyle Tobie sie poprostu nalezy, tylko czemu kobieta mowi madrzej niz gosciu :amused:

:fuck-off: trzeba byc pie**olnietym zeby postawic browara za taka slaba wrzute i jeszcze bardziej jebnietym zeby przypie**alac sie do ludzi o to ze piszac z obcojezycznej klawy nie pisza polskich diakrytycznych

Ramasjang

2013-09-15, 10:30
@up Czuję się wyróżniona :mrgreen:

Uprzejmy

2013-09-15, 10:43
Argument obcych klawiatur jest dobry, ale ilu jest użytkowników którzy mają taką klawiaturę? Promile :) Częściej wynika to z przyjętej zasady pisania na różnych portalach, gdzie polskie znaki nie są kodowane (pojawiają się dziwne krzaczki). Programując też należy unikać takich rzeczy również w komentarzach, z powodu kodowania właśnie :) . A tak poza tym to jest spora grupa ludzi która zobaczyła gdzieś tekst pisany przez osobę jednoręczną i zachwyciły się formą, bo po co pisać te znaczki jak i tak wszyscy wiedzą o co chodzi!

2m...........ad

2013-09-15, 11:03
panel sterowania -> zmień klawiatury (coś w ten deseń) -> klawiatury i języki -> zmień klawiatury
dodajecie sobie klawiaturę polską programisty i usuwacie pozostałe oprócz obecnie aktywnej.

hotkey do przełączania klawiatur: LCTRL + LSHIFT

The.prophecy

2013-09-15, 11:30
Ramasjang napisał/a:

Gorzej, gdy walą byki typu "puki" czy "niekturzy"...



Z tond, chciał bym jeszcze nadmienić na prawdę drażniące przypadki nie porozumienia w pisaniu gdzie kolwiek: tosz, nosz, osz, z resztą z pod stołu nie każdy musi się z nać na ortografii.

Poza tymi w/w (ww.) przykładami to szlag cię może trafić a szklak możesz przejść w górach.

Mantuanuliupu

2013-09-15, 12:05
Nie jest źle... jeszcze nie spotkałem wyrazu w formie "hożuf" :0

smagal

2013-09-15, 12:27
jak mozna przypie**alac sie do kogos za to, ze nie uzywa polskich znakow?
naprawde nie macie nic w zyciu do roboty tylko czepiac sie takich pie**ol?

Atreyu

2013-09-15, 12:50
Zmiana języka - 30 sekund.


Przełączanie języka - 1 sekunda: Shift+Ctrl.


Trudne?


Za trudne dla tłumoków.


Poprawna pisownia świadczy o szacunku do odbiorcy i do własnego ojczystego języka.


Nie rozumiem jak można pisać niepoprawnie w swoim języku i dumnie nazywać się patriotą.

The.prophecy

2013-09-15, 12:53
smagal napisał/a:

jak mozna przypie**alac sie do kogos za to, ze nie uzywa polskich znakow?
naprawde nie macie nic w zyciu do roboty tylko czepiac sie takich pie**ol?


Zasadniczo używam polskich znaków diakrytycznych, ale nie mam nic przeciwko nie używaniu ich. Jeżeli nie masz ochoty pisać z ogonkami - proszę bardzo. Ale jak ktoś pisze jak analfabeta to przesada bo napie**alanie "ortami" jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypie**alaj!!! Najlepiej do szkoły.

P.S. Pierwsze dwa zdania do ciebie, reszta w eter więc nie spinaj, że cię atakuje.

lol72

2013-09-15, 13:01
A u mnie klawiatura po zalaniu piwem szwankuje i często muszę wracać i edytować, bo alt "w ch*ja se wali". ALE k***A CHCE MI SIĘ POPRAWIĆ, ŻEBY NIE Wk***IAĆ OKA INNYCH.

Atreyu

2013-09-15, 13:02
Nienawidzę.Poniedziałków napisał/a:


Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypie**alaj!!! Najlepiej do szkoły.



Chyba wszystkie współczesne przeglądarki poprawiają błędy językowe. Wk***iało by mnie niemiłosiernie gdyby podkreślało mi co drugi wyraz.

Student_z_Tomaszowa

2013-09-15, 13:16
Ramasjang napisał/a:

Znaki diakrytyczne są ważne, ale niektórzy Sadole mieszkają za granicą i posługują się np. niemiecką klawiaturą i nie dla każdego łatwo jest zmienić język klawiatury lub niektórzy nie chcą po prostu co chwilę przeskakiwać z polskiego na inny język. Gorzej, gdy walą byki typu "puki" czy "niekturzy"...



Strasznie dużo tych "folksdojczów"...

Ramasjang napisał/a:

Znaki diakrytyczne są ważne, ale niektórzy Sadole mieszkają za granicą i posługują się np. niemiecką klawiaturą i nie dla każdego łatwo jest zmienić język klawiatury lub niektórzy nie chcą po prostu co chwilę przeskakiwać z polskiego na inny język. Gorzej, gdy walą byki typu "puki" czy "niekturzy"...



Strasznie dużo tych "folksdojczów"...