18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbrutalniejszy krzyk w historii metalu

shortyy • 2013-02-03, 14:27
Mój cover utworu Nirvana - Smells Like Teen Spirit. Włożyłem w niego mnóstwo pracy, czasu, potu i krwi. Mam nadzieję, że go docenicie. :kupa:



R.I.P. Headphone users :idzwch*j:

troflix

2013-02-03, 16:01
a ode mnie pytanie- krzyczales dupa czy jak? :mrgreen:

peersil

2013-02-03, 16:39
Zajebiste! Coż za ekspresjonizm! No i gratuluję wytrwałości - nie każdy by tak potrafił

di...........os

2013-02-03, 17:02
peersil napisał/a:

Zajebiste! Coż za ekspresjonizm! No i gratuluję wytrwałości - nie każdy by tak potrafił



Ekspresjonizm czy ekspresja? k***a mać, co tu, na tej stronie, takie nieogary siedzą?

Kapral Poproszek

2013-02-03, 19:11
@dionizodoros co rozumiesz pod sformowaniem akt myślenia. Bo dla mnie to nie mieści się w żadnych normach, nie wiem czy można to nazwać aktem myślenia, tak jak np. dewastacje grobów która tu była prezentowana - co myśleli ludzie, którzy to zrobili. Rodzi się pokolenie debili, przeciętniaków, dla których szczytem marzeń jest nowy telefon i pokazanie jaki to ja nie jestem fajny - debil. Ciekawi mnie czym się kierują ci ludzie, jak wpadli na taki pomysł. Mnie zawsze uczono - pomyśl zanim zrobisz albo powiesz coś głupiego. Eh ten współczesny internet wylęgarnia głupoty, zamiast iść do przodu uwsteczniamy się, a ty śmiesz twierdzić, że propagowanie syfu, odchyleń od normy jest aktem myślenia toć i szympans wykazuje się tym samym. Przyjmij choć trochę bardziej restrykcyjne normy dla ludzi, niż dla zwierząt. Zresztą co ja tam wiem to w końcu teraz zakazuje się seksu ze zwierzętami, to też mnie ciekawi jak w ogóle można wpaść na taki pomysł, ludziom popie**oliło się w głowach, a ty to nazywasz myśleniem i próbujesz tłumaczyć głupotę, którą powinno się plewić a nie propagować.
Akt myślenia Dżizas, k***a, ja pie**olę!

artiee

2013-02-03, 19:30
SCLIENT napisał/a:

Nadal lepsze niż "ona tańczy dla mnie"



Nie przesadzaj... ten film to gówno jakiego świat nie widział.

di...........os

2013-02-03, 19:45
Kapral Poproszek napisał/a:

@dionizodoros co rozumiesz pod sformowaniem akt myślenia. Bo dla mnie to nie mieści się w żadnych normach, nie wiem czy można to nazwać aktem myślenia, tak jak np. dewastacje grobów która tu była prezentowana - co myśleli ludzie, którzy to zrobili. Rodzi się pokolenie debili, przeciętniaków, dla których szczytem marzeń jest nowy telefon i pokazanie jaki to ja nie jestem fajny - debil. Ciekawi mnie czym się kierują ci ludzie, jak wpadli na taki pomysł. Mnie zawsze uczono - pomyśl zanim zrobisz albo powiesz coś głupiego. Eh ten współczesny internet wylęgarnia głupoty, zamiast iść do przodu uwsteczniamy się, a ty śmiesz twierdzić, że propagowanie syfu, odchyleń od normy jest aktem myślenia toć i szympans wykazuje się tym samym. Przyjmij choć trochę bardziej restrykcyjne normy dla ludzi, niż dla zwierząt. Zresztą co ja tam wiem to w końcu teraz zakazuje się seksu ze zwierzętami, to też mnie ciekawi jak w ogóle można wpaść na taki pomysł, ludziom popie**oliło się w głowach, a ty to nazywasz myśleniem i próbujesz tłumaczyć głupotę, którą powinno się plewić a nie propagować.
Akt myślenia Dżizas, k***a, ja pie**olę!



Tak więc świadomość egzystencji pojawia się wtedy, gdy uświadamia się sobie, że się myśli - bo pierwszym, niepodważalnym dowodem na to, że się istnieje, jest sam akt myślenia. Tzn. wątpię, więc jestem. Bo samo wątpienie jest myśleniem. A skoro myślę, znaczy to, że istnieję. To właśnie wyraża zwrot "egzystencjalna świadomość": Kartezjańskie dubito, ergo sum, które zmienia się za chwilę w cogito, ergo sum.

babycow

2013-02-03, 20:36
ludzie, gosciu sie smieje z metalu.... just it. mi sie to podoba. Minus dla brudnych! :) piwko!

norbi7631

2013-02-03, 21:11
a ja pytam, jakim cudem to k***a jest na głównej? ktoś się włamał na serwer?

Elanez

2013-02-03, 21:25
Kurt jest z Ciebie dumny... Oh wait.

Hehehsy92

2013-02-03, 21:54
a mnie nawet to bawi.

lemon43

2013-02-05, 22:40
bardzo ładnie! 0/10