18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najnowsze pomysły Europojebów

Plecionkarz • 2013-01-08, 18:11
Feministki i ich dar komplikowania wszystkiego co dobre i proste.


longlong7

2013-01-08, 18:12
kulfon kulfon co z ciebie wyrosło

Robajson

2013-01-08, 18:15
Chcieliście Unii to teraz przyjmujcie jej debilne postanowienia na klatę :idzwch*j:

Echis

2013-01-08, 18:17
W dupach się poprzewracało ! Trochę łańcucha chłopy poluzowały i już k***a rewolucję będą robić. Niech zapie**alają te idiotki do ciapatych walczyć o prawo kobiet, bo tam baba zna swoje miejsce, a jak coś jej nie pasi, to na placyku chłop ją kładzie i napie**olą jej kamieniami.

wiesiors4

2013-01-08, 18:20
I gdzie są w takich momentach piewcy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich?

Dz...........ak

2013-01-08, 18:23
Poj***ło ich. :shock:

Miejsce samicy jest przy dzieciach, a więc w domu. I to jest najbardziej uniwersalne prawo - prawo natury.
Owszem, dzisiejszy model zachodniego społeczeństwa daje szanse kobietom na samorealizację i karierę zawodową, ale biologii i tak nie oszukasz... Za dwadzieścia lat lobby homoseksualne będzie się pewno domagało zakazywania książek w których przedstawiono małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.

lemon1988

2013-01-08, 18:27
pewnie k***a zapie**olcie jeszcze bajki i wychowujcie dzieci na grach komputerowych. ja pie**ole tych feministek to juz nawet r*chac by mi sie nie chcialo

maxvolumePL

2013-01-08, 18:29

Kris LaMuerte

2013-01-08, 18:41
Ja rozumiem, że kobiety chcą równouprawnienia. Nie mam nic przeciwko tak szczerze. Ale, k***a, to co te jebnięte feministki wymyślają jest już chore. Zakazać bajek w których mężczyzna pracuje a kobieta zajmuje się domem? k***A MAĆ, to jest naturalny model rodziny od co najmniej 4 tysięcy lat, a jakaś banda jebniętych na mózg klientek chce to negować? Powinny się jebnąć w łeb, może by zmądrzały.

Sanguinius92

2013-01-08, 18:48
No cóż, zakazywanie przekazywania jakichkolwiek treści (a tu k***a chodzi o bajki jeno) niezgodnych z IDEOLOGIĄ rządzących kojarzy się tylko z jednym-> Totalitaryzmem, jak można mówić o tym że Unia Europejska jest demokratyczna i zapewnia wolność?!? To już jest normalnie puk***ione...

Kupa_w_majtkach

2013-01-08, 19:15
Suty_dziobaka napisał/a:

Poj***ło ich. :shock:

Miejsce samicy jest przy dzieciach, a więc w domu. I to jest najbardziej uniwersalne prawo - prawo natury.
Owszem, dzisiejszy model zachodniego społeczeństwa daje szanse kobietom na samorealizację i karierę zawodową, ale biologii i tak nie oszukasz... Za dwadzieścia lat lobby homoseksualne będzie się pewno domagało zakazywania książek w których przedstawiono małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.



Już to robią, np. we Francji jeżeli dobrze pamiętam. Rozmawiałem o tym z nauczycielem od WOSu

Manhunt661

2013-01-08, 19:19
nosz k***a ja pie**ole...
nic innego mi na myśl nie przyszło...

Koniec Świata

2013-01-08, 19:38
k***a mać, ale wy panikujecie. Jakaś idiotka coś sobie ubzdura, a wy już w płacz jakby to miało się zaraz stać standardem.

Ziolko

2013-01-08, 19:47
do garów k***a a nie za przepisy się bierzecie

Sapphiron

2013-01-08, 19:49
japierdk***adole... w dupach się poprzewracało bo dawno chłopa nie miały... :plzdie: