18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

69KoWaL69

2013-04-25, 17:52
za wejherowo, zawsze piwo :D

Szron

2013-04-25, 18:12
Dobrze prawi. A czepianie i wytykanie błędów w wymowie świadczy o małostkowości i mierności wytykających. Wy dzieciaczki się tu spinacie a On ma jaja że wyszedł wykrzyczeć co mu się nie podoba.
Kto się z nim nie zgadza że w Polsce przy żłobie sami złodzieje siedzą to albo mamusia lub tatuś ze żłoba kasę ciągnie, jest wysterowany i ogłupiony przez papkę serwowaną w TV albo pisze to jako usłużny troll.
A jak wiadomo trollowanie to dla lamingów zawód pełnoetatowy.

@kustoszpan - jak według Ciebie miała by wyglądać nie populistyczna mowa o polityce? Oskarżasz gościa o populizm a sam go uprawiasz. Bo Ty rzucasz slogan "populistyczne hasła" i jesteś zadowolony. Ale żebyś zadał sobie trudu i napisał dlaczego tak uważasz to już zapominasz. A to właśnie ten gość przynajmniej zadał sobie trud żeby swoje "populizmy" ubrać w fakty, przymiotniki.

"By żyło się lepiej" - to jest k***a populizm. Raz że prostacki tekst a dwa że nie określa "komu" będzie się żyło lepiej.

@pjm77 - zgadzam się. To że nie podał konkretnych wytycznych do rozwiązania problemów no to nie znaczy że ich nie ma. A może i podał tylko że tego już w materiale, który trwa 3min. nie pokazano.

@isitsaturday - Bełkot żydoklexowego trolla. To do ciebie potrzebny jest "tłumacznik". Chociaż nie wiem jakiemu rozumnemu człowiekowi zależało by żeby zrozumieć bełkotanie głupawego żydoklexa.

SiN87

2013-04-25, 18:44
Adas_samiec napisał/a:

"u mnie w mieście" , "wczoraj w centurm wejherowa" = eheehehee



Że Wejherowo to nie miasto?

Li...........66

2013-04-25, 22:58
Może i jest parę błędów ale przynajmniej miał odwagę wyjść i powiedzieć co to myśli a nie jak niektórzy na tym portalu. Koleś ogólnie dobrze prawi ale publika ch*jowa... gimbazjum się śmieje kiedy on porusza takie tematy i to jest też przykład Polskiej młodzieży albo raczej jej kultury.