18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpierw Anglia teraz Niemcy ciapaci atakują!

Go...........cy • 2013-05-29, 17:38
Można by powiedzieć zwyczajny dzień na ulicach Berlina ale nie do końca. W godzinach popołudniowych na rogu FriendnichStraBe nagle zasłabło pięć osób, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Cała piątka została przewieziona do szpitala na Charlottenstraße 60, wszystko wyglądało na zatrucie pokarmowe. Po badaniach wykryto ślady trutki na szczury. Po upływie dwóch dni 23 letni Peter Bäumler zmarł. Znajomi zmarłego zeznali że przedtem jedli kebaby z budki dwie ulice dalej od FriendnichStraBe.



Właściciel budki z kebabami Aydin 34 letni Abd al-Rahman został
zatrzymany przez Niemiecką policję. Zapytany dlaczego podawał zatrute jedzenie klientom odpowiedział, że zrobił to w imię Allaha. Powoływał się na koran oraz dodał, że jeden ze znajomych właśnie Peter Bäumler obraził jego kulturę i boga, to jemu podał największą dawkę trutki. Grozi mu 25 lat więzienia. Najprawdopodobniej trafi do więzienia Heidering w Berlinie.

Oto zdjęcie właściciela budki:




Ja dziękuje za taką Europę :dead:
:idzwch*j:

Źródło: http://www.berliner-zeitung.de/

wo...........49

2013-05-29, 19:08
@Goker
TO PODAJ k***A BEZPOSREDNI LINK, bo tak troche nie znam tego ch*jowego jezyka co utrudnia mi szukanie po tej ch*jowej stronie.

Go...........cy

2013-05-29, 19:09
Nie robić samemu newsów? To słuchajcie tylko Kolonki przecież on mówi tylko prawdę i daje wam na tacy rzetelne materiały... I oczywiście znajdzie się jakiś sadolowy napinacz gdzie wszędzie widzi teorie spiskowe i same kłamstwa.

Grzyb18

2013-05-29, 19:10
Powinni kozojebca nafaszerować tą trutką i patrzeć jak zdycha.

michimisiek

2013-05-29, 19:24
jak ty gosciu podajesz zrodlo ??? mogles odrazu podac google jako zrodlo

DuckDodgers

2013-05-29, 19:33
ch*ja można znaleźć w necie o tym wydarzeniu. Ściema jakaś.

Bad_Motherfucker

2013-05-29, 19:34
Po co do więzienia? Dla takich jak on przecież już od dawna mamy całą serię leków stosowanych profilaktycznie...



Jesuz

2013-05-29, 19:50
Suty_dziobaka napisał/a:

Peter Bäumler jest kickbokserem, a Abd al-Rahman... Sami zobaczcie.



A w niemieckim szpitalu robią czekoladki:


Podsumowując - autor "artykuł" napisał sam i jest ch*jem.

Go...........cy

2013-05-29, 19:53
Suty_dziobaka napisał/a:

Peter Bäumler jest kickbokserem, a Abd al-Rahman... Sami zobaczcie.
http://en.wikipedia.org/wiki/Abd_al-Rahman_I
https://www.facebook.com/peter.baumler.3



Wiki i Facebook... Na jakim świecie ja żyję gdzie Wiki i Facebook to główny rodzaj informacji poszukaj jeszcze może najdziesz. Nazwiska jak i miejsce są jak najbardziej wiarygodne i rzetelne tak mi się odpłacacie za ciężką prace. Wyjdźcie do ludzi. Nigdy więcej newsów jak widać polacy to tępe dzidy wszystko na tacy i pod mordę. Dlatego mieszkam zagranicą.

DuckDodgers

2013-05-29, 20:02
Goker napisał/a:



Wiki i Facebook... Na jakim świecie ja żyję gdzie Wiki i Facebook to główny rodzaj informacji poszukaj jeszcze może najdziesz. Nazwiska jak i miejsce są jak najbardziej wiarygodne i rzetelne tak mi się odpłacacie za ciężką prace. Wyjdźcie do ludzi. Nigdy więcej newsów jak widać polacy to tępe dzidy wszystko na tacy i pod mordę. Dlatego mieszkam zagranicą.



To podaj k***a źródło jak człowiek a nie odnośnik do strony głównej niemieckiej gazety i piszesz "poszukaj może znajdziesz". To Ty masz zasrany obowiązek udowodnić wiarygodność podawanych informacji barania głowo. I jeszcze niezadowolony, że ludzie podważają wiadomość o której jest echo w sieci nie ma szpitala, podany szwab to kickbokser a właściciel kebabu to jakiś ciapaty ważniak.

Jak masz tak wrzucać gówno którego nie umiesz obronić to lepiej faktycznie tego nie rób i doucz się co to jest wiarygodna i rzetelna informacja.

A i jak co to po polsku news to wiadomość bo widzę, że język polski kuleje.

amplidude

2013-05-29, 20:02
@Goker
Ale o co konkretnie Ci chodzi?

Go...........cy

2013-05-29, 20:22
DuckDodgers napisał/a:



To podaj k***a źródło jak człowiek a nie odnośnik do strony głównej niemieckiej gazety i piszesz "poszukaj może znajdziesz". To Ty masz zasrany obowiązek udowodnić wiarygodność podawanych informacji barania głowo. I jeszcze niezadowolony, że ludzie podważają wiadomość o której jest echo w sieci nie ma szpitala, podany szwab to kickbokser a właściciel kebabu to jakiś ciapaty ważniak.

Jak masz tak wrzucać gówno którego nie umiesz obronić to lepiej faktycznie tego nie rób i doucz się co to jest wiarygodna i rzetelna informacja.

A i jak co to po polsku news to wiadomość bo widzę, że język polski kuleje.

Widzę twój również.

Tw...........ir

2013-05-29, 20:27
o cholera, otarłem się o śmierć... jadłem w tamtej okolicy u innego ciapatego kebaba...

zielak300

2013-05-29, 20:41
Wygląda jak typowy seba a nie kozojebca.

Dico666

2013-05-29, 21:07
Taką właśnie akcją gościu spowodował że ludzie będą bali się kupować jedzenie od ciapatych których w niemczech jest od ch*ja.