18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najdłuższe sceny walk na jednym ujęciu

Pa...........an • 2012-11-10, 09:26
Zastanawialiście się czasem w jakim filmie okładano się po mordach z największą wirtuozerią? Gdzie nie liczył się montaż rodem z MTV tylko umiejętności aktorów i wyszkolenie kaskaderów?

Poniżej moje TOP 4 najlepszych filmowych wpie**oli :ok:





Miejsce 4 - "Raid" (2011)





Miejsce 3 - "Oldboy" (2003)

Min-sik Choi



Miejsce 2 - "Dzieci Triady" (1992)

Tony Leung i Yun-Fat Chow



Miejsce 1 - "Obrońca" (2005)

Tony Jaa

MrKinggston

2012-11-12, 00:01
Gdzie Ty się k***a uczyłeś liczyć ujęcia? Tylko miejsce ten 5 minutowy fragment RAID ma ponad 70 UJĘĆ

Pa...........an

2012-11-12, 06:42
MrKinggston napisał/a:

Gdzie Ty się k***a uczyłeś liczyć ujęcia? Tylko miejsce ten 5 minutowy fragment RAID ma ponad 70 UJĘĆ




W DWÓCH komentarzach W TYM TEMACIE tłumaczyłem, dlaczego umieściłem walkę z filmu "Raid":


Cytat:

"Raid" dałem za choreografię walk. Sekwencja jest co prawda pocięta i zmontowana dynamicznie, ale aktorzy radzą sobie naprawdę świetnie



Cytat:


Toż napisałem w pierwszym komentarzu dlaczego mimo wielu zabiegów montażowych dałem fragment tego filmu... Byłeś łaskaw zwrócić mi uwagę a już nie starczyło chęci by zapoznać się z wcześniejszymi komentarzami w tym temacie.


mn...........ul

2012-11-13, 00:18
Pan kapitan napisał/a:


W DWÓCH komentarzach W TYM TEMACIE tłumaczyłem, dlaczego umieściłem walkę z filmu "Raid":



Tylko dwóch ?! To żeś się, k***a, nie postarał....

Krak

2012-11-13, 11:14
Pan kapitan napisał/a:


Poniżej moje TOP 4 najlepszych filmowych wpie**oli :ok:



Miejsce 4 - "Raid" (2011)




Wiesz co to znaczy na jednym ujęciu???

contowsky

2012-11-14, 18:00
dodałem to do ulubionych żeby nie zapomnieć obejrzeć później, ale stwierdzam, że to w ulubionych już musi zostać :D