18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpierw Anglia teraz Niemcy ciapaci atakują!

Go...........cy • 2013-05-29, 17:38
Można by powiedzieć zwyczajny dzień na ulicach Berlina ale nie do końca. W godzinach popołudniowych na rogu FriendnichStraBe nagle zasłabło pięć osób, dwie kobiety i trzech mężczyzn. Cała piątka została przewieziona do szpitala na Charlottenstraße 60, wszystko wyglądało na zatrucie pokarmowe. Po badaniach wykryto ślady trutki na szczury. Po upływie dwóch dni 23 letni Peter Bäumler zmarł. Znajomi zmarłego zeznali że przedtem jedli kebaby z budki dwie ulice dalej od FriendnichStraBe.



Właściciel budki z kebabami Aydin 34 letni Abd al-Rahman został
zatrzymany przez Niemiecką policję. Zapytany dlaczego podawał zatrute jedzenie klientom odpowiedział, że zrobił to w imię Allaha. Powoływał się na koran oraz dodał, że jeden ze znajomych właśnie Peter Bäumler obraził jego kulturę i boga, to jemu podał największą dawkę trutki. Grozi mu 25 lat więzienia. Najprawdopodobniej trafi do więzienia Heidering w Berlinie.

Oto zdjęcie właściciela budki:




Ja dziękuje za taką Europę :dead:
:idzwch*j:

Źródło: http://www.berliner-zeitung.de/

LICH0

2013-05-29, 17:42
Goker napisał/a:

Można by powiedzieć zwyczajny dzień na ulicach Berlinu




Berlina

Jak ktoś jest na tyle głupi żeby kupować jedzenie od kozojebcy to nic dziwnego, że mu się umiera później.

Tagi: islam :: berlin :: ciapaci :: sienkiewicz


Co ma Sienkiewicz wspólnego z kozojebcami?

I daj link do oryginału bo coś nie mogę znaleźć artykułu na tej stronie co podałeś.

erythnul

2013-05-29, 17:58
Kupujesz kebaba - sprowadzasz araba.

Jukers

2013-05-29, 18:01
I to dobry powód, aby kebaba przyjmować tylko w punktach obsługiwanych przez blondwłose słowiańskie niewiasty :)

Dz...........ak

2013-05-29, 18:03
Libertinus napisał/a:



Co ma Sienkiewicz wspólnego z kozojebcami?

I daj link do oryginału bo coś nie mogę znaleźć artykułu na tej stronie co podałeś.




MówMiAndrzej

2013-05-29, 18:48
Teraz to nawet strach kebaba wpie**olić. Dobrze, że ciapate k***y nie mają żadnej sieciówki typu McDonald czy KFC. Wtedy to dopiero można by było pozabijać ludzi.

wo...........49

2013-05-29, 18:52
Jakoś google o tym milczy, obrazki wzięte z dupy bo mordy typa nigdzie nie można znaleźć - czyli raczej zj akiegoś fejsbuka. Do tego buda wzięta ze strony o budach na ulicach w niemczech. Coś ch*jowy fejk. :(

Sezonowieec

2013-05-29, 18:54
hahaha niech wysiedla te kebaby pewnie populacja w niemczech zmaleje o 2/3 i w koncu reprezentacja Polski wygra mecz z niemcami.

BongMan

2013-05-29, 18:58
Truł szwabstwo? k***a! Krata browarów dla tego gościa! A nie, oni nie piją. Stado kóz dla niego!!!

pit@

2013-05-29, 18:59
"Sienkiewicz" bo to wybitny przykład pisarstwa, fantastycznego zresztą. Tyle że Sienkiewicz się aż taką fantastyką nie zajmował. Informacja-śmieć, brak odniesień na B-Z, brak info w sieci o takim wydarzeniu.
Tak to możemy się nakręcać codziennie.
Wolę "Potop"

Vr...........y7

2013-05-29, 19:00
Dlaczego miałby zostać skazany, jasno wyjaśnił motywy swojego działania, obrazili jego uczucia religijne
Cytat:

zrobił to w imię Allaha. Powoływał się na koran oraz dodał, że jeden ze znajomych właśnie Peter Bäumler obraził jego kulturę i boga,


i dobrze gada, za to polać mu
..twarz kwasem albo benzyną całego i podpalić. Ha nabrałem was 8-)

Go...........cy

2013-05-29, 19:01
worms249 To ch*jowo szukałeś. Google to maszynka do wyświetlania reklam a nie do szukania zobacz w yahoo. Wczoraj jeszcze na głównej było w http://www.berliner-zeitung.de/ jak widać poprawność polityczna. Ps. Mieszkam w Berlinie wiem co się dzieje chyba, jeśli wątpisz jak pan Libertinus powyżej to cóż, jebie mnie to.

pesail

2013-05-29, 19:02
Ja bym sie o to nie martwił, historia pokazuje że niemcy potrafią sobie poradzić z mniejszościami. j***ć islam

Zl...........ny

2013-05-29, 19:05
j***ć kozojebców, ale żeby od razu tworzyć samemu newsy... dajcie spokój wózeczki

Szlachcic_Cygański

2013-05-29, 19:07
Już widzę nastoletnich krzyżowców, napastujących budkę z kebabem w jakiejś wiosce, której liczba zaludnienia wynosi 1000 osób.... :lol: Walka w imię idei!!! :mrgreen: