18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kojot

2013-04-24, 18:55

d.rahowa

2013-04-24, 18:57
Niestety zawsze tak jest. Najpierw sie smieja, a pozniej budza sie i przyznaja racje. Jednak przewaznie jest juz za pozno...

kustoszpan

2013-04-24, 19:01
pie**oli koleś populistyczne hasła.

Koniec Świata

2013-04-24, 19:47
Po oczach widać, że facet ma problem ze sobą, a nie z systemem. W moim mieście też jest taki wielki reformator i miłośnik grillowania pod postradzieckim pomnikiem. Znany z przybijania się do słynnego krzyża w Warszawie.


is...........ay

2013-04-24, 20:14
Cytat:

Przyłatać łatę.


Cytat:

Ale mamy też wartości związanymi z innymi partiami.


Cytat:

Żeby zarówno prawica, zarówno lewica, zarówno liberałowie, wszyscy mogli rozmawiać.


Cytat:

Wzywam całą Polskę [...], żeby nie patrzała na partie polityczne.


Cytat:

Żeby nikt nie był podzielony w Polsce.


:homer: Czy jeden mogą mi przetłumacznąć, o co wędruje, co on był próbą nam powiedzieć, bo nie wstanę pojąć. Gdzie mogę znaleźć jakiegoś tłumacznika z tej języka na Polski? Niech ucznie ludzko się mówić i nie kompromisuje się zarówno publicznie, zarówno codziennie na codzień, zarówno we Internetach, zarówno wogle.
:plzdie:

"Patrzać" na głupotę nie w staniem. Pierwszy raz wręcz słyszałem błędy ortograficzne.

Kat

2013-04-24, 20:27
Mądrze gada, pie**olenie i czepianie się do błędów uważam za bezsensowne. Koleś ma jaja, ze wyszedł sam pokazać, że mu się nie podoba to co się dzieje w polityce. Piwo jak ch*j.

is...........ay

2013-04-24, 20:38
Ktoś mu kazał. Pewnie koledzy za rogiem mieli ultrabekę. Plankton intelektualny, który nawet mówić nie umie, nigdy by nie wpadł na taki pomysł.
:
:
:
:
:
Ale wy i tak powiecie, że zazdroszczę :roll:

oldsoul166

2013-04-25, 09:52
wczoraj się śmialiśmy, dzisiaj zaczynamy rozumieć, jutro rząd ma przej***ne.

Ptoon

2013-04-25, 14:43
isitsaturday,
pie**olisz pan, widziałem i słuchałem profesorów, którym po 2 godzinach gadania z głowy też się zdarzały śmieszne błędy i przekręcali różne słowa. Biorąc pod uwagę, że ten gość z filmiku jest średnio wykształcony nie poszło mu tak źle. Spróbuj sam napie**alać z głowy przez parę godzin to zobaczysz jak to jest.

Ad...........ec

2013-04-25, 16:30
"u mnie w mieście" , "wczoraj w centurm wejherowa" = eheehehee

Jerba

2013-04-25, 16:34
Kod:
ale teraz gdy się go słucha to miał gościu rację.


On rację miał od początku, tylko zmieniło się nastawienie ludu do rządu :>

pjm77

2013-04-25, 16:36
Raz że się nie potrafi wysłowić, dwa tego rodzaju hasła można wykrzykiwać dosłownie w każdym momencie historii naszego kraju i będą prawdziwe. Pieprzyć głośno to co wiedzą wszyscy bez proponowania konkretnych rozwiązań konkretnych problemów to nie jest jakieś wielkie wyzwanie. Gratuluję natomiast odwagi.

Riko

2013-04-25, 17:08
W sumie to złą porę sobie wybrał na takie demonstracje.
Mógł przyjść na jakąś lokalną imprezę, a nie do pomnika gadał.

olikoks2

2013-04-25, 17:18
ludzie dzielą się na dwie grupy, tych co tylko gadają i tych, którzy coś robią.