18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najciekawszy wywiad z Wojciechem Cejrowskim

peter_norviotset • 2013-07-06, 13:58
pie**olne se wywiadzik


na pewno nie było bo sam wgrywałem i ucienałem, niestety coś źle się ucięło i nie ma dowcipu, który opowiada przed wywiadem. Więc napisze go specjalnie dla was :
Przychodzi facet bez butów do panamczyka, panamczyk z nim nie dyskuje tylko kaze mu zalozyc buty bo inaczej nie wejdzie na swieto ziemi, a ten bez butow mowi ze w polsce jest bida i nie ma. panamczyk na to no k***a teraz wierze ci bo raz bylem w polsce i jak wysiadałem z elektronicznego bawoła to jakiś dwóch ludzi na czterokołowych wozach bez koni spisało moje dane celem namalowania mojego wizerunku na palacu kultury. I wtedy Wojciech zrozumiał że są jeszcze plemion gdzie ludzie śpią na drzewach jak nietoperze hehe co ja pie**ole ale jestem naćpany od rana hehe

Ant1984

2013-07-06, 17:58
Za Cejrowskiego piwo w ciemno.

T0B1

2013-07-06, 18:05
Może fajne robi programy podróżnicze i prowadzi ciekawe monologi, ale w dialogach to tylko zwykły katol i hipokryta. Wywiadzik fajny tak czy inaczej bo same konkrety.

kapsel666

2013-07-06, 18:19
Gosciu! Nagrywasz Cejrowskiego kamerą, potem idziesz i zgrywasz materiał ze swoją pewnie fajną dupą dziennikarką, montujesz to i mówisz na że Tobie sie "coś źle się ucieło" to ty jesteś dupa a nie montarzysta! A może to fajny kawał był i sadole chcieliby się pośmiać?!!!! No k***a. Człowiek robi w montażu tyle lat i sie takie jaja jeszczen ei zdarzyły. Piwo leci ale sie wk***iłem.

montażysta oczywiście przez ż ale jakoś "mi sie źle napisało"

T0B1

2013-07-06, 18:26
kapsel666 napisał/a:

Gosciu! Nagrywasz Cejrowskiego kamerą, potem idziesz i zgrywasz materiał ze swoją pewnie fajną dupą dziennikarką, montujesz to i mówisz na że Tobie sie "coś źle się ucieło" to ty jesteś dupa a nie montarzysta! A może to fajny kawał był i sadole chcieliby się pośmiać?!!!! No k***a. Człowiek robi w montażu tyle lat i sie takie jaja jeszczen ei zdarzyły. Piwo leci ale sie wk***iłem.

montażysta oczywiście przez ż ale jakoś "mi sie źle napisało"


Gdzie autor tematu napisał, że jest autorem wywiadu?

htr83

2013-07-06, 18:35
nie lubię ch*ja

slayder91

2013-07-06, 18:38
Do Autora Tematu: " Najch*jowszy Awatar Ever"

prospekt

2013-07-06, 19:00
mscicielzLitwy napisał/a:

A rada od mnie jest taka, ze mlodzi ludzie powinni robic to co lubia robic, caly czas dazyc do tego, nie poddawac sie, nawet w najgorszych chwilach. Nie ryzygnowac, tylko byc caly czas upartym i dazyc do celu. Jesli sie jest w czyms dobrym i caly czas sie to praktykuje i rozwija, predzej czy pozniej przyjdzie sukces.



a jak ktoś lubi browary pić ?

~DMT

2013-07-06, 19:01
Pani reporterka by dobrze obciągała. Macha głową, zero profesji. A Wojtek jak zawsze na propsie :ok:

oc...........an

2013-07-06, 19:02
slayder91 napisał/a:

Do Autora Tematu: " Najch*jowszy Awatar Ever"



Nie znasz się na prawdziwej sztuce :P

tranzystor

2013-07-06, 19:04
peter_norviotset napisał/a:

Najciekawszy wywiad z Wojciechem Cejrowskim



Jedno drugie wyklucza, on nigdy nic ciekawego i ważnego nie miał do powiedzenia.

rew123321

2013-07-06, 19:13
peter_norviotset napisał/a:

I wtedy Wojciech zrozumiał że są jeszcze plemion gdzie ludzie śpią na drzewach jak nietoperze hehe


to wojciech cokolwiek rozumie?

Zielonek92

2013-07-06, 19:27
Czuje sie jak bym siedział w psychiatryku w odwiedziny u jakiegoś wariata ;o

lobominator

2013-07-06, 19:34
Jak pyknę pani w żebra pompką, to wystrzeli pani kręgosłup. Za tekst o pompce piwko, z resztą nie do końca się z nim zgadzam.

Kubarj

2013-07-06, 20:00
Wojtek "wielki szacunek " za plan B,C,D: