18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najdziwniejsza czerwona kartka w historii

dmnkzl • 2016-06-24, 17:12
Szwedzki piłkarz został wyrzucony z boiska za... pierdnięcie podczas meczu. Arbiter uznał to za "prowokację z premedytacją" i "niesportowe zachowanie".

Adam Lindin Ljungkvist, lewy obrońca klubu Jarna SK, grał w meczu rezerw z Pershagen SK. Pod koniec spotkania obejrzał drugą żółtą kartkę.


- Bolał mnie brzuch, więc wypuściłem... - tłumaczył 25-letni zawodnik lokalnemu dziennikowi. - Byłem zszokowany decyzją, to najdziwniejsza rzecz, jaka przydarzyła mi się w piłce.

- Zapytałem sędziego: nie wolno mi puszczać wiatrów? Odpowiedział, że nie. W ogóle tego nie rozumiem, może pomyślał, że pierdnąłem sobie na rękę a potem rzuciłem w jego stronę? Ale tak nie zrobiłem.


- Stałem w sporej odległości od tamtego miejsca, ale słyszałem pierdnięcie głośno i wyraźnie. To była najdziwniejsza rzecz, jaką widziałem na boisku, a gram w piłkę odkąd miałem osiem lat - opowiada napastnik rywali, Kristoffer Linde.


- Odebrałem to jako celową prowokację. Zrobił to specjalnie i było to niewłaściwie. Dlatego dostał żółtą kartkę - potwierdza sędzia Dany Kako, który chwilę wcześniej ukarał zawodnika pierwszym "żółtkiem".




źródło:
szwedzkie media 8-)

krzyks

2016-06-24, 18:19
Jakby się osrał, to by nie dostał..... :kawa:


LoperPL

2016-06-24, 18:29
Ten motyw z Linekerem można byłoby wykorzystać w sobotnim meczu Polska Szwajcaria. Na końcu mówi że "nigdy wcześniej nie miał tyle miejsca wokół siebie" Kurczę jakby tak teraz nasza reprezentacja goniła po boisku obsrana to mielibyśmy mistrzostwo w kieszeni ;)

kokos_123

2016-06-24, 19:14
to już Cesarz Klaudiusz wprowadził prawo legalizujące puszczanie bąków na przyjęciach ( nawet w jego obecności ) w trosce o zdrowie obywateli. Był przekonany, że hamowanie się w tym względzie może zatruwać organizm. Gość żył za czasów Jezusa, więc nieźle jesteśmy w tyle za cywilizacją... :sraczka:

cys23

2016-06-25, 01:43
Dany KAKO dał żółtą za pierdnięcie.

KrisCFC

2016-06-25, 10:13
Bolał go brzuch, pierdnąć to pierdnął, ale o zmianę żeby zejść z boiska i się nie męczyć to już nie prosił...coś mi tu śmierdzi. :amused:

JPablo

2016-06-25, 22:58
Cytat:

Bolał go brzuch, pierdnąć to pierdnął, ale o zmianę żeby zejść z boiska i się nie męczyć to już nie prosił...coś mi tu śmierdzi. :amused:


Sędzia usłyszał z "sporej odległości" a Ty aż poczułeś :krejzi: niezły nos masz

hardowski

2016-06-25, 23:21
Dany Kak(a)o, nie dziwię się, że jest przewrażliwiony... :krejzi:

Policeman

2016-06-26, 00:34
szwecja.

Bo to obraza dla muzułmanów, w obiegowej opinii przejawia się czasem pogląd, że to bączy szczep i takie ekspresyjnie przypominanie o tym jest rasizmem. Nie wiem co by było, gdyby się zesrał w gacie, ale wolę nawet nie myśleć kogo by to obraziło.

Ja ze swojej strony powiem tylko, że popieram sędziego, nie wolno być takim rasistą, za karę powinien dostać 5 lat więzienia, Szwedów trzeba edukować do większej tolerancji!

de_marco

2016-06-26, 09:31
Szwecja to bardzo proekologiczny kraj.
Za przekroczenie norm emisji gazów cieplarnianych do atmosfery stadionu żółta kartka.
Gdyby zwieracze nie wytrzymały i na murawę wypadł" brykiet" byłaby czerwona za zaśmiecanie trawnika.

bli3

2016-06-26, 10:03
o żesz k***a, ja pie**ole...
tych ludzi to już całkiem poj***ło.

bleblebator1

2016-06-26, 11:28
Przecież w sporcie doping jest niedozwolony, a tu piłkarz z dodatkowym napędem odrzutowym....

Davidzior

2016-06-26, 11:31
To jest Szwecja. Tan wszystko co zrobi biały człowiek to prowokacja. Gdyby zrobił to brudny muzułmanin to sędzia zaliczyłby gola.

sidian

2016-06-26, 12:41
Poprawność polityczna na boisku :D

Cyrk

2016-06-26, 13:41
Jakby się nazywał Mohammad Abdul to by mu jeszcze nagrodę przyznali za ubogacenie kulturowe meczu, a że się nazywa Adam Lindin Ljungkvist to mu kazali wypie**alać ...