18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najprostszy sposób na redukcję populacji

jana235 • 2013-06-06, 11:31
Silikon, aspartam, rtęć i inne dodatki w papu, oceńcie sami

Nie_wiem

2013-06-06, 16:13
Żółte napisy i jedyna słuszna prawda zatajana przez tajny spiseg. Coś słabo im idzie to zatruwanie jedzenia, skoro średnia długość życia niezmiennie rośnie od jakichś 150 lat.

le...........k8

2013-06-06, 16:57
pacio514 napisał/a:

nawet nie chce mi sie tego ogladac zmarnowany czas...



Jak komuś żal 14 minut na obejrzenie, to współczuje niech wraca jeść chipsy z akrylamidem popijając napojem z aspartamem odmóżdżając się przed swoim bożkiem zwanym TV oglądając rozmowy w toku, ukrytą prawdę, dziennik telewizyjny, czy coś innego, gdzie będą robić wam wodę z mózgu.
Tacy jak bydło wprowadzisz dużą część do rzeźni, to i tak pójdą, bo wg. nich większość nie może się mylić wszystko inne traktowane jest jako teoria spiskowa.
Napisze wam coś ignoranci Holocaust też był uznawany za teorie spiskową!
Jak już macie pisać bzdury, to wracajcie przed tv albo na kwejka, bo tam się będziecie czuć komfortowo.

antyzog

2013-06-06, 19:27
Ja wytłumaczę dlaczego trują "własnych obywateli". Wszystko pasuje! Wojna ras która miała miejsce podczas II wojny światowej, wcale się nie skończyła! Wtedy Hitler mordował żydów, żydzi przetrwali i teraz się mszczą. Pamiętam materiały Dr. Duke i te cytaty syjonistycznych przywódców "musimy Zniszczyć wszystkie dzieci z blond włosami i niebieskimi oczami". Gdzie rodzą się dzieci "aryjskie"? W Europie i w USA. Gdzie żydzi opychają destruktywne multikulti? W EUROPIE I W USA. Syjoniści żądzą Stanami Zjednoczonymi i dlatego najwięcej tego gówna w jedzeniu jest właśnie tam, do Europy muszą jeszcze to wprowadzać pod przykrywką np. GMO że niby same korzyści. Gdzie są rozpylane trujące smugi kondensacyjne? Tak, w Europie i USA. Ludobójstwo Białego Człowieka trwa w najlepsze.

skysky

2013-09-09, 09:17
Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że cola, lays'y i mcdonald są niezdrowe. Ja tam tego syfu nie ruszam.Tego filmu nie brałbym tak na poważnie, bo może ma i trochę racji ale ten facet to wariat i ma obsesje na punkcie teorii spiskowych. (nie pierwszy raz go widzę w filmie tego typu)