18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najnowsze pomysły Europojebów

Plecionkarz • 2013-01-08, 18:11
Feministki i ich dar komplikowania wszystkiego co dobre i proste.


Glugsti

2013-01-08, 19:57
Czekam na moment, aż wyjdziemy z tego eurolandu bo jedyny plus taki faktyczny z tego, że tam jesteśmy to strefa shengen i tylko tyle.
Zaczniemy w końcu robić na siebie a nie na muzułmanów na zachodzie i te komuchy nie będą nam mówić jak żyć, jak jeść

matysmo

2013-01-08, 19:57
popie*doliło ?! :evil:

ilovepain

2013-01-08, 19:59
Za 15 lat przyszli rodzice będą masowo skazywani, za czytanie bajek swoim dzieciom...

ph...........w5

2013-01-08, 20:01
"Dodatkowo komisja praw kobiet zaapelowała aby zakazać książek w których mężczyzna zarabia pieniądze a kobieta dba o dom. Tak ukazany model społeczeństwa przeczy bowiem zasadą równouprawnienia."

Ja pie**ole, feministki to takie pożyteczne idiotki, jak skrajni lewacy. Promowanie modelu pracującej kobiety przez elyty rządzące ma na celu tylko i wyłącznie wyłudzenie większych podatków od społeczeństwa przez międzynarodową finansjerę. W połowie XX wieku w Ameryce pracujący facet mógł utrzymać żonę i kilkoro dzieci, obecnie jest to niemożliwe a te idiotki dały sobie wmówić, że to równouprawnienie :lol:

Suka_Blyat

2013-01-08, 20:05
Nasza kultura upada na naszych oczach... Oj hejterzy jeszcze zatęsknią za Narodowcami, którzy mogliby przywrócić normalność

wieldek018

2013-01-08, 20:08
Glugsti napisał/a:

jedyny plus taki faktyczny z tego, że tam jesteśmy to strefa shengen i tylko tyle.


Chciałem nadmienić, że strefa shengen nie ma nic wspólnego z unią europejską. Przykład:
-można być w "shengen" a nie być w unii (Szwajcaria)
-można nie być w "shengen" a być w unii (Wielka Brytania)

Cirion

2013-01-08, 20:19
Cytat:

I gdzie są w takich momentach piewcy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich?



Prosze bardzo, jestem. Mimo że UE jest pełna zj***nych pomysłów (ten mam nadzieje to tylko efekt naćpała się_ to faktem jest, że "narody zjednoczonej europy" nie napie**alają sie juz na polach bitew tylko w Parlamencie Europejskim. Nie bombardujemy sobie miast, tylko robimy sojusze, kogo by tu och*jac na unijnym budżecie. Nie eksterminujemy tylko dlatego, ze ktoś wierzy inaczej lub mówi innym językiem, tylko wk***iamy sie na kolejne dyrektywy. Najlepszy ze światów? Oczywiste że nie, ale i tak w p*zde lepiej od tego co było na kontynencie gdzieś tak od upadku cesarstwa rzymskiego :-P

Choć fakt, takie pomysly mega denerwują. Miliony ludzi zdycha głodu bądź na choroby, które w europie zaprzątają umysły tylko studentów medycyny, ponad miliard nie ma dostępu do wody pitnej czy toalety. Są kraje, gdzie za porzucenie wiary można się przegnać z życiem, przymusowo obrzeza się kobiety (jeśli akurat sie ich nie kamieniuje, bo padły ofiarą gwałtu), kilkuletnim dzieciom daje sie karabin i faszeruje narkotykami każąc zabijać inne kilkuletnie dzieci, setki tysiecy ludzi jest de facto niewolnikami, w tym seksualnymi, którymi obraca się jak każdym innym przedmiotem* ....ale k***a trzeba ocenzurować bajki bo sie ktoś obrazi.... .

*czemu feministki nie zajmą się prawdziwym i jednym z najbardziej obrzydliwych problemów współczesnego świata, czyli handlem kobietami (choć nie tylko) w celach seksualnych to nie jestem w stanie pojąć. A ofiarami padają również europejki, w tym Polki. :roll:

LICH0

2013-01-08, 20:22
Starym k***om chłopa brakuje to się nudzą.

TomdeX

2013-01-08, 20:27
Bóg jako Ono, nosz k***a jej pie**olona mać, why? Kopernik kobietą, to wam nie wystarcza już?!

Olasty

2013-01-08, 20:28
k***a mądre bajki na których tyle osób się wychowało cenzurują, a to co teraz leci w tv dla najmłodszych to k***a nie ruszają bo to k***a prawidłowe jest a są tam tak poj***ne rzeczy, że................. POJEBAŁO ICH

fifi

2013-01-08, 20:36
i kurewa bezrobocie w damskiej sekcji...,tyle zawodow do obsadzenia : spawaczka, budowlanka, gorniczka, szambiarka! nie bo rownouprawnione damy sa tak rowne, ze by sobie paznoty polamaly! tfu kurewa!

Archilus

2013-01-08, 20:42
Szreder... pewnie wojownicze żółwie ninja też zostaną wypie**olone

Światłocień

2013-01-08, 20:54
Patrzcie państwo - większość feministek była za młodu karmiona bajkami o gosposiach, królewnach sprzątających krasnoludkom, a mimo to jakie wolnomyślicielstwo uprawiają jako samodzielne, dorosłe kobiety.

Niech najpierw pomyślą trochę logicznie. Wierzę, że to potrafią, bo znam kobiety miażdżące mnie swoim intelektem. Ale tak to jest jak się wbija na mównicę w pierwszym dniu okresu i po długim poszczeniu...

Adulka

2013-01-08, 20:56
jacy źli he he...ach- każdy rodzic czyta swojemu dziecku co uważa za słuszne, jak się zostawia wychowanie szkole to inna kwestia, pozdro! bul bul bul