18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Najdziwniejsza czerwona kartka w historii

dmnkzl • 2016-06-24, 17:12
Szwedzki piłkarz został wyrzucony z boiska za... pierdnięcie podczas meczu. Arbiter uznał to za "prowokację z premedytacją" i "niesportowe zachowanie".

Adam Lindin Ljungkvist, lewy obrońca klubu Jarna SK, grał w meczu rezerw z Pershagen SK. Pod koniec spotkania obejrzał drugą żółtą kartkę.


- Bolał mnie brzuch, więc wypuściłem... - tłumaczył 25-letni zawodnik lokalnemu dziennikowi. - Byłem zszokowany decyzją, to najdziwniejsza rzecz, jaka przydarzyła mi się w piłce.

- Zapytałem sędziego: nie wolno mi puszczać wiatrów? Odpowiedział, że nie. W ogóle tego nie rozumiem, może pomyślał, że pierdnąłem sobie na rękę a potem rzuciłem w jego stronę? Ale tak nie zrobiłem.


- Stałem w sporej odległości od tamtego miejsca, ale słyszałem pierdnięcie głośno i wyraźnie. To była najdziwniejsza rzecz, jaką widziałem na boisku, a gram w piłkę odkąd miałem osiem lat - opowiada napastnik rywali, Kristoffer Linde.


- Odebrałem to jako celową prowokację. Zrobił to specjalnie i było to niewłaściwie. Dlatego dostał żółtą kartkę - potwierdza sędzia Dany Kako, który chwilę wcześniej ukarał zawodnika pierwszym "żółtkiem".




źródło:
szwedzkie media 8-)

fdM

2016-06-26, 15:07
Pamiętam, jak kiedyś graliśmy z kumplami i ktoś z naszej obrony się ostro zbączył, drużyna przeciwna dobre 5 minut z własnej połowy nie wychodziła :D

de_marco

2016-06-26, 15:17
fdM napisał/a:

Pamiętam, jak kiedyś graliśmy z kumplami i ktoś z naszej obrony się ostro zbączył, drużyna przeciwna dobre 5 minut z własnej połowy nie wychodziła :D



Nie jest to najlepsze miejsce, żeby chwalić się swoimi "wyczynami sportowymi"

cybinek

2016-06-27, 11:52
kokos_123 napisał/a:

to już Cesarz Klaudiusz wprowadził prawo legalizujące puszczanie bąków na przyjęciach ( nawet w jego obecności ) w trosce o zdrowie obywateli. Był przekonany, że hamowanie się w tym względzie może zatruwać organizm. Gość żył za czasów Jezusa, więc nieźle jesteśmy w tyle za cywilizacją... :sraczka:


Jezus to wytwór czyjejś wyobraźni pelikanie. Ciemnogród k***a...